320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    James on joonel väga hea, väljatulekutel ja tsenduste noppimisel paraku ebakindel. Sveni jaoks kaaluvad ta tugevamad küljed nõrgad üle. Pealegi pole selgelt paremat nagunii võtta.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      julgeks vastu vaielda. usun, et penaltite tõrjumisel oli tugevam mees pingil. kahju, loodan, et nüüdsest saab robinsonist põhi-väravavaht

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        kuna inglise koondis on mulle mõõdukalt sümpaatne, siis ma väga parastada ei viitsi. pean siiski kahetsusega tunnistama, et eelmisel paaril lehel toimunud vaidlustes oli mul õnnetuseks õigus. aga see selleks.

        et siis, miks ikkagi esines koondis taaskord nii, nagu ta just esines. minu arvates esines võistkond võimetekohaselt, kui võimed on kehvapoolsed siis pole midagi parata.

        kokkuvõtteks siis praeguse inglise koondise põhilistest nõrkustest:
        1. tehnika.
        kui ikka tehnikat ei ole, siis rahvusvahelises jalgpallis läbi ei löö. inglise koondis on nagu 7 pöialpoissi, kes kõik on osavad mingil konreetsel alal - üks tsendeldab, teine taklab, kolmas jookseb ruttu. kui kõik mehed suudaks veel ka normaalselt palli vedada ja kasvõi peale tormavast vastaset mööda mängida, siis oleks juba päris tore. portugaalastel suudavad seda enamus, inglastel üksikud. aga kus sa seda seal vettinud või lumiste väljakutega albionil ikka niiväga harjutad. see puudus on järgnevatest selgelt suurema kaaluga.
        2..
        3..
        4. sobimatute mängijate koos kasutamine.
        ei ole mingit pointi kasutada lühikesi ja väledaid ründajaid kombineerituna beckhami taoliste mängijatega. ok. saan aru, et sven-jööran on davidisse üdini kiindunud ja kasutab teda whatever happens. sel juhul on aga täitsa poitless kasutada ründepaari, mille pikkus on kahe peale 3 meetrit. nii jääb lihtsalt see ainus mida david oskab ka rakendamata. heskey saaks kõrgeid palle vassellist oluliselt paremini kätte. alternatiiv oleks vahetada kasvõi mõnikord becks dyeri vastu, kes on igati terviklikum winger.
        5. negatiivne mängutaktika.
        vastase mängu lõhkudes kuigi kaugele ei jõua. lõpuks võidavad ikka loovad, mitte lõhkuvad võistkonnad. alati. viidame aega. paneme väljakule phil neville\'i. saatuse irooniana lüüakse just tema kalast 2:1. paras.
        6. avantüür.
        sven on üldiselt ettevaatlik mees. vahest aga käitub matrossovlikult. ja seda just natuke vales kohas. kirjutada kaheks esimeseks penaltilöjaks mehed, kes kahe peale on viimasest 10\'st penaltist u 8 missinud! oli naiivne loota, et nad mõlemad skoorivad.
        kujutan ette kuidas sven pühalikult teatas, et usaldab oma kaptenit lõpuni. selliseid kangelasi pole inglismaal tegelikult vaja.
        7.mõningate mängijatüüpide esindamatus.
        see on suuresti paratamatus, aga ikkagi. inglastel on kohutav väravavaht, puudub vähegi normaalne target playeri tüüpi ründaja, ning täielikult puuduvad normaalsed wingerid (va dyer, aga pingil pole temast eriti abi).

        ja nii kaotataksegi isegi portugalile, kelle eest on sunnitud värava lööma tottenhami vahetusmees. how low can you go?

        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          auuu... kas keegi seletaks mulle jamesi fenomeni? ehk siis millega on mees teeninud välja au olla inglise koondise esimene number ?
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by INCE


            auuu... kas keegi seletaks mulle jamesi fenomeni? ehk siis millega on mees teeninud välja au olla inglise koondise esimene number ?
            Räägitakse ,et ta pidi olema kõige tugevam väravavaht....huvitav ,kus selliseid võistlusi veel korraldatakse....vähe sellest, see vend pidi olema ka kümnevõistluse talent...kui aint korraliku treeneri talle leiaks....
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Paremaid lihtsalt pole. Lihtne.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Robinson on ikka parem.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  selleks aastaks siis on läbi kõik
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Kuigi nad tegid suht hea mängu ei suutnud nad pendleid kuidagi lüüa.
                    Vaikne.....

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Originally posted by Hunt


                      Kuigi nad tegid suht hea mängu ei suutnud nad pendleid kuidagi lüüa.

                      inglaste häda ongi see, et nende endi kohta suht hea mäng on teistega võrreldes ikkagi üsna s*tt
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Originally posted by saar


                        Robinson on ikka parem.
                        pirukate 6hust suuga pyydmises jah..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          kahju inglastest tõesti...kahes esimese mängus olid nad päris tubli... viimases mängus olid nad vist väsinud juba ka...
                          õnnest jääb puudu
                          neil juba võiks õnnestuda midagi suurturniiridel
                          Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Originally posted by Jaan
                            Paremaid lihtsalt pole. Lihtne.
                            Nõus. Nõus. Nõus. Ja seda fakti pole keegi paremini mõistnud kui Sven-Göran Eriksson.
                            Ootasin seda kriitikat, mis nüüd tuleb, aga see on sisutühi. Kaotada mingile Portugalile? Pole üldse häbiasi, kui eilset mängu meenutada.
                            Tegelikult tahtsin ma öelda, et pole Inglismaa nii kehv midagi, nagu mõned järjekordselt püüavad sisendada. Pallurite tehnika kehvem kui Portugalil? Kahtlemata. Hea tehnika ei võida tähtsaid jalgpallimänge. Nii kaks aastat tagasi kui ka tänavu olnuks need mehed valmis jõudma märgatavalt kaugemale. Aga näe ei jõudnud. Valed vastased, üksikud valed otsused otsustavatel momentidel. Nii see läheb.
                            Silmapaistmatu Saksamaa jättis eelmisel suurturniiril valed otsused tegemata, sai endale sobivad vastased ja jõudis finaali. Seegi kord jõuab kaugele, võib-olla võidab tiitligi meeskond, kes enamiku meist arvates seda ära \"ei teeni\".
                            Olen rumal ja naiivne ja sinisilmne, aga toetan ka edaspidi Inglismaad ja olen kindel, et mu silmad näevad nende võidupäeva.
                            Over and out.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by mcnamara

                              Olen rumal ja naiivne ja sinisilmne, aga toetan ka edaspidi Inglismaad ja olen kindel, et mu silmad näevad nende võidupäeva.
                              Over and out.
                              ühinen täiesti Sinuga...
                              need on nagu kuldsed sõnad:P
                              Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Originally posted by kaarelkymnik


                                Originally posted by mcnamara

                                Olen rumal ja naiivne ja sinisilmne, aga toetan ka edaspidi Inglismaad ja olen kindel, et mu silmad näevad nende võidupäeva.
                                Over and out.
                                ühinen täiesti Sinuga...
                                need on nagu kuldsed sõnad:P
                                inglismaa toetaja päevani mil suren
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X