320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun vaata, mis on enim raha teeniv liiga ning mis riigist seal enim mängijaid ning sulle teadmiseks, Meerits on väga hästi trenni teinud. Ehk siis nimed pole argumendid ja teil pole vaja neid mulle müüa - ma kusjuures isegi tean. Näiteks Oliver Giroud mängib Arsenalis ja Eric Cantona Ankas.

    Ja krt, ma saan aru kui öeldakse de Gea kohta, et ta on olnud väga hea ning hakatakse olematu rinnanibuga ärplema. Või siis sama Oblaku puhul. Aga Mandanda puhul... Paar väga head mängu ei võrdu väga hea hooaeg ju. Veits ikka sõel ja ajalooliselt mitte kõige usaldusväärsema käitumisega. Tahaksid teda Cechi asemel Arsenali? Või Ospina asemel?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Palun vaata, mis on enim raha teeniv liiga ning mis riigist seal enim mängijaid ning sulle teadmiseks, Meerits on väga hästi trenni teinud. Ehk siis nimed pole argumendid ja teil pole vaja neid mulle müüa - ma kusjuures isegi tean. Näiteks Oliver Giroud mängib Arsenalis ja Eric Cantona Ankas.

      Ja krt, ma saan aru kui öeldakse de Gea kohta, et ta on olnud väga hea ning hakatakse olematu rinnanibuga ärplema. Või siis sama Oblaku puhul. Aga Mandanda puhul... Paar väga head mängu ei võrdu väga hea hooaeg ju. Veits ikka sõel ja ajalooliselt mitte kõige usaldusväärsema käitumisega. Tahaksid teda Cechi asemel Arsenali? Või Ospina asemel?
      Ma tean, et sa trollid aga mitu korda sa reaalselt Mandandat mängimas näinud oled?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma tean, et sa trollid aga mitu korda sa reaalselt Mandandat mängimas näinud oled?
        no kristallpalees ta just väga hea polnud ju?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Tihti ei suuda Llori ka seda ühte raamidesse tulnud palli tõrjuda. Emotsioonid on toredad, kuid mitte Manu toetaja jaoks. Ei tea, kas peaks mingi hoiatuse panema ka, et saaks aru?
          Mine vaata Premier League 2016/2017 tabelit ja vaata milline klubi lasi endale kõige vähem väravaid lüüa ja siis vaata selle meeskonna väravavahti. Ja kui aru ei saa siis vaata uuesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Tihti ei suuda Llori ka seda ühte raamidesse tulnud palli tõrjuda. Emotsioonid on toredad, kuid mitte Manu toetaja jaoks. Ei tea, kas peaks mingi hoiatuse panema ka, et saaks aru?
            Eksimine on inimlik (mitte llorise eksimine)
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mine vaata Premier League 2016/2017 tabelit ja vaata milline klubi lasi endale kõige vähem väravaid lüüa ja siis vaata selle meeskonna väravavahti. Ja kui aru ei saa siis vaata uuesti.
              Vorm?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma tean, et sa trollid aga mitu korda sa reaalselt Mandandat mängimas näinud oled?
                Trolli ja bussi segu. Oma 20nd mängu. Mul olid möödunud aastal tema osas suured ootused, kuid mul on hea meel, et tal nüüd läheb paremini, kuid riskifaktor on ta jäädavalt.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  no kristallpalees ta just väga hea polnud ju?
                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Trolli ja bussi segu. Oma 20nd mängu. Mul olid möödunud aastal tema osas suured ootused, kuid mul on hea meel, et tal nüüd läheb paremini, kuid riskifaktor on ta jäädavalt.
                  Eelmine hooaeg mängis CP eest kokku üheksa liigamängu. Kõik hooaja esimeses pooles. Hooaeg algas tal ka hiljem EM-i tõttu. Saldo temaga väravas oli kolm võitu, kaks viiki ja neli kaotust ehk igati ok. Tõsi, palle tuli selja tagant ikka korralikult välja korjata, aga arvestades meeskonna kaitset Pardew all, siis raske oli teda eraldi milleski süüdistada (vaatasin enamus neist ka üle). Kui teda milleski süüdistada, siis selles, et ta ei suutnud Inglismaal eluga kohaneda ja tahtis juba talvel Prantsusmaale naasta, peale mida ta hooaja teises pooles müstiliselt vigastatud oli ja koosseisust kadus (enamasti pigem selle tõttu, et ta lahkuda soovis aga kuulduste kohaselt oli ka mingi aeg vigane). Eks tal uue hooaja algul OM-i naastes võttis ka ikka aega, et vormi jõuda (arusaadav, kui pool aastat oled palliplatsilt eemal olnud) ja algus pani ka mind veidi muretsema, aga viimati näiteks Nice vastu oli juba vanad head Mandandat ära tunda. Olles teda 10 aastat mängimas näinud, siis julgen küll kindlalt väita, et kui ta vormis on, siis pole ta kindlasti riskifaktor. Neljast aastast, kui ta Prantsusmaa liiga parimaks väravavahiks tunnistati, kahel tassis ta tihtipeale küll oma tõrjetega meeskonda. Eriti viimasel hooajal enne seda Inglismaa "seiklust".

                  Ehk pika jutu kokkuvõtteks, ma ei üritagi väita, et ta CP eest neis loetud mängudes väga hea oli (ei suutnud meeskonda tassida), aga kindlasti ei olnud ta ka kehva. Harjukeskmine. Aga põhjused olid ikkagi mujal, kui mehe tegelikus tasemes. Et üheksa mängu pealt raiuda, et tegemist on kehva väravavahiga, on minu arvates talle ilmselgelt liiga tegemine. PL-i praegusel ühel parimal De Geal võttis ka näiteks hooaeg aega, et uue liiga ja maaga kohaneda.

                  Kommentaar


                    Just. Kogenud vv ei tohiks alt vedada. Kehvade silmadega kollanokk (vv eluiga arvestades) on tiba teine teema ju.

                    Kui ma vaatan, mõtlen inglaste ja pranstlaste vv peale, siis on mõlemad samas kaevikus.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Just. Kogenud vv ei tohiks alt vedada. Kehvade silmadega kollanokk (vv eluiga arvestades) on tiba teine teema ju.

                      Kui ma vaatan, mõtlen inglaste ja pranstlaste vv peale, siis on mõlemad samas kaevikus.
                      Lloris on kindlasti maailmas top20 väravavaht. Hart seda pole. Su jutt on väär.

                      Ja kas sa tõsimeeli arvad, et varane, umtiti on keskpärased? Äärekaitsjaid ma ei hakka mainimagi, sest neid nimesid näeksid sa ilmselt esimest korda.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Šampa pudel mahub tagurpidi anaali - su jutt on väär. Panimõm?

                        Ma tean prantslaste satsist Ronaldot ja Messit. Algul arvasin, et ka Vasja, kuid tuli välja, et ta brass. Fuk me! Rohkem ei tea - süütan pepuaugu küünla ja palun kergemat karistust.

                        Kos on väga hea, kuid jah, vigane. Varane kvaliteet on langenud ja Ummi alles saab jalgu alla - nad on head ja noored, kuid võimalik eksima sundida.
                        KW mulle meelib, kuid taas - üsna lihtsalt läheb kohvile. Jne.

                        Lühidalt - kuidas võita vastast?

                        Igast numbrite, nimede ja edetabelitega on siin vähe teha. Ma saan aru, et need on teile olulised. Ja on ka. Kuid nagu ka tähtede puhul - numbreid on vaja osata lugeda. Selle jaoks on aga vaja osata end positsioneerida. Seda on aga raske teha, kui ei suuda emotsioone ohjata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Su jutt on seosetu ja tühi
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Just. Kogenud vv ei tohiks alt vedada. Kehvade silmadega kollanokk (vv eluiga arvestades) on tiba teine teema ju.

                            Kui ma vaatan, mõtlen inglaste ja pranstlaste vv peale, siis on mõlemad samas kaevikus.
                            Kas üldse lugesid, mida kirjutatud sai?

                            Ja mine küsi Itaalia alafoorumis Harti eelmise hooaja kohta ülevaadet. Vaata, mis vastatakse. Nii kogenud väravavaht ei tohiks ju alt vedada?

                            Edit: prantslaste mured on palju sügavamad, kui puhtalt meeste individuaalsed oskused. Pigem ongi asi selles, et kuidas individuaalselt maailmaklassiga mehed meeskonnana mängima panna. On mänge, kus logiseb kaitse ja on mänge, kus rünnak oma ära ei tee. Aga pole hullu. Parem nii, et valiksari möödub üle kivide ja kändude, kuid siiski suurturniiridele jõudmisega ja seal tulemuse tegemisega, kui inglaste moodi, kes on alati valiksarja Maailmameistrid, kuid kui mängud tõsiseks lähevad, siis... noh, tead ise küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Kas üldse lugesid, mida kirjutatud sai?

                              Ja mine küsi Itaalia alafoorumis Harti eelmise hooaja kohta ülevaadet. Vaata, mis vastatakse. Nii kogenud väravavaht ei tohiks ju alt vedada?
                              pole môtet energiat kulutada sest football manageris on asjad teistmoodi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kas üldse lugesid, mida kirjutatud sai?

                                Ja mine küsi Itaalia alafoorumis Harti eelmise hooaja kohta ülevaadet. Vaata, mis vastatakse. Nii kogenud väravavaht ei tohiks ju alt vedada?
                                No mida sa hellitad ootusi, et mingi vend, kelle arust hea võrdlus on šampa pudeli sisse istumine, midagi reaalselt mõtleb või arvab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X