320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ta on nii kuradi aeglane... ok... hea sööt härra stiivile... aga.. no ma ei tea... ma võrdleks teda soccerneti scootriga... luuavarrest tuleb paku aga muidu stabiilselt alla taseme

    Kommentaar


      Soccernet kommi hinnangul oli Heskey muidugi MoM...

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa
        edasi pole mõtet lugeda
        Suudab vintis peaga toota normaalset teksti kui sina kainena.
        Mänguga võis enam-vähem rahule jääda, Rooney pandi jälle tööd rügama kuna ülejäänud keskväli lisaks Gerrardile ei suutnud hakkama saada, Heskeylt ka täiesti hea mäng, tema standardite järgi vähemalt, aga koondises peaks ikkagi mõni kõvem härra olema..

        Kommentaar


          Ma arvan, et viik pole iseenesest mingi eriline katastroof.
          Hullem on see, et probleeme hulgi, lahendusi aga raske leida. Capellot on vast siiski vara maha kanda.
          Väravavahimure leevendust ei saanud. Tegelikult on paraku nii, et ükskõik kes neist kolmest MM-il jätkab, kindlust ta ülejäänud meeskonnas ei tekita. Vast siiski James, kes on enne neil turniiridel vähemalt väravas olnud.
          Järgmine küsimärk on keskkaitse. Kingi jalad ei pea vastu ja Carra on lootusetult aeglane. Vaevalt jääb üle muud, kui tuua Upson Terry kõrvale tagasi.
          Keskväljaga on ikka nii, et neljakesi mängu kontrollida ei suudeta. Eile tõmbus teisel poolajal Rooney sisuliselt kolmandaks keskpoolikuks ja olukord paranes märgatavalt. Paraku tähendab see, et ta ei jõua enam rünnakut korralikult toetama ning Heskey üksi ees pole normaalne lahendus. Ääred ei toiminud samuti - Milner nähtavasti pole vormis ja SWP mässas üsna edutult. Lennonit siiski maha ei teeks.
          Oletades nüüd, et Barry suudab naasta järgmiseks mänguks, tuleks ilmselt kas mängida Gerrardiga vasakult keskele suunatuna nagu viimasel ajal tavaks. Või siis ikkagi jätta Rooney üksi ette, Gerrard tema taha vabasse rolli ning tuua näiteks Joe Cole vasakule.
          Jama kui palju. MM-i see meeskond nii või teisiti ei võida, aga tavapärane veerandfinaal oleks siiski võimalik.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Esimene mäng oli üldse rabe,kohati mürati nagu kooli ajal. Loodetavasti saadi värin seest välja ja järgnevad mängud tulevad vabamalt ja puhtamalt.
            Eilsest jättis positiivse mulje Johnson, kes toetas hästi rünnakut ja tegi aksepteeritavat kaitsetööd. Lennon oli ka hea, muidugi temale sobib kui jäetakse ruumi, siis saab ta oma kiirust näidata ja vastaseid üle joosta, selline Valencia sugune speed demon.
            Mcnamara, sinu pakutud Rooney ees ja Gerrard vabas rollis tema taga, tundub hea variant,kuigi mina prooviks midagi säärast Crouch tipus, Gerrard ja Rooney tema all, Joe Cole ja Lennon (SWP) äärtel, Barry (Carrick) ja Lampard keskel. G.Johnsoni, Terry ja A.Cole kohad kaitses on hetkel kõigutamatud. Terry kõrvale ei jää muud üle kui Upson. Noh väravavahiga on kõige kurvem. Greeni lipp on kindlasti pooles mastis, James pole siiski 100% mänguvalmis. Kahtlane, kas Capello Hartile võimaluse annab, kuigi mina küll annaks, et siis kas kinnitaks reeglit või lükkaks ümber(reegel: same shit, different asshole).
            Parimat!
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Mcnamara, sinu pakutud Rooney ees ja Gerrard vabas rollis tema taga, tundub hea variant,kuigi mina prooviks midagi säärast Crouch tipus, Gerrard ja Rooney tema all, Joe Cole ja Lennon (SWP) äärtel, Barry (Carrick) ja Lampard keskel. G.Johnsoni, Terry ja A.Cole kohad kaitses on hetkel kõigutamatud. Terry kõrvale ei jää muud üle kui Upson. Noh väravavahiga on kõige kurvem. Greeni lipp on kindlasti pooles mastis, James pole siiski 100% mänguvalmis. Kahtlane, kas Capello Hartile võimaluse annab, kuigi mina küll annaks, et siis kas kinnitaks reeglit või lükkaks ümber(reegel: same shit, different asshole).
              Parimat!
              Aga kuule, numbrid ei klapi sel juhul. Keskväljal ja ründes oleks sinu lahenduse järgi ju juba kokku seitse meest (Crouch, Rooney, Gerrard, J. Cole, Lampard, Barry ja Lennon). Se tähendaks kolme kaitsjat ja ei mingit Upsonit Terry kõrvale. Ka variant, kuid seda, et Capello neljast kaitsjast loobuks, ei julge ma küll arvata.
              Üks asi, mis eile veel silma jäi ja pole muidugi eriti suur üllatus. Vana Inglismaa foobia: oleme suurturniiril, mäng käib, peame võitma, aga kurat, hirm on kaotada. Capello peab ka väga tubli psühholoog olema.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                veaks burksi peale kihla, et härra green saab uue võimaluse juba järgmises mängus?

                eile olin veits süsi....

                mitte et emiil oleks jube pask olnud... tahtsin öelda seda, et kui tahetakse mängu võita, siis peab mees ees suutma midagi ära ka teha... aga minu meelest ei ole heskey see mees, kes päästaks. eile crõuhh oma ca 10-12 minutiga oli päris soliidne.

                lisaks veel see, et iga kord, kui piitrit suures plaanis näidatakse, on see nii kuradi naljakas, et olgu seis mis tahes, naerda saab ikka

                Kommentaar


                  ..........rooni
                  cole...gerrard...lennon
                  ....lampard.barry

                  nii oleks päris ponks.

                  ja väravasse paluks originaalne hr calamity.. mitte mingid uued versioonid temast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Aga kuule, numbrid ei klapi sel juhul. Keskväljal ja ründes oleks sinu lahenduse järgi ju juba kokku seitse meest (Crouch, Rooney, Gerrard, J. Cole, Lampard, Barry ja Lennon). Se tähendaks kolme kaitsjat ja ei mingit Upsonit Terry kõrvale. Ka variant, kuid seda, et Capello neljast kaitsjast loobuks, ei julge ma küll arvata.
                    Üks asi, mis eile veel silma jäi ja pole muidugi eriti suur üllatus. Vana Inglismaa foobia: oleme suurturniiril, mäng käib, peame võitma, aga kurat, hirm on kaotada. Capello peab ka väga tubli psühholoog olema.
                    Jajah krt, pingutasin üle, ei lugenud mehi kokku.3 kaitsjat ma arvan, et ei näe.
                    Kui pean ühe keskvälja mehe eemaldame, siis ei sobiks enam see ansambel ja ertz-i pakutu tundub parim variant.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      imageboard,image board,anime,manga,ecchi,hentai,video games,english,japan

                      Kommentaar


                        Inglismaa hümniks sellel jalgpalli MM'il valitigi Hannahi laul.




                        Vabandust, kui tulin sellest rääkima valesse teemasse, ei osanud eriti õiget teemat leida.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          4-5-1 hartiga väravas parandaks nii mõnegi, mitte küll kõik probleemid, aga abiks ikka.
                          nagu me kõik teame, on asi vaimsuses. seega imo võiks hart järgnevad 2 mängu, mõlemad, mille peaks vähemalt 2 väravaga võitma, sealjuures enda puuri puhtana hoides harjutada, saada neist positiivne kogemus turgutades seeläbi meeskonna vaimu. loomulikult võiks ka green vv'na seda positiivset kogemust ammutada, god knows, et tal oleks seda isegi rohkem vaja, aga oskuste poolest on tema imo nõrgim sellest niigi pooletoobisest triost.
                          kaitsesse eos upson ja stevie või lamps võiks pinki soendada, nad lihtsalt eiiiiiiiii toimi koos.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            ..........rooni
                            cole...gerrard...lennon
                            ....lampard.barry
                            See tooks kaasa selle, et Rooney on kuskil paremkaitsja koha peal ja ees pole kedagi.

                            Kommentaar


                              milneri peksjatele - te seda teate, et härra oli teisipäevast neljapäevani pasanteerijaga treeningutelt eemal ning treenis vaid reedel? nende kolme päevga kaotas kaalust 5 kilo ning polnud ilmselgelt füüsiliselt mänguks valmis. miks don ta väljakule saatis on täielik müstika. ja ega swp midagi säravamat ei teinud. sai ainult tunduvalt rohkem palli ning hoidis siis seda üle.

                              Kommentaar


                                milner oli vahetamise hetkel inglaste enim väljakul jooksnud mees,kui FIFA statistikat uskuda...
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X