320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Conor Coady on nii kõva mees, et kuigi ta kordagi peale ei saanud, siis hõbemedal tema kaela ei sobi. Hea meel Hendo üle, kes võttis oma autasu väärikalt vastu. Ja kas Shaw oli see mees, kes enne andis hõbemedalile suud ning siis eemaldas vääritu rudimendi kaelast? #absurd
    See tundub tavaks saanud olevat. Kunagi oli see haruldane ja protest, aga ju on praegu mingi pseudomacho asi, et ma olen nii winner, et kaotuspreemiaga ei lepi. Ehk ilmselt tähtsustatakse seda üle.

    Kommentaar


      Väline kuvand on oluline - et teised näeksid, et ma olen ikka pettunud. Mõistagi on see viide (ülla-ülla) ebakindlusele.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Mul on Sakast eriti. Ta pennu oli vähemalt pennu moodi. Meenus kohe üks reklaam.

        https://youtu.be/2I2BMaW8iJo
        Tema jah vähemalt läks ja lõi. Donnarumma aimas ära ja asi tehtud. Aga Sancho ha eriti Rashford... Mäguire lõi korraliku pennu. Räme litter lati alla ja kogu lugu. Siis tulevad noored asja ära käkkima. Kahju muidugi neist, kes eksisid aga see oleks nagu enda tellitud.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Mind huvitab mis Southgate peast läbi käis, kui ta 2 absoluutselt marginaalselt mängijat turniiril pendlaid lööma paneb. Ja kui ankrumeheks pannakse suvaline noor. Mind huvitab mida mõtles tol momendil nonmoneyhungryteen, kes tegi ju hea turniiri.
          Magusaim draama ever ja kõrgeima taseme brainfart.

          Kommentaar


            Sees mõttes, et järgmine aasta on meie aasta! Kataris raudselt võetakse ära! #itscominghome

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See tundub tavaks saanud olevat. Kunagi oli see haruldane ja protest, aga ju on praegu mingi pseudomacho asi, et ma olen nii winner, et kaotuspreemiaga ei lepi. Ehk ilmselt tähtsustatakse seda üle.
              moro viskas kunagi enda hõbemedali raffasse!

              Kommentaar


                Üks teine Manchester Unitedi legend samal ajal: "If you're Sterling or Grealish, you cannot sit there and have a young kid go up for a penalty ahead of you."

                Kommentaar


                  Tooge nüüd uus treener, tänks, Southgate on IDIOOT
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma saan aru. Saan aru, kui väravalööja Shaw on pettunud või penaltitõrjuja T-Rex. Aga Conor Coady, kelle ainus ülesanne oli veepudeleid tassida?
                    Solidarity 'n' shit
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Üks teine Manchester Unitedi legend samal ajal: "If you're Sterling or Grealish, you cannot sit there and have a young kid go up for a penalty ahead of you."
                      Mhmh. Asi aint selles, et trenna näitas näiteks Grealishile ära, kes on alfa.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Tooge nüüd uus treener, tänks, Southgate on IDIOOT
                        Kesse paneb manu vennad pennut lööma eks??

                        Kommentaar


                          Southgatele maksis Manu lembus ja põhjendamatu eelistamine kätte. Hea treener, aga isiklikud sümpaatiad ei sobi tiitlite jaoks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Southgatele maksis Manu lembus ja põhjendamatu eelistamine kätte. Hea treener, aga isiklikud sümpaatiad ei sobi tiitlite jaoks.
                            Jah, talle maksis kätte, et vihkab manut ja ei tahtnud rashfordi ja sanchoha seda asja enne pendla seeriat ära lõpetada.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              paistab, et rassistid on ka urgudest välja tulnud

                              Rashfordi, Sancho ja Saka jaoks võib see terve hooaja kesta nüüd?

                              Kommentaar


                                Pakuks et ikka pikemalt.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X