320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene esimeseks, kuid teise värava puhul ei saa ma küll aru, et miks mõned Carsonit süüdistavad.

    Aga Inglismaa häving on tore uudis. Upsakas meeskond ja tola treener. Õnneks ei pea enam sellist lollust ka lugema, et Inglismaa on kihlveokontorite hinnangul jube favoriit.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      vaatasin pendla kordust mitu korda, mina ütleks, et see pold pennal. Aga ju tahtis kohtunik mängu põnevust tuua

      Carsoni bläkk oli võimas!! Oleks Paul ... nii ka päris öelda ei saa, oleks-poleks, samas päästis Carsoni reaktsioonitõrje nurgalöögijärgsest olukorrast, kus Paul oleks võibolla sisse lasknud.

      Oeh ... aga Inglismaad finaalturniiril nüüd ei näe. Ise nad selle maha mängisid, pole midagi teha. Iisrael ju nii pingutas, et kinkida inglastele võimalus aga nuh

      Kurat aga nüüd ma ei teagi, kellele pöialt hoida ... Horvaatiale?

      Kommentaar


        McClarenil polnud piisavalt autunnet, et eile õhtul ise lahkumisavaldus esitada. Täna siis lasti lihtsalt lahti - 2,5 miljonit kompensatsiooni taskus makstakse veel peale. Eks ta nüüd on vähe aega töötatööline ka.
        25 aastat olen laias laastus Inglismaad toetanud, aga sellist häbi pole varem tundnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Läheb spekullerimiseks, et kes uus tüüri juures on? FA bossid ei taha kiirustada. Kõlakaid on ka igasuguseid.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Ütleme nii, et huvitav,kuidas küll klubiga,mille materjal oli paberil kordades nõrgem, suutis Macca oma treeneri oskusi realiseerida aga koondise tüüri juures nagu jube palju jäi küsitavaks.Mina loen siit seda välja, et mitte ainult Macca ei pea sulge saama vaid ka teatud seltskond vanakesi,keda lohistatakse kaasa ja usaldama rohkem noori, ses mõttes on heaks näiteks Itaalia,kelle kooseisu vaadates on rõõm näha kuidas uued toovad kastanid välja.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Carsoni viga oli see esimene värav ilmselgelt.
              Aga ärge unustage, et Horvaatia vastu võõrsil (2-0 Horvaatiale) oli Robinsonil mega suur kala...
              Mõlemal juhtus

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Ütleme nii, et huvitav,kuidas küll klubiga,mille materjal oli paberil kordades nõrgem, suutis Macca oma treeneri oskusi realiseerida aga koondise tüüri juures nagu jube palju jäi küsitavaks.Mina loen siit seda välja, et mitte ainult Macca ei pea sulge saama vaid ka teatud seltskond vanakesi,keda lohistatakse kaasa ja usaldama rohkem noori, ses mõttes on heaks näiteks Itaalia,kelle kooseisu vaadates on rõõm näha kuidas uued toovad kastanid välja.
                Ooo jaa! Itaalia asjas täitsa õige jutt

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  McClarenil polnud piisavalt autunnet, et eile õhtul ise lahkumisavaldus esitada. Täna siis lasti lihtsalt lahti - 2,5 miljonit kompensatsiooni taskus makstakse veel peale. Eks ta nüüd on vähe aega töötatööline ka.
                  25 aastat olen laias laastus Inglismaad toetanud, aga sellist häbi pole varem tundnud.
                  arvan et nüüd hakatakse teda seostama Birm.cityga
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                    kas keegi enne või pärast penaltilöömist Lampardi platsil nägi? gerrard oli koguaeg nähtaval, aga lampardi nime ma küll kordagi kommentaatori suust ei kuulnud.
                    Steven on jah niii lahe, eriti meeldis mulle see kui Super-Stevie Venemaa mängus selle sitteri mõõda lõi ja kui hea kapten Super-Stevie Venemaa ja Horvaatia mängus oli.

                    Tola...
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                      Tola...
                      tore, et ise ka aru saad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                        tore, et ise ka aru saad.
                        Tõesti. Hea, et inimesel on kujunenud kriitikameel enda suhtes.

                        Kommentaar


                          Inglased ei suvatsenud Andorrat stimuleerida ja tagajärjeks Andorra mängis hea mängu, kuid motivatsiooni viigivärav lüüa nappis.

                          Kommentaar


                            bbc England player tracking

                            aga mul on ka hea meel, et englishmanid välja jäid. ei väärinud nad miskit pääsemist. better luck next time.

                            Kommentaar


                              Football's staying home revisited:

                              "Useless, pathetic, insipid, spineless, desperate, rubbish and all those other words we are not allowed to print. There have been some black nights in the history of English football. But this, surely, was the darkest of them all" - Steven Howard, The Sun. "Take your pick from the forlorn sights which followed the night when England and the game it loves so much was decked in the rain; when it was savaged, toyed with, carved up and then thrown out of the big-time and told to press its face against the glass and watch those who know how to play properly next summer" - John Dillon, Daily Express.

                              "Having lost to Israel it seemed our team was denied all hopes of going to Euro 2008. But Croatia rebutted all pre-match prognoses with an unbelievable display of football in London, deservedly beating England and dispatching us to Austria and Switzerland" - Sovetsky Sport "It was a splendid show by Croatia, whereas England should bow to our lads and feel blessed to have seen a team of such quality play at Wembley" - Vecernji List, Croatia
                              "Jekyll and Hyde, goodness and horror. England's long-standing condition, the white and the black darkness. An exaggerated, mind-blowing, grotesque drama unfolded at Wembley, 90 minutes of two faces which first humiliated, then deceived, then damned the heirs to the inventors of football" - La Gazzetta dello Sport, Italy.
                              "Although England is used to a national team that drops out in a tragic way, the illness has reached a new dimension" - Stern, Germany.
                              "Just about the limit: England is out! Oh no, England! How 'stupid' the Tommys could be. The Motherland of football again writes a tragic capture of football history" - Koelner Express, Germany..
                              "This is a sensation! England lose to Croatia 2-3 - and therefore won't participate at Euro 2008!" - Bild, Germany.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Gazzetta dello Spordi kommenaar on päris nauditavalt kirjutatud.
                                Tänud.

                                Uue treeneri kohapealt toetan mina mourinho kandidatuuri. ta on piisavalt kõva vend, et põlvkondade vahetust teha, ilma et liiga hooliks teiste arvamustest.
                                Aga äkki keegi targem pakuks välja inglise koondist pärast põlvkondade vahetust.. milline see olla võiks? kes vanadest alles jätta.. ühesõnaga koosseis mis sõidab 2010 LAV-i.. lihtsalt peab sõitma, noh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X