320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
    Pöidlad risti, et Mcclaren kutsub Becksi tagasi koondisesse

    Ruumi võiks näiteks teha Rooney arvelt
    Becksi võiks ta küll tagasi koondisse kutsuda, Rooney asendamist ma ei poolda ja vaevalt mcclaren seda teeks,aga mine tea äkki teeb nagu ronaldoga tehti et kuna mees pidi ühe mängu vahele jätma, siis kutset ta ei saanud, muidugi ma ei tea kas ainult seepärast ta välja jääti,aga eks näis.
    AILTON

    Kommentaar


      Ronaldo jäi välja, sest teine mäng oli sõpruskohtumine ja Scolari ei tahtnud teda ilmaasjata koormata
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Becksi võiks ta küll tagasi koondisse kutsuda, Rooney asendamist ma ei poolda ja vaevalt mcclaren seda teeks,aga mine tea äkki teeb nagu ronaldoga tehti et kuna mees pidi ühe mängu vahele jätma, siis kutset ta ei saanud, muidugi ma ei tea kas ainult seepärast ta välja jääti,aga eks näis.
        No Rooney ei saaks anyway meie vastu mängida nii et ei näe teda koondisse kaasamisel eriti mõtet. Küll saaks ta mängida paar päeva varem toimuval Inglismaa-Brasiilia mängul. Pooldan igati Beckhami kaasamist. Kuid samas tekib küsimus, et miks McClaren ei katseta Premierleauges eduka hooaja teinud Steve Sidwelli?

        Kommentaar


          sellepärast, et mõned päevad tagasi kindlustas koha a-koondises hoolimata vormist

          Kommentaar


            welcome backham!

            wanker maccal lihtsalt ei jäänud muud üle....

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              sellepärast, et mõned päevad tagasi kindlustas koha a-koondises hoolimata vormist
              siiski mitte!

              Kommentaar


                Beckham tuleb ka Eestisse koondisega !
                Igatahes mina tunnen küll selle üle rõõmu, sest Becks on alati olnud "peategelene" Inglismaa jalgpallis, ja eriti koondises.

                Kommentaar


                  Beckham toob vist lisatribüüni ka kohale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manpe Vaata postitust
                    Beckham toob vist lisatribüüni ka kohale.
                    lisatribüüni-d

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                      Beckham tuleb ka Eestisse koondisega !
                      Igatahes mina tunnen küll selle üle rõõmu, sest Becks on alati olnud "peategelene" Inglismaa jalgpallis, ja eriti koondises.
                      Just,alati!
                      Tänu Becksile tuldi 66-ndal ka maailmameistriks.
                      Alf Ramsey ei unustanud surmatunnini Becksi panust
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        marcello.. ära nori noori poisse

                        Kommentaar


                          Ma ei viitsi arhiivis tuhnida ja googeldada ka eriti mitte, seega küsin, eksju.
                          Mis põhjusel pole koondises Owen Hargreavesi? Vigastus või olematu vorm või veel midagi?

                          Kommentaar


                            Laupäevaõhtune kuuldemäng "Ise küsin - ise vastan"
                            Hargreaves in England fitness race

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Mis põhjusel pole koondises Owen Hargreavesi? Vigastus või olematu vorm või veel midagi?
                              Minul pole küll aimugi. Aga Shorey ja Bentley - see on küll tore. Paraku ei ole Jenas endiselt aut.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X