320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglise koondise fänn olla on tegelikult väga närve säästev. Suurturniiridel saab pärast kaheksandik-/veerandfinaale täiesti pingevabalt vutti vaadata. Islandi üle hea meel.
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Tsiteerides mu koondise kaaslast, tuntud foorumiliiget ja kelle koer on mu nimekaim : "Kas Inglaste ime saigi läbi?"
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          "Nad on olnud fantastilised ja teinud kõik, mida ma palunud olen."
          Nii vähe paluski.

          Kommentaar


            Mida sa muud ikka tahad, kui pool tiimi on Spursi täis?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ma olen muide Arsenali fännidega osaliselt nõus. 5 Tottenhami mängijad algkoosseisus? See võistkond, kellel ei ole veres lõpuni võidelda? Aga see on ainult üks pool.

              Teine probleem on see, et seal olid ka Arsenali, Manchester Unitedi, Manchester City ja Liverpooli mängijad. Saage aru, inglise vutt ongi rõvedalt ülehinnatud. Aga isegi selle jaoks on kaotus Islandile liialt. Kuigi minu meelest ei ole Island kotikud, neil on lihtsalt väike rahvaarv, muud midagi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Brittide jalgpall on üks otsekohesemaid ja ausamaid. See on ilus. Väga kole on juhtfiguuride lühinägelikkus ning ühiskonna meelsus edu rahas mõõta.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma olen muide Arsenali fännidega osaliselt nõus. 5 Tottenhami mängijad algkoosseisus? See võistkond, kellel ei ole veres lõpuni võidelda? Aga see on ainult üks pool.

                  Teine probleem on see, et seal olid ka Arsenali, Manchester Unitedi, Manchester City ja Liverpooli mängijad. Saage aru, inglise vutt ongi rõvedalt ülehinnatud. Aga isegi selle jaoks on kaotus Islandile liialt. Kuigi minu meelest ei ole Island kotikud, neil on lihtsalt väike rahvaarv, muud midagi.
                  Jah, võtku ikka Sunderlandist jorsid, seal ollakse harjunud võitlema.

                  Kommentaar


                    Järgmisel turniiril siis uuesti, äkki MM'il suudetakse kelleltki veel huvitavamalt sisse saada (kui nii kaugele muidugi jõutakse)
                    Aga tulevik on helge - Rooney not retiring from international football. Arvatavasti järgmine treener tuleb ja valib teda samamoodi edasi olenemata vormist ja oskustest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Saage aru, inglise vutt ongi rõvedalt ülehinnatud.
                      Alati olnud, on praegu ja jääb ka tulevikus rõvedalt ülehinnatuks. See on paratamatus ja seda naljakam on iga turniir vaadata, kuidas nad ikka ja jälle feilivad ning veel naljakam on kuulata seda hala/nuttu/imestust, mis inglise koondise fännide poolt tuleb.
                      The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                      and everything else is just theory.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma olen muide Arsenali fännidega osaliselt nõus. 5 Tottenhami mängijad algkoosseisus? See võistkond, kellel ei ole veres lõpuni võidelda? Aga see on ainult üks pool.

                        Teine probleem on see, et seal olid ka Arsenali, Manchester Unitedi, Manchester City ja Liverpooli mängijad. Saage aru, inglise vutt ongi rõvedalt ülehinnatud. Aga isegi selle jaoks on kaotus Islandile liialt. Kuigi minu meelest ei ole Island kotikud, neil on lihtsalt väike rahvaarv, muud midagi.
                        Ära arsenali kaela aja - meilt oli ainult üks ratastool ja mitte ühtegi mängijat

                        Kommentaar


                          Ega see oli kohe teada, et kui Carroll, Crouch, Heskey, Delph, Townsend jne võtmemängijad koju jäetakse, siis asja ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Ära arsenali kaela aja - meilt oli ainult üks ratastool ja mitte ühtegi mängijat
                            OT: arsenali mängijad lihtsalt ei oska penalte teistes koondistes lüüa
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                              OT: arsenali mängijad lihtsalt ei oska penalte teistes koondistes lüüa
                              Noh enamik neist ei oska seda ka oma klubis teha.

                              Kommentaar


                                Liverpooli legend Dietmar Hamann pritsib tuld ja tõrva (ENG)
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X