320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    siin oli mingi "IN YOUR FACE" postitus ennem. Ei tea kuhu see kadus
    See oli Lampardi kriitikutele mõeldud.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Ma nii hirmsasti sedapuhku ei kurdaks. Oluliste mängude eel on kõige suurem mure rünnakuga. Pallid ikka kuidagi väravasse ei lähe ja Owen ei paista päästeingli moodi. Kuigi kes seda teab.
      Lamps oli tõesti talutav - vähemalt Carrickiga võrreldes. Viimase võlud jalgpallurina on mulle jätkuvalt mõistatuseks. Ja muidugi Richards on oma vanuse kohta fantastiline.
      Väravavahimurele lahendust ei näe. Carsonit ei paista usaldatavat - ja eks ta ole muidugi koondise kollkipri jaoks noor ka. Fosteri olukorrast ei tea aga ülepea midagi.
      McClareni valik treeneriks tundub mulle iga mänguga üha veidram. Samas tuleb selle valikuga nüüd vähemalt selle tsükli lõpuni elada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        mcclaren valiti treeneriks sellepärast, et stuart downing imetabase koondisepallurina kuskile kaugele maale maha parseldada. kahjuks pole aga kõik skaudid nii tahmad, nagu on fa omad.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma nii hirmsasti sedapuhku ei kurdaks.
          Ma ka mitte. Inglismaa sai suhu, Saksamaa võitis, mida ikka kurta on. Päev on mõnusa lõpu saanud. Meie oleme rahul. Homme tööle. Lahe.

          Kommentaar


            Võimalusi oli ikka küllalt lihtsalt ei osatud ja suudetud ära kasutada, kurb. Hea, et see Robinsoni kala siin ära tuli, EM-i mängudes sellist kino ei saa lubada.
            Becks mängis ka hästi imo, karistuslõõgid olid suht nürid, aga mängus ta jagas päris ilusaid sööte, mis Lampsi ühel korral ja Dyeri 2-el korral Lehmanniga vastamisi viis.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
              . Hea, et see Robinsoni kala siin ära tuli, EM-i mängudes sellist kino ei saa lubada.
              Tuleb tal neid kalasid ka EM mängudes.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Eriti paistsid silma Agbonlahor ja Walcott, viimasega oli rumeenlaste paremkaitsja ikka püsti hädas.
                Mis positsioonil Walcott mängis? Arsenalis enamasti paremäär, noortekoondise eest olen näinud pigem ründes.
                Supplies!

                Kommentaar


                  pole mängu näinud, kuid loogilisena tundub, et walcott oli vasakul, gabriel paremal ja derbyshire mängis keskelt läbi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Mis positsioonil Walcott mängis? Arsenalis enamasti paremäär, noortekoondise eest olen näinud pigem ründes.
                    Vasakäärt, vähemalt arseblogi andmetel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      pole mängu näinud, kuid loogilisena tundub, et walcott oli vasakul, gabriel paremal ja derbyshire mängis keskelt läbi
                      See loogika peab vett.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        mesikäpad hoiavad kokku

                        Kommentaar


                          The Adventures of Paul Robinson and his Amazing Invisible Horse

                          Kommentaar


                            hahahahaha

                            Kommentaar


                              Lapsukesed võitsid MM-il Brasiilia 2:1 ning oma alagrupi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Jõudsid must ette Avaneb siis uuesti võimalus näha siis Heskey & Owen ründeduot
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X