320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mitte katsetada kas siis poleks pidanud Vardy põhis alustama? Mina näiteks arvan, et Defoe põhis oligi üks suur katsetamine, et oleks back-up variant MMiks olemas.

    Lihtsalt minu isiklik arvamus on see, et selleks, et terve meeskond ühtsena mängima panna tuleks kasutada neid mängijaid kellel on suurem potentsiaal MMil tegusi teha, back-upina on Defoe ju tore, aga kas siis nüüd tema asemel peavad teisel pinki nühkima.

    Defoe on viimased 2 aastat samal tasemel mänginud, miks ta alles nüüd välja kutsuti?

    edit: Krissucoolile niipalju, et selliseid poste teevad rohkem tegelased nagu rainis and co
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      Defoe on viimased 2 aastat samal tasemel mänginud, miks ta alles nüüd välja kutsuti?
      Sest, et antud hetkel on ta parim Inglise passiga mängija sellel positsioonil. Sellega võib vaielda, võib nõustuda. Sina aga jaurad mingist tulevikuperspektiivist.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Sest, et antud hetkel on ta parim Inglise passiga mängija sellel positsioonil. Sellega võib vaielda, võib nõustuda. Sina aga jaurad mingist tulevikuperspektiivist.
        Jah, eesmärk on hetkel koondisel MM võita, eesmärki saab täita turniiril mis toimub pooleteise aastapärast. Tulevikku tuleb ka osata vaadata.

        Kohe kindlasti ei ole ta parim mängija hetkel sellel positsioonil, Kane on vast enamuse arvates stabiilselt hetkel kõige parem, Vardy on ka hetkel soone üles leidnud ja kindlasti parem kui Defoe.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Jah, eesmärk on hetkel koondisel MM võita, eesmärki saab täita turniiril mis toimub pooleteise aastapärast. Tulevikku tuleb ka osata vaadata.

          Kohe kindlasti ei ole ta parim mängija hetkel sellel positsioonil, Kane on vast enamuse arvates stabiilselt hetkel kõige parem, Vardy on ka hetkel soone üles leidnud ja kindlasti parem kui Defoe.
          Kane on Katki. Võeti hetkel parim vormis olev mees asemele ja nii ongi. Kõik oleks poleks tuleb saab on parem kunagi võid ära unustada.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kane on Katki. Võeti hetkel parim vormis olev mees asemele ja nii ongi. Kõik oleks poleks tuleb saab on parem kunagi võid ära unustada.
            Ühesõnaga kui terve inglismaa meeskond teataks täna päevapealt, et täpselt enne MMi panevad putsad kappi ja enam väljakule ei roni.

            Tuleks ikka terve valiktsükkel mängida samade meestega?

            Ja mis otsast on Defoe hetkel paremas vormis kui Vardy? Oled mõnda mängu üldse vaadanud ka?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Ühesõnaga kui terve inglismaa meeskond teataks täna päevapealt, et täpselt enne MMi panevad putsad kappi ja enam väljakule ei roni.

              Tuleks ikka terve valiktsükkel mängida samade meestega?

              Ja mis otsast on Defoe hetkel paremas vormis kui Vardy? Oled mõnda mängu üldse vaadanud ka?
              Vardy võeti ju koosseisu. Lõi Leedu vastu värava ka.
              Defoel liigas 28 mängu 14 väravat 2 söötu, Vardy 25 mänguga 8 väravat 4 söötu.

              Kommentaar


                Defoe 14 kolli, Vardy 8 kolli. Simple as that! Ning Defoe Kane-i asendus, ei? ... mis muud valikud siis Inglastel? Gray, Deeney, Antonio, Walcott, Austin, Carroll, Wilson - Keda valid ?

                Kommentaar


                  Kui ma ise valima peaks siis võtaks Carrolli.

                  Defoe alates detsembrist 8 väravat.
                  Vardy alates detsembrist 8 väravat.

                  üks neist meestest lõi city ja sevilla vastu teine crystali ja liverpooli(mõlemad pendlast)

                  Statistikat võib igatemoodi keerata ja mu point jääb ilmselt nii mõnelegi siin arusaamatuks.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kui ma ise valima peaks siis võtaks Carrolli.

                    Defoe alates detsembrist 8 väravat.
                    Vardy alates detsembrist 8 väravat.

                    üks neist meestest lõi city ja sevilla vastu teine crystali ja liverpooli(mõlemad pendlast)

                    Statistikat võib igatemoodi keerata ja mu point jääb ilmselt nii mõnelegi siin arusaamatuks.
                    aga milles probleem, mõlemad ju koondises!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kui ma ise valima peaks siis võtaks Carrolli.

                      Defoe alates detsembrist 8 väravat.
                      Vardy alates detsembrist 8 väravat.

                      üks neist meestest lõi city ja sevilla vastu teine crystali ja liverpooli(mõlemad pendlast)

                      Statistikat võib igatemoodi keerata ja mu point jääb ilmselt nii mõnelegi siin arusaamatuks.
                      Loodetavasti troll, kuid terve hooajaga 6 löönud Carroll?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Loodetavasti troll, kuid terve hooajaga 6 löönud Carroll?
                        Ei trolli, pingil võiks olla mingi vend keda viimasteks minutiteks kasti saata.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Aga hui oleks Leedut võidetud kui Rashford põhis oleks olnud, sellepärast oligi Defoe.

                          Kommentaar


                            No selgita pigem siis ära, mis kurat Su probleem on seoses Defoega, ma täitsa siiralt ei saa aru.

                            Mees lööb stabiilselt väravaid, miks tema kaasamine probleem peaks olema?

                            Su põhjendused on ju totaalne joga ja ainus mingisugunegi vastus küsimustele on see "a kas Sa mõnda tema mängu oled näinud vää??" Olen küll jah. Polegi väitnud, et ta oleks mingisugune mees kes pirrud kahel otsal läidab, aga kes paganamas inglastel selline üldse oleks?

                            See mis tulevikus juhtub on määramatu. Võib olla Defoe (füüsiline või vaimne) vorm käib alla MMi ajaks. Täiesti võimalik. Võib olla, et seda ei juhtu. Minu meelest on mõistlik valmistuda võimaluseks, et ta suudab vormi säilitada kasutades ära head vormi, mis tal hetkel on. Seda enam kui kedagi ju konkreetselt ja üheselt paremat ei jäänud kõrvale (Kane katki, Vardy mängis ka).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              No selgita pigem siis ära, mis kurat Su probleem on seoses Defoega, ma täitsa siiralt ei saa aru.

                              Mees lööb stabiilselt väravaid, miks tema kaasamine probleem peaks olema?

                              Su põhjendused on ju totaalne joga ja ainus mingisugunegi vastus küsimustele on see "a kas Sa mõnda tema mängu oled näinud vää??" Olen küll jah. Polegi väitnud, et ta oleks mingisugune mees kes pirrud kahel otsal läidab, aga kes paganamas inglastel selline üldse oleks?

                              See mis tulevikus juhtub on määramatu. Võib olla Defoe (füüsiline või vaimne) vorm käib alla MMi ajaks. Täiesti võimalik. Võib olla, et seda ei juhtu. Minu meelest on mõistlik valmistuda võimaluseks, et ta suudab vormi säilitada kasutades ära head vormi, mis tal hetkel on. Seda enam kui kedagi ju konkreetselt ja üheselt paremat ei jäänud kõrvale (Kane katki, Vardy mängis ka).
                              Sa ei kasutagi veel ignore-listi?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Sa ei kasutagi veel ignore-listi?
                                Rainis loodab, et ta suudab ka saapatallaga argumenteerida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X