320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kui keegi jälgib Daily Maili või Õhtulehe sarnast rämpsu, on see küll sügavalt tema enda mure. Inglise koondis pole süüdi. Ja jällegi - küllap Horvaatia kvaliteetajakirjandus pakub härradele paremat sisu, suunan soojalt sinna.
    Miks ma pean Horvaatia kvaliteetajakirjandust lugema? Ma tahaks ikka oma keeles huvitavaid arvamuslugusi lugeda, aga kõik on mis iganes põhjusel juba ühepoolsed. Eesti ja Inglismaa meedia on tegelikult päris sarnased. Olukordi võimendatakse üle. Kui omadel hästi läheb, siis kiidetakse taevani ja kui halvasti, siis tambitakse maa alla. Loen ka Prantsusmaa meediat ja hetkel pole küll täheldanud sellist tohutut kiidulaulu oma koondise suunas nagu inglastel. Aga noh, võibolla on asi selles, et ühed on harjunud edukad olema, aga teised heal juhul korra kümnendi jooksul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Miks ma pean Horvaatia kvaliteetajakirjandust lugema? Ma tahaks ikka oma keeles huvitavaid arvamuslugusi lugeda, aga kõik on mis iganes põhjusel juba ühepoolsed. Eesti ja Inglismaa meedia on tegelikult päris sarnased. Olukordi võimendatakse üle. Kui omadel hästi läheb, siis kiidetakse taevani ja kui halvasti, siis tambitakse maa alla. Loen ka Prantsusmaa meediat ja hetkel pole küll täheldanud sellist tohutut kiidulaulu oma koondise suunas nagu inglastel. Aga noh, võibolla on asi selles, et ühed on harjunud edukad olema, aga teised heal juhul korra kümnendi jooksul.
      Elagu Prantsuse ajakirjandus ja võrratu Prantsuse jalgpallikultuur!
      Ehk vaataks nüüd teema pealkirja ja koliks selle norimisega kusagile mujale.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kui inglaste tõekuulutajad, kes teile meeldivad, kõrvale jätta, siis esiteks ennustasid ajakirjanikud inglaste laeks veerandfinaali, v.a mõni üksik eputrilla (nt Paul Merson). See on ületatud ja rõõm põhjendatud - või mitte, sest tegelikult vastaseid pole ju olnud?. Teiseks tutvustatakse erinevaid mängijaid, s.h näiteks MMi parimat Luka Modricit või see käib ka inglaste ülistamise alla, kuna ta mängis kunagi Spursis ja tegelikult kas ta ikka on parim?

        See, et prantslased endi omade saavutuse üle rõõmu ei tunne või seda välja ei näita, on ju nende käitumismall, mida tegelikult ei pea kõik järgima - või peavad, sest sotsialism ja kõik muu hea?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ma tahaks ikka oma keeles huvitavaid arvamuslugusi lugeda, aga kõik on mis iganes põhjusel juba ühepoolsed.
          Ja ma tahaks unicornidega kusagil aasa peal õlut juua 30'C päikese all, kui inglased poolfinaali kohtumist mängivad, aga no jobt - mida ei ole, seda ei ole.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Kõik head vastused. Thnx.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kõik head vastused. Thnx.
              kuula parem head laulu, https://www.youtube.com/watch?v=RJqimlFcJsM
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Sama spämm iga päev. Palju toredaid inimesi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    moderaatorid selle lapstrolli laga veidi rookida ei võiks?

                    Kommentaar


                      las lontu ilgub, lõvi läheb edasi!

                      Kommentaar


                        ärge koolikiusake Tofoad, ta on neutraalne.

                        ühe mõtte siiski lisaksin siia juurde veel.
                        loomulikult on inglaste edu ümber juttu natuke rohkem selle võrra, et see kvalifitseerub millekski eriliseks. kehtib nii poolfinaali jõudmise kui ka näiteks penaltiseeria võitmise kohta. samamoodi on ju Saksamaa/Hispaania kaotus endastmõistetavalt suurem uudis kui nende edasipääs. ja olekski veidi imelik, kui EM-finalisti jõudmist MMi poolfinaali samamoodi tähistataks - sihid on põhjendatult kõrgemal.

                        endiselt ootan siira huviga näiteid "jubeda ühepoolsuse" kohta, mis Eesti ajakirjanduses justkui vohavat. millised on need lood, mille põhjal saab üldistada, et "jääb mulje, nagu oleks Inglismaa MMi juba kinni pannud"? ma ei nori, mind tõesti huvitab.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Inglismaa Im coming Home on väga palju kajastust saanud ka ikkagi tänu sellele, et pole muid huvitavaid teemasid, mis keriks. Pole Saksamaad, et rääkida kahest järjestikusest MM tiitlist, pole Brasiiliat, et rääkida siin enda rehabiliseerimisest. Pole Argentinat või Portugali, et rääkida Messist ja Ronaldost. Pole väga paljude lemmikut Hispaaniat. Horvaatia-Belgia on väga kõvad koondised, aga nad on ikkagi alles hiljuti pilti tulnud ja seega ei tõmba nad veel endale nii suurt tähelepanu. Prantsusmaa koondisest räägitakse ka, aga nad ei ole väga mingit võimast esitust ega midagi huvitavat pakkunud, vaid astuvad kindlalt ja ka natukene öeldes igavalt edasi.

                          Inglismaa koondis kütab tänu Premier Leagule ja pidevatele põrumistele-skandaalidele-naljadele koguaeg tähelepanu ja hetkel ongi nemad tähelepanu keskpunktis ja selgelt suunatakse kogu rõhk sinna ning ükskõik kui paljudel see ka üle visanud pole või arusaamatuks jääb, siis see igasugune im coming home teema müüb hetkel võrreldest teiste koondistega mäekõrguselt paremini. Teiseks on ka muidugi see, et Inglismaa fännid on juba oma iseloomult väga egoistlikud ja tahavad silma paista ning esineda ja neil ei ole ikka väga pikalt sellist võimalust olnud ning eks nüüd elatakse kogu see endasees hoitud emotsioon välja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ärge koolikiusake Tofoad, ta on neutraalne.

                            ühe mõtte siiski lisaksin siia juurde veel.
                            loomulikult on inglaste edu ümber juttu natuke rohkem selle võrra, et see kvalifitseerub millekski eriliseks. kehtib nii poolfinaali jõudmise kui ka näiteks penaltiseeria võitmise kohta. samamoodi on ju Saksamaa/Hispaania kaotus endastmõistetavalt suurem uudis kui nende edasipääs. ja olekski veidi imelik, kui EM-finalisti jõudmist MMi poolfinaali samamoodi tähistataks - sihid on põhjendatult kõrgemal.

                            endiselt ootan siira huviga näiteid "jubeda ühepoolsuse" kohta, mis Eesti ajakirjanduses justkui vohavat. millised on need lood, mille põhjal saab üldistada, et "jääb mulje, nagu oleks Inglismaa MMi juba kinni pannud"? ma ei nori, mind tõesti huvitab.
                            Ma ei pidanud otseselt silmas lugude sisu, milledesse enamusse ma ausalt ei vaevugi enam süvenema, vaid rohkust. A la et iga ühe Horvaatia koondise loo kohta on kümme inglismaa koondisest. Just see lugude rohkus ja kiidulaul tekitabki mulje nagu oleks inglased kogu kupatuse kinni pannud. Meil on ju veel tegelikult kolm teist meeskonda ka konkurentsis ja kogu Eesti ei hoia sõrmed krampis inglastele pöialt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ma ei pidanud otseselt silmas lugude sisu, milledesse enamusse ma ausalt ei vaevugi enam süvenema, vaid rohkust. A la et iga ühe Horvaatia koondise loo kohta on kümme inglismaa koondisest. Just see lugude rohkus ja kiidulaul tekitabki mulje nagu oleks inglased kogu kupatuse kinni pannud. Meil on ju veel tegelikult kolm teist meeskonda ka konkurentsis ja kogu Eesti ei hoia sõrmed krampis inglastele pöialt.
                              Terve eesti on UK üle kiimas juba viimased 30 aastat olnud, me kuulame sama mussi ja meile meeldivad samad asjad(prem). See on paratamatu, et sellisele rahvale selliseid uudiseid rohkem toodetakse.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ma ei pidanud otseselt silmas lugude sisu, milledesse enamusse ma ausalt ei vaevugi enam süvenema, vaid rohkust. A la et iga ühe Horvaatia koondise loo kohta on kümme inglismaa koondisest. Just see lugude rohkus ja kiidulaul tekitabki mulje nagu oleks inglased kogu kupatuse kinni pannud. Meil on ju veel tegelikult kolm teist meeskonda ka konkurentsis ja kogu Eesti ei hoia sõrmed krampis inglastele pöialt.
                                Sa sisu ei loe aga tead juba kellest ja mis juttu tehakse? Tundub pull. Saad tsakraid ka avada labi foorumi ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X