320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Valik on ju algseid kandidaate arvestades üsnagi loogiline ja kui Carragher ja mõni kärss veel välja arvata, siis ka üsna üllatustevaba. Pisiasjades nagu näiteks SWP eelistamine Youngile võib halama jäädagi, aga suures plaanis ei muuda need detailid küll suurt midagi.
    Minu meelest ka paistab üsna loogiline valik. SWP eelistamine on ilmselgelt seotud panusega, mille Shaun viimatises koondisemängus andis. Juba siis tundus igati oodatav, et ta on sees.
    Barry on aga esi-11 mängija ja kui on 1. juunini aega tema tervenemist jälgida, siis tuleb seda teha.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kogu aeg oli tunne, et mingi oluline element on nagu tavapärase suurturniiriks ettevalmistumise juures puudu. Ei hullu, tuligi ära - Terry, kardetavasti metatarsaal pooleks. Sol for England ja need teised asjad.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Muhahaha, jumal or keegi karistab valesse aukku toppimise eest.

        Kommentaar


          Milline see kaitseliin saab siis Inglismaal üldse olema?
          Algselt postitas fitti
          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

          Kommentaar


            32 milline

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Kogu aeg oli tunne, et mingi oluline element on nagu tavapärase suurturniiriks ettevalmistumise juures puudu. Ei hullu, tuligi ära - Terry, kardetavasti metatarsaal pooleks. Sol for England ja need teised asjad.
              muppet...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                esimese poolaja mängupildi põhjal soovitaks Fabiole, et las jätab kõik mehed koju ja lähevad mängivad LAVis koos Psycho ja selle ühejalgse Beckhamiga kolmekesi. sitem ikka ei saaks olla ju.

                ja beebs on ka ilmselgelt erkki kõlu omale tööle värvanud:

                A possibility of a handball - replays show half arm, half chest.
                30 minutes of Walcott has probably booked him his ticket to SA. He's looking lively and threads a ball through for Rooney after a sweet run on the right. Offside flag comes up. Promising.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Suur Peeter lammutas küll korralikult esimese poolajal. Üks assist ja värav.

                  Kommentaar


                    Mnjaa. Kui ikka ainus reaalne tööriist rünnakul on Peetri pikkus, siis teeb natuke murelikuks. Keskväli eesotsas kellegi Carrickuga oli ikka täiesti null (ok Milner veel enamvähem) ja kaitses... noh, kaitse tulevad lapivad veel Chelski poisid, ehk.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Nooh: Carragher-King keskkaitses oli märksa etem vaatepilt kui Ferdinand-King. Vähemasti lollusi ei tehtud. Baines jääb nõrgaks ja Carrick keskel ei tundu ka päris adekvaatselt toimivat. Tuleb ikka loota, et Barry saab terveks.
                      Suur mees ründes on sellise vastase vastu ikka hädavajalik.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Suur Peeter
                        värav.
                        ...sulust ja käega.
                        mitte et ta poleks muidugi selgelt platsi parim ründaja olnud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kuidas Carragher üldse kaitses oli? Ei olnud võimalust kogu aeg jälgida, aga ei tundunud, et väga palju tööd oli.

                          Kommentaar


                            Suht okei oli, kuigi kaitseliini hoiti ka teisel poolajal üldse märksa allpool ja kindlamalt võrreldes esimesega. Parem igatahes kui Rio, niipea kui see ründajaga jooksu peale jäi, oli iga kord päris jube vaadata. Kuigi ega tõele au andes King nendes olukordades ka just alati kõige paremini ei tegutsenud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Esimese poolaja järel oleks pidanud mängupildi järgi Mehhiko 3-1 juhtima ... tänud Peetrile, ning Vela ja Giovani kobadusele oldi aga 1-2 taga. King-Rio jäid kiirete mehhiklaste vastu ikka korralikult jänni ja Carrick+Walcott olid taas kasutud. Rooney hooaja lõpu varjuspüsimine tundus selle mängu põhjal ka jätkuvat, ning palli ei suudetud ka kuidagi temani toimetada kui aus olla. Teine poolaeg oli inglaste mängupilt küll märksa parem.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                rooney 90minutine mängitamine tekitas mus küll küsimusi nagu näiteks nahhui, milleks? aga arstid teavad ilmselgelt rohkem kui mina.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X