320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Edit. Praeguseid vorme arvestades oleks Adam Johnson üsna asjalik valik MM koondisesse.
    Proovimata mehi kaasa ei võeta. Olen üpris kindel, et Capello Erikssoni ja Walcotti ei korda. Ehkki see oli omal ajal ülimalt põnev mõte, mis lõppes lihtsalt sellega, et noormeest tegelikult mängima ei usaldatud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Johnson on ikka kõvasti below-the-bar inglismaa jaoks. see, et tal sunderlandi vastu nüüd üks tsenderdus üle jala lendas ja Screameriks kuulutati, ei tee temast veel head mängijat.
      Beckhamist on vist kõigil hetkel kahju. Viimane staadion, kust ta omal jalal kõrgemas jalgpallis väljakult lahkus jääb vist õnnelikult Kodustaadion siiski (kui midagi ilusat näha).

      Kommentaar


        Nii palju kui ma Johnsonit olen viimastes mängudes näinud, siis pole ta hetkevormi põhjal küll sugugi rohkem latialune kui kasvõi Walcott näiteks. See üle jala tsenderduse jutt on ka muidugi kena BS. Aga jah, suurte mängude praktikat liiga vähe, niisama pingisoojendajaks pole ka mõtet kaasa vedada.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          pea-asi, et becks drogba salliga mänge ei vaataks

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Nii palju kui ma Johnsonit olen viimastes mängudes näinud, siis pole ta hetkevormi põhjal küll sugugi rohkem latialune kui kasvõi Walcott näiteks. See üle jala tsenderduse jutt on ka muidugi kena BS. Aga jah, suurte mängude praktikat liiga vähe, niisama pingisoojendajaks pole ka mõtet kaasa vedada.
            Üks asi, mida AJ paremini kui SWP ja Walcott on see, et ta hoiab oma pea püsti ja vaatab ringi... Vahest kui SWP ja Walcott tombavad kellestki mööda hakkavad nad alles siis ringi vaatama ja motlema ning siis jookseb neil juhe kokku. Tsenderduste täpsusest vorreldes nende kahega pole vist mottet rääkidagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Üks asi, mida AJ paremini kui SWP ja Walcott on see, et ta hoiab oma pea püsti ja vaatab ringi... Vahest kui SWP ja Walcott tombavad kellestki mööda hakkavad nad alles siis ringi vaatama ja motlema ning siis jookseb neil juhe kokku. Tsenderduste täpsusest vorreldes nende kahega pole vist mottet rääkidagi.
              Sinna mahavaatavate kiirete poiste bändi võid ka Lennoni lisada.
              Beckham olnuks muidugi pingilt võtmiseks päris asine variant, eriti arvestades praegust korralike vormis paremäärte nappust. Kui Lennon terveks ei saa, siis on Milner ilmselt parim variant. Kuid kui AJ suudab hooaja lõpuni põhis püsida, siis ei ütleks küll, et ta kuidagi below-par oleks. Selles 4-5 City mängus, mida sel hooajal temaga on õnnestunud näha, on ta nende keskväljuritest küll parima mulje jätnud. Üle jala tsenderdus, palun, mees teadis täpselt mida tegi.

              Kommentaar


                tõsiselt mõni siin arvab, et johnsonil on kübeke lootust saada inglise koondisesse capello all ja mängida MMil?
                ma võin siin mõnega kihla vedada vastates ise, et ei saa!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  tõsiselt mõni siin arvab, et johnsonil on kübeke lootust saada inglise koondisesse capello all ja mängida MMil?
                  ma võin siin mõnega kihla vedada vastates ise, et ei saa!
                  Amigo Roberto poetab hea sõna ja miks mitte?

                  Kommentaar


                    no minu arvamus tema suhtes põhineb mängust, mis ta chelsea vastu tegi (ja see mind ei huvitagi mis ta nõrgemate klubide vastu teeb, sest jutt käib maailmatasemel mängimisest) ja seal ta oli ikka suur miinus. ülejala tsenderduse võtsin sisse eurospordi kommentaatori sõnadest, tavaliselt nad ikka väga huupi ei pane.
                    teda mingiks selle MMi walcottiks nimetada on naeruväärsus. MMi lõppedes saab ta juba 23, mitte 18 või midagi sellist. palun jätke juba see adam johnsoni jutt, teda james milneriga võrdlema hakata... finito minu poolt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Var Vaata postitust
                      no minu arvamus tema suhtes põhineb mängust, mis ta chelsea vastu tegi (ja see mind ei huvitagi mis ta nõrgemate klubide vastu teeb, sest jutt käib maailmatasemel mängimisest) ja seal ta oli ikka suur miinus. ülejala tsenderduse võtsin sisse eurospordi kommentaatori sõnadest, tavaliselt nad ikka väga huupi ei pane.
                      teda mingiks selle MMi walcottiks nimetada on naeruväärsus. MMi lõppedes saab ta juba 23, mitte 18 või midagi sellist. palun jätke juba see adam johnsoni jutt, teda james milneriga võrdlema hakata... finito minu poolt.
                      1. Ei võrrelnud teda James Milneriga.
                      2. Kui kõik paremääred terved ja vormis oleks ta tugevuselt heal juhul nii viies-kuues variant, praeguses olukorras vabalt teine-kolmas.
                      3. Chelsea vastu oli ta tõesti nähtamatu, aga sama paralleeli võib tuua näiteks väravamasin Defoega, kelle koondisekoht on vist enam-vähem lukus. Samas tema 17st väravast 8 on löödud paraja amatöörkaitse vastu ja skoorimisvorm tippkaitsete vastu kahvatub Darren Benti kõrval.
                      4. Eurospordi kommentaatorid, eeldan, et räägid neist veebi omadest, on samasugused jörmid nagu meie siin foorumis, mitte mingid aastakümnete pikkuse kogemusega jalgpalligurud. Vaata värav uuesti üle.

                      Kommentaar


                        vaatasin üle. tegi tõesti täitsa korraliku mängu. ma siiski jään oma spekulatsiooni juurde, et see oli tsenderdus mõeldud Lescottile. sest maailmas on mängijaid ühe käe sõrmedel, kellel on selline ego ja usk endasse, et nad suudavad kasti äärest selle palli tagumisse ristnurka pooleruutmeetrisesse auku sutsata (nt ronaldinho, messi, ronaldo, rooney). kui man city pingipoisil ja seal alles kohaneval a johnssonil on tõesti selline ego, et sealt kohast sellisesse auku peale lüüa, mitte tsenderdada endast palju respekteeritumatele tiimikaaslastele, kes kõik kastis tsenderdust ootasid, siis - palju õnne man city, hea ost ! kui kõik need IF klauslid aga siiski vett ei peaks, siis - õnn soosib tugevamaid või algaja õnn ?

                        Kommentaar


                          ian wright becksile

                          Kommentaar


                            MON`il on igatahes juba pilt silme ees, kuidas lisaks Milnerile ja Heskeyle on MMi koondises A. Young ja S. Downing.

                            Kommentaar


                              Miks ometi on selline tüüp nagu Heskey koondises? Mina ei mõista..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Var Vaata postitust
                                vaatasin üle. tegi tõesti täitsa korraliku mängu. ma siiski jään oma spekulatsiooni juurde, et see oli tsenderdus mõeldud Lescottile. sest maailmas on mängijaid ühe käe sõrmedel, kellel on selline ego ja usk endasse, et nad suudavad kasti äärest selle palli tagumisse ristnurka pooleruutmeetrisesse auku sutsata (nt ronaldinho, messi, ronaldo, rooney). kui man city pingipoisil ja seal alles kohaneval a johnssonil on tõesti selline ego, et sealt kohast sellisesse auku peale lüüa, mitte tsenderdada endast palju respekteeritumatele tiimikaaslastele, kes kõik kastis tsenderdust ootasid, siis - palju õnne man city, hea ost ! kui kõik need IF klauslid aga siiski vett ei peaks, siis - õnn soosib tugevamaid või algaja õnn ?
                                selle loogika järgi ei lööda madalamates liigades iial mitte midagi peale tap-in'ide, sest kuidas saaks ometi seal olla mehi, kellel on selline eneseusk jne jne. muidugi oli teataval määral õnne, aga nimetada seda üle jala läinud tsenderduseks on umbes sama hea kui väita, et kõik raamidesse kerivad karistuslöögid, mis kedagi puutumata sisse lähevad, on õudne kobin - ei, nad on lihtsalt targalt suunatud.

                                ja 'man city pingipoiss' on ikka ekstra nüri jutt. esimene mäng kohe vahetusest, järgmised neli põhis ja nüüd jälle vahetusest.

                                etteruttavalt või ennastkordavalt taas - see kõik ei tähenda, et tal peaks MM-koht kindel olema, kaugeltki mitte. aga samas vaimus jätkates võib arvestatavaks kandidaadiks isegi tõusta.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X