320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas jyriöö
    ManU kui ka Inglise koondise eest olulist rolli mänginud noorema Neville\'i edu mingisuguse salanõuga seletada. Kui ühe treeneri kiindumust võib veel nõrgamõistuslikkusega põhjendada, siis erinevete tipptreenerite usalduse pälvimine jätkuvalt peaks olema üsna piisav kinnitus.
    Tõepoolest tipptreenereid on ikka olnud lausa kuhjaga nagu Hoddle, Keegan, Wilkinson, jne
    Tegelikult mehel, kes oma klubis on sügaval pingipoisi staatuses, ei tohiks koondisesse asja olla.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Sinu jaoks on ilmselt ainult Wenger \"tipp\"treener, kuid sarkastiliselt suhtuda Inglise rahvuskoondise peatreeneritesse, keda on valinud tunduvalt targemad pead kui sina, pole eriti mõistlik. Millegipärast suudavad tema plusse näha nii Ferguson kui ka koondise tüüri juures olnud isikud.

      PS. Ma ei arva kaugeltki, et Neville oleks mingi imemees, kuid järjepidev lahmimine tema aadressil on alusetu.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        FA ülimas tarkuses ma kahtlen, kuni viimase ajani igal juhul koondise treeneriks just inglane nimetada pole olnud eriti mõistlik. Eriti kui arvestada inglise treenerite saavutusi rohkem kui kümne aasta jooksul.
        Tipptreeneri kategooria on minu arvates veidi kitsam, igat venda, kes on kuskil koondise tüüri juures olnud ei saa veel tipuks nimetada. Konkreetselt mainitud nimedest, mis saavutusi on neil nii klubi kui koondise tasemel ette näidata?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          eile oli siis \"mõnus\" mäng ... nöööök
          Lootsin väikesti kompensatsiooni eesti kaotuse eest, aga ei - jumal oli hispaanlane.
          Suurim pettumus oli Nicky Butt. Esimese värava võib panna tema ja Ferdianndi hingele ... ehk oleks võinud Robinson ka natuke paremini paikneda. Robinsonist juttu teha, siis eilne penalti save oli fantastiline. Samas andis kreeka kohtunik selle penalti ikka väga vaieldavas olukorras ja teine poolaeg jättis inglastele sama kerge andmata. Aga päris koomiline oleks olnud, kui nii sita mänguga oleks 1:1 tulemus tulnud.
          Kui esimene poolaeg käis vähemalt vägev võitlus ja hispaanlased olid ainult pikali, siis teine poolaeg oli lihtalt mäng jube igav. Magama jäämist takistas mul ainult asjaolu, et olin nii kehvas mängus inglaste poolt lihtsalt jube ärritatud. SGE tegi muidugi targalt, et Rooney välja vahetas juba enne esimest poolaega, sest hispaanlastele korraladati tõsine rugby. Terry`lt paar jõhkrat tacklingut Torresele ja korra andis ühele hispaanlasele jalaga munadesse. Cole oli super riiukukk ja ülbik ning terroriseeris Joaquini nii kuidas jaksas. Raske oli küll telepildist aru saada, aga tundus, et Cole`l oli isegi hisp treenerile midagi ütleda. Neville võttis enda peale Reyesi lõhkumise ja kui Reyes talle üliõrna puute tegi, siis lihtsalt lükkas Reyesi kahe käega minema stiilis, et \"sina alustasid\" . \"i\"-le pani punkti Rooney, kui ta Casillasele kätega niimoodi selga lükkas, et Iker vastu tribüüni lendas. ah jaa, enne seda oli ta just Joaquini väga jõhkralt maha tõmmanud. Rooneyt välja vahetanud Smith oli aga üllatavlt kahvatu.
          Teine poolaeg see võitluslikkus kadus, kindlasti luges SGE sõnad peale. Samuti ei suutnud varumehed millegagi silma paista. Põhimehed mängisid sitasti, aga varumehed veel sitemini.
          Loomulikult vastasid inglaste alatule käitumisele sama alatult ka hispaania fännid, kellel ei jäänud märkamata Cole`i ja Wright-Phillipsi nahavärv.
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            karm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              tollest toredast kompilatsioonist oletan, et inglismaa lõpetas mängu umbes 6kesi.. aga noh eks see olegi nii, et kui oskustest jääb puudu siis tuleb füüsist kasutada

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas eston#21


                tollest toredast kompilatsioonist oletan, et inglismaa lõpetas mängu umbes 6kesi.. aga noh eks see olegi nii, et kui oskustest jääb puudu siis tuleb füüsist kasutada
                pigem jäi neil eile suhtumisest puudu. kõigil. millegipärast.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Algselt postitas Epic


                  karm
                  parajad debiilid ikka. küllap said aru et puhta mänguga üle ei suudeta olla.
                  vähemalt näidati pärdikutele nende koht kätte

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas Epic


                    karm
                    sarnase agressiivsusega oleks võinud eestlased eile mängida.ühesõnaga õppevideoks

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Algselt postitas Epic


                      karm
                      väga bro vid. Hispaanlastele anti ikka kõvasti vatti nagu näha. Kui asja vaadata sellise nurga alt, et Hispaania ei ole mul just lemmikute hulgas ja Inglismaa pea sama armas nagu Eesti, siis oli tore näha, kuda vandid kukkusid:P Samas ega see nüüd mingi mõistlik mäng kah polnd....vist

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        siin ikka eriti vägivaldsed mehed meil
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Täitsa lõpp. Valus matsikari ikka! Õnneks hispaanlastel jagus külma närvi. Muidu oleks tonkapead küll tongi pidanud saama. Minu arvamus inglastest on nüüd küll miinustes. Sündige uuesti...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Hale vaadata hispaanlasi (jms prahti - Itaalia jt), iga väikse asja pärast siruli maas, nagu oleks autoga otsa sõidetud. Estonil on põhimõtteliselt õigus - kui oskusi pole, siis tuleb see ju millegagi kompenseerida. Eesti koondis oleks pidanud samasuguseid meetodeid kasutama.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Algselt postitas Robinho


                              Täitsa lõpp. Valus matsikari ikka! Õnneks hispaanlastel jagus külma närvi. Muidu oleks tonkapead küll tongi pidanud saama. Minu arvamus inglastest on nüüd küll miinustes. Sündige uuesti...

                              Aga ahvihäälte tegemine on õigustatud? Osta endale elu.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                ausalt öeldes jäi inglastel puudu nii oskustest kui ka mõistusest, siis need, kes olid palliplatsil...hispaanlastest rassiste fännide seas ma ei õigusta, mõistan hukka
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X