320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nojah, siis on siin vast teisi teemasid ka, kuhu kirjutada.
    On. Aga mis siis.
    Kui olen ainult Spursi fänn siis võin ainult Spursi teemasse kirjutada ? Since when, since what?

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    rainis kas sa oled käesolevas jalgpalli hooajas pettunud?
    Aitäh küsimast. Ei ole.

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    lol
    2) Peast invaliidi osa üle küsiks diagnoosi autorit. Jah ta pläkutab lõugu ning hüppab palju platsil aga kuna ta on Arsenalist siis kohe see kõige suurem cnut eksole. Olgugi et nt Rooney teeb sama siis hõisatakse kaasa. Lisaks Wilshere nt lampi pole kedagi maaslamajat lööma hakanud minu mälu järgi mida viimase Inglise Messi kohta öelda ei saa.
    Nutuseid alternatiive arvestades siis ei ole kõige hullem otsus mida sealt fake-listist välja tuua. Ideaalmaailmas ta muidugi kaasa ei läheks.

    Samal ajal pigem olge õnnelikud, et Välgukott vist sinna minemas ei ole
    Ei ole see asi sugugi nii Arsenali keskne. Mind pigem häirib see, et tüüp parema meelega käib joob, laaberdab ja suitsetab kui mingit pehmodele mõeldud taastusravi teeb. Ainult nõrkadele ju. Milleks pühenduda klubile kui linnas on mitusada (öö)klubi!

    P.S Rooney on ka tont
    P.P.S Lolcoti osas nõus.

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Eks iga mängijat võib südamest vihata, aga puht mängukvaliteedilt kõlbab Wilshere 23 hulka kindlasti. Ta oskab ka kitsas ruumis palliga midagi ette võtta, mis pole inglaste puhul just tavaline. See, kas ta on piisavalt terve või mitte, hinnaku keegi arstipaberite omanik.
    [QUOTE=vincent;1761188] Wilshere võib peast ju natuke invaliid olla, aga kui oleks kõik need taadid EMilt kõrvale jätnud, kes väljaspool platsi lollustega tegelevad, siis olekski ainult üks jamesmilnerite paraad aastast aastasse. Mängida oskab tegelikult ka väga hästi ehk täpselt see, mida mcnamara välja tõi. Ainus suur küsimärk on see aastane paus.

    Ma ei tea, minu meelest on mängijad rohkem kui nende skillset vaakumis. On suhtumine, on mõju sisekliimale, on ka enesekindluse/mängukindluse aspekt (lisaks puhtalt "füüsilisele korrasolekule"- midagi mida võiks eeldada, on nendel meestel rohkem, kes on terve hooaja mänginud. Vs saad paaris viimases mängus pärast aastast pausi peale.

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Aga ootan põnevusega nimekirja inglise passiga keskpoolikutest, keda veel pole üheski listis ja kes on teinud hea hooaja. Cattermole ja Shelvey jälle? Või peaks ikkagi Charlie Adamile lõpuks ometi võimaluse andma, kaua võib?
    Väga originaalne oma Adamite ja asjadega.

    Aga pakkudes nimesid, kes võiks keskpoolikus mängida (ja ma ei ütle, et nad vastavad perfektselt Wilshere'i skillsetile üks üheselt; aga ei peagi vastama) - Albrighton, Drinkwater, Alli, Dier, Milner, Barkley, Henderson, Delph, Ward-Prowse ja ega Rooney'l ei ole ka ausaltöeldes praeguse run-in'i pealt ründesse asja. Eeldusel, et tal mootor tiksub, siis kaitsva keskpooliku kõrval mängides / kolmeses keskväljas saaks hakkama ja võiks meeskonnale väga asjalik olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Väga originaalne oma Adamite ja asjadega.

      Aga pakkudes nimesid, kes võiks keskpoolikus mängida (ja ma ei ütle, et nad vastavad perfektselt Wilshere'i skillsetile üks üheselt; aga ei peagi vastama) - Albrighton, Drinkwater, Alli, Dier, Milner, Barkley, Henderson, Delph, Ward-Prowse ja ega Rooney'l ei ole ka ausaltöeldes praeguse run-in'i pealt ründesse asja. Eeldusel, et tal mootor tiksub, siis kaitsva keskpooliku kõrval mängides / kolmeses keskväljas saaks hakkama ja võiks meeskonnale väga asjalik olla.
      See on tore nimekiri, aga ma ju küsisingi, kes peaks tema asemel olema. Või tohib iga positsiooni peale ainult ühe mehe valida? Alli on kindlalt sees, Dier on kindlalt sees, Henderson kui terveks saab siis kindlalt sees. Drinkwater ilmselt figureerib Roy peas ka hetkel kõvasti.

      Albrighton pole peast öeldes sel hooajal vist ühtegi mängu keskel teinud? Barkley hooaega ma ei julgeks kuidagi heaks nimetada. Milneriga keskpoolikus võib mängida mingite Eestide vastu, ta on musta töö tegija ja seda oleme kõik näinud, kui palju ta loovust pakub. Delph on "teinud hea hooaja" (sinu enda määratlus esimeses postituses)?! Kaheksa liigamängu põhis, üle 70 minuti mängus kaks (!) korda. Hea hooaeg?

      Ühtlasi jääb pisut hoomamatuks, mis põhjusel kehva hooaja teinud mehe enesekindlus/mängukindlus võiks olla märkimisväärselt palju parem vigastusest naasnud mehe omast, aga no las see olla.

      Ehk siis ilmselgelt ei läheks Wilshere EMile põhimehena. Selge see, et poolkaitsjatest on ta üks viimaseid lennuki peale pääsejaid. Aga miks ta viieteist-minuti-vahetusmehena ei võiks minna - ma ei näe tegelikult ühtegi põhjust.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        See on tore nimekiri, aga ma ju küsisingi, kes peaks tema asemel olema. Või tohib iga positsiooni peale ainult ühe mehe valida? Alli on kindlalt sees, Dier on kindlalt sees, Henderson kui terveks saab siis kindlalt sees. Drinkwater ilmselt figureerib Roy peas ka hetkel kõvasti.

        Albrighton pole peast öeldes sel hooajal vist ühtegi mängu keskel teinud? Barkley hooaega ma ei julgeks kuidagi heaks nimetada. Milneriga keskpoolikus võib mängida mingite Eestide vastu, ta on musta töö tegija ja seda oleme kõik näinud, kui palju ta loovust pakub. Delph on "teinud hea hooaja" (sinu enda määratlus esimeses postituses)?! Kaheksa liigamängu põhis, üle 70 minuti mängus kaks (!) korda. Hea hooaeg?

        Ühtlasi jääb pisut hoomamatuks, mis põhjusel kehva hooaja teinud mehe enesekindlus/mängukindlus võiks olla märkimisväärselt palju parem vigastusest naasnud mehe omast, aga no las see olla.

        Ehk siis ilmselgelt ei läheks Wilshere EMile põhimehena. Selge see, et poolkaitsjatest on ta üks viimaseid lennuki peale pääsejaid. Aga miks ta viieteist-minuti-vahetusmehena ei võiks minna - ma ei näe tegelikult ühtegi põhjust.
        Muidu on mul pohh, aga Barkleyle teed küll liiga. Everton suutis väga korralikult väravaid toota ja selles vaatluses on nad kindlalt top8 tiim. Kaitses lohiseb köis muidugi nagu põlvedest altpoolt jalad kaotanud John Holmesil. Ehk rünnak ja Barkley on olnud väga korralikud, kaitse, noh, jeah.

        Ehk puhtalt resultatiivsus on Barkley sel hooajal enda karjääri parim.

        Kommentaar


          Hooaja esimene pool oli hea, isegi väga hea. Teises olen ma temalt kahtlaselt palju väga ilmetuid ja tujutuid mänge näinud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            See on tore nimekiri, aga ma ju küsisingi, kes peaks tema asemel olema. Või tohib iga positsiooni peale ainult ühe mehe valida? Alli on kindlalt sees, Dier on kindlalt sees, Henderson kui terveks saab siis kindlalt sees. Drinkwater ilmselt figureerib Roy peas ka hetkel kõvasti.

            Albrighton pole peast öeldes sel hooajal vist ühtegi mängu keskel teinud? Barkley hooaega ma ei julgeks kuidagi heaks nimetada. Milneriga keskpoolikus võib mängida mingite Eestide vastu, ta on musta töö tegija ja seda oleme kõik näinud, kui palju ta loovust pakub. Delph on "teinud hea hooaja" (sinu enda määratlus esimeses postituses)?! Kaheksa liigamängu põhis, üle 70 minuti mängus kaks (!) korda. Hea hooaeg?

            Ühtlasi jääb pisut hoomamatuks, mis põhjusel kehva hooaja teinud mehe enesekindlus/mängukindlus võiks olla märkimisväärselt palju parem vigastusest naasnud mehe omast, aga no las see olla.

            Ehk siis ilmselgelt ei läheks Wilshere EMile põhimehena. Selge see, et poolkaitsjatest on ta üks viimaseid lennuki peale pääsejaid. Aga miks ta viieteist-minuti-vahetusmehena ei võiks minna - ma ei näe tegelikult ühtegi põhjust.
            No Sa ikka konkreetselt küsisid "inglise passiga keskpoolikutest, keda veel pole üheski listis ja kes on teinud hea hooaja." Selles mõttes minu paha, et listisin üles kõik need, keda võiks kaaluda (sh need kes juba listis olemas).
            Samuti olen nõus sellega, et "hea hooaeg" on suhteline mõiste.

            Minnes konkreetsemaks - Barkley - PLis 8 väravat + 8 assisti ja 3000 mänguminutit Evertoni eest vs maksimaalselt 160 minutit kogu hooaja peale Wilshere'il. Minu meelest ei ole selle näite kohaselt midagi rääkida... Kogu meeskonna (ja eelkõige kaitseliini) käekäiku ei saa nüüd vast küll RB süüks ajada.
            Delph - jah. Mitte vapustav hooaeg. Aga ütleks, et siiski parem võrreldes Wilshereiga.

            Enesekindlus/mängukindluse osas - noh jah, ei ole tippsportlane. Aga kõrvaltvaatajana arvaks küll, et tulles nädalast-nädalasse high-tempo jalka pealt EMile on kergem kui otse jõusaalist.

            -----------------------------------------------

            Aga siin tõmbaks joone vahele. Selles osas ma puhtalt mänguoskuste mõttes näen ju Sinu pointi. Aga kolm mõtet enda seisukoha selgituseks -
            1) Minu küsimus on selles, et kas on vaja selleks 15-minuti-vahetusmeheks lennukile ajada kedagi, kes pigem veab mehed õhtul kusagile prantsusmaa hooramajja ja mängude vahel sigarit popsib. Just kui ta oleks nii kõva mees, et kogu platsi üksi tühjaks mängiks ja teistest mitme pea jagu üle oleks, siis oleks olukord kus oleks Woy sunnitud mööda vaatama mingitest teistes aspektidest.
            2) Ilmselt selles osas on (aus olles) minu pahameel suunatud eelkõige Woy peale, kes alles kuu aega tagasi mingis intervjuus (mille toona siia teemasse ka linkisin) midagi sellist, et tema jaoks on isegi ilma mängupraktikata Wilshere esimeste valikute hulgas. Mis mulle sportlikust printsiibist lähtuvalt tundub vähe veider.
            3) Kui küsid nime, kes võiks olla tema asemel, siis mina ütleks - Albrighton. Tõsi jah, ta pole üks-ühele vahetus, aga kui arvestada, et keskpoolikus saab mängitada Dierit, Hendersoni, Allit, Milnerit ja Drinkwaterit (+vähemalt minu vaimusilmas Rooney't) siis oleks rohkem kasu ühe hea hooaja teinud wingeri kaasamisest kui kuuendast CMist kel puudub mängupraktika.

            Kommentaar


              Kus on ashley?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Aga siin tõmbaks joone vahele. Selles osas ma puhtalt mänguoskuste mõttes näen ju Sinu pointi. Aga kolm mõtet enda seisukoha selgituseks -
                1) Minu küsimus on selles, et kas on vaja selleks 15-minuti-vahetusmeheks lennukile ajada kedagi, kes pigem veab mehed õhtul kusagile prantsusmaa hooramajja ja mängude vahel sigarit popsib. Just kui ta oleks nii kõva mees, et kogu platsi üksi tühjaks mängiks ja teistest mitme pea jagu üle oleks, siis oleks olukord kus oleks Woy sunnitud mööda vaatama mingitest teistes aspektidest.
                Hetkel jääb küll mulje, et sul on mingi isiklik vimm ratastoolide vastu.
                See, et ta korra aastas suitsuga pildile jääb on muidugi võimas argument. Eriti sinisilmne oled kui arvad, et keegi tõsistest jalapalluritest ei tõmba kunagi suitsu/sigarillot/vessarit. Pigem siunaks tema lollust, et ta avalikus kohas sellist asja teeb. Ja kui asi oleks regulaarne probleem siis oleks ta juba praegu kuskil Crystal Palace's maandunud.
                Klubi/Pubirallidest - viimased korrad kui ta lindile/pildile on jäädvustatud on tema olnud see kes on olukorras täiesti rahulik kui talle mingi suvavillem ilma põhjuseta tuleb näkku mõlisema või on olnud lihtsalt mingis olukorras pealtvaataja. Oli vist ühe korra, palju nooremast peast, kui ta kunagi ka ise äksi täis läks. Lisaks veel tasub ära mainida, et kui ta on kuskil käinud siis järgneval päeval on olnud vaba päev ehk mingeid klubikohustusi ees polnud. Aga igaljuhul jällegi peab mainima, et sa oled väga sinisilmne kui eeldad, et teised jalkamehed kunagi kuskil õues ei käi. Lihtsalt Wilshere on tore rohkem kajastada Inglise meedial kui suvavillemitel keda ei peetud kunagi Inglismaa päästjaks ning ei mänginud Barca vastu oma elumängu tiinekana.

                PS Tuletan meelde, et minu arust ta ei ole messiah ning ideaalmaailmas ta kaasa minema ei peaks tõesti.

                Kommentaar


                  Barkley võeti poolajal ära. Kas tõesti kehva või vigastus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Hetkel jääb küll mulje, et sul on mingi isiklik vimm ratastoolide vastu.
                    See, et ta korra aastas suitsuga pildile jääb on muidugi võimas argument. Eriti sinisilmne oled kui arvad, et keegi tõsistest jalapalluritest ei tõmba kunagi suitsu/sigarillot/vessarit. Pigem siunaks tema lollust, et ta avalikus kohas sellist asja teeb. Ja kui asi oleks regulaarne probleem siis oleks ta juba praegu kuskil Crystal Palace's maandunud.
                    Klubi/Pubirallidest - viimased korrad kui ta lindile/pildile on jäädvustatud on tema olnud see kes on olukorras täiesti rahulik kui talle mingi suvavillem ilma põhjuseta tuleb näkku mõlisema või on olnud lihtsalt mingis olukorras pealtvaataja. Oli vist ühe korra, palju nooremast peast, kui ta kunagi ka ise äksi täis läks. Lisaks veel tasub ära mainida, et kui ta on kuskil käinud siis järgneval päeval on olnud vaba päev ehk mingeid klubikohustusi ees polnud. Aga igaljuhul jällegi peab mainima, et sa oled väga sinisilmne kui eeldad, et teised jalkamehed kunagi kuskil õues ei käi. Lihtsalt Wilshere on tore rohkem kajastada Inglise meedial kui suvavillemitel keda ei peetud kunagi Inglismaa päästjaks ning ei mänginud Barca vastu oma elumängu tiinekana.
                    Ma rõhutaks veelkord, et pigem häirib mind see Woy ütlus/seisukoht.
                    Ja ma reaalselt arvan, et teised keskpoolikus mängivad mehed väärivad seal oma aega rohkem.
                    Ja arvan ka seda, et ülejäänud nimekirja arvestades oleks Inglismaal rohkem kasu ühest lisawingerist (praeguse seisuga ma ütleks, et päris wingereid on 2 - Raheem ja Lallana) kui ühest lisa CM'ist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Barkley võeti poolajal ära. Kas tõesti kehva või vigastus?
                      Kehva, väga-väga kehva.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tõin välja lolli argumendi põhilise osa. Käivad teised ka, aga nad ei jää vahele. Teised Sunderlandi omad lõid ka üle aisa, ainult Aadu jäi vahele, sest eksis lisaks veel seaduse vastu. Wilshere on lihtsalt selline kukk, et isegi vahelejäämise risk teda ei takista.

                        Inglise koondis pole kunagi ühtegi suurturniiri võitnud ilma West Hami raudvarata. Mark Noble keskväljale!
                        Noble võiks kaasa minna küll. Mängu ei saaks, aga teenitud nädal aega puhkust välismaal ja au ja kuulsuse küll .

                        Kommentaar


                          Orienteeruvalt kell 1 peaks nimekiri ilmuma.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ausalt, meeldiv - paberil tasakaal nii kogemuste kui nooruse uljuse vahel.

                              Kommentaar


                                Väljajääjateks võiks olla Delph, Townsend ja Rashford. Viimane just seetõttu, et teised ründajad paremad ja viite ründajat vaevalt Inglismaa kaasab Eurole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X