320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas Jaan


    No mille erilisega teie suur lemmik Beckham siis hakkama sai? Lonkis enamiku aja niisama keskväljal. Kaitsetööd tegi ju pepupoiss ning palli kiigutas rohkem Lampard.
    Aga ta oli ju niiiiiii seksikas!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Algselt postitas Martin
      Aga ta oli ju niiiiiii seksikas!
      väga asjalik, kohe näha et tegemist asjatundjaga..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Algselt postitas skint
        Siin te küll eksite, neiu. Ja nii ei arva mitte üksnes mina, vaid ka pea kõik kommentaarid, mida ma lugenud/kuulnud olen. Beckham justkui tahtis seda kaarti, et mitte aseritele külla sõita... Rumal igatahes. Näitab taaskord nii mõndagi Beckhami kohta...
        mis mõttes rumal? väga tark tegu arvestades, et ta teadis et peab Aseritega mängu niivõinaa vahele jätma!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Ei tea. Mulle isiklikult sellise mõtteviisiga tegelased sümpaatsed pole.
          Aga kes siis meie kallist \"kaput\" homme asendama peaks? Shaun või hoopistükkis Owen H.? Discuss.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas Jaan


            No mille erilisega teie suur lemmik Beckham siis hakkama sai? Lonkis enamiku aja niisama keskväljal. Kaitsetööd tegi ju pepupoiss ning palli kiigutas rohkem Lampard.
            pole mõtet vaielda kui kumbki pool pole 100% objektiivne..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Algselt postitas mcnamara


              Ei tea. Mulle isiklikult sellise mõtteviisiga tegelased sümpaatsed pole.
              Aga kes siis meie kallist \"kaput\" homme asendama peaks? Shaun või hoopistükkis Owen H.? Discuss.
              ma jätkaks samamoodi 4-3-3 ja SWP Becku asemel! OH on liiga kaitsev, aseritele tuleb koht kohe kätte näidata! miski ütleb mulle, et sellest mängust tuleb \"Rooney Show\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas erts


                Algselt postitas skint
                Siin te küll eksite, neiu. Ja nii ei arva mitte üksnes mina, vaid ka pea kõik kommentaarid, mida ma lugenud/kuulnud olen. Beckham justkui tahtis seda kaarti, et mitte aseritele külla sõita... Rumal igatahes. Näitab taaskord nii mõndagi Beckhami kohta...
                mis mõttes rumal? väga tark tegu arvestades, et ta teadis et peab Aseritega mängu niivõinaa vahele jätma!
                He added: \"I\'m sure some people think that I have not got the brains to be that clever.

                \"But I do have the brains.

                Kõigi noorjalgpallurite ebajumal

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Algselt postitas runno


                  Algselt postitas erts


                  Algselt postitas skint
                  Siin te küll eksite, neiu. Ja nii ei arva mitte üksnes mina, vaid ka pea kõik kommentaarid, mida ma lugenud/kuulnud olen. Beckham justkui tahtis seda kaarti, et mitte aseritele külla sõita... Rumal igatahes. Näitab taaskord nii mõndagi Beckhami kohta...
                  mis mõttes rumal? väga tark tegu arvestades, et ta teadis et peab Aseritega mängu niivõinaa vahele jätma!
                  He added: \"I\'m sure some people think that I have not got the brains to be that clever.

                  \"But I do have the brains.

                  Kõigi noorjalgpallurite ebajumal
                  Lisaks soovitan veel lugeda Davidi raamatut Minu Lugu (ilmunud ka eesti keeles)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Ei ole tõesti mõtet vaielda, sest siin foorumis on liiga vähe neid (loe: ei olegi), kellele Beckham hakkas sümpatiseerima juba enne 96a EM-i. Mul jääb kohati tunne, et nii kui Beckham teeb natuke kehvema mängu (loe: ei tee super mängu), siis on kohe kõik kallal. Isegi peale iluväravat ei olda rahul. Arvestame siia juurde veel 3 väga head tsenderdust (üks neist nurgalöök), kus oleks võinud värav tulla. Aga ok - oleksid ei maksa. Samamoodi ei maksa ka oleksid selle kohta, et ta oleks, siis kehvasti mänginud, kui poleks väravat löönud. Oletus meelega teenitud kollasest kaardist kõlab minu meelest väga alusetult.
                    Ja loomulikult kõigutas eelmises mängus Lampard rohkem palli ja Butt lõhkus rohkem mängu. See oligi ju nende ülesanne
                    .
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Algselt postitas FCOperBK

                      Oletus meelega teenitud kollasest kaardist kõlab minu meelest väga alusetult.
                      loe uudiseid..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Algselt postitas eston#21


                        Algselt postitas FCOperBK

                        Oletus meelega teenitud kollasest kaardist kõlab minu meelest väga alusetult.
                        loe uudiseid..
                        Juba loen... mis siis ikka ... eks elu näitab, kas see meelega teenitud kollane oli hea või halb otsus. Pisut inetu lugu, aga mitte katastroofiline. Mõtekam on vahele jätta mäng aseritega kui walesi või poolaga. Loomulikult heidab tumeda varju loole asjaolu, et Becks jääb nüüd murtud ribi tõttu pisut kauemaks eemale palliplatsilt.
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Algselt postitas FCOperBK
                          Loomulikult heidab tumeda varju loole asjaolu, et Becks jääb nüüd murtud ribi tõttu pisut kauemaks eemale palliplatsilt.
                          just see muudabki selle kollase kaardi teema ju täiesti mõttetuks
                          paljud mängijad saavad rumalaid bänne, Blanc näiteks MM finaalist, Nedved CL finaalist, Scholes ja Keane samuti CL finaalist ... aga kas nad saavad seepärast sõimata? mängijad saavad koguaeg kaarte ja seeläbi bänne, nende oma tarkus või lollus mis vahet seal on... aga Becksi puhul on ju vaja kõik mittepositiivne kohe kella külge panna... hale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas FCOperBK
                            siin foorumis on liiga vähe neid (loe: ei olegi), kellele Beckham hakkas sümpatiseerima juba enne 96a EM-i.
                            mõned ikka on!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Algselt postitas erts

                              just see muudabki selle kollase kaardi teema ju täiesti mõttetuks
                              paljud mängijad saavad rumalaid bänne, Blanc näiteks MM finaalist, Nedved CL finaalist, Scholes ja Keane samuti CL finaalist ... aga kas nad saavad seepärast sõimata? mängijad saavad koguaeg kaarte ja seeläbi bänne, nende oma tarkus või lollus mis vahet seal on... aga Becksi puhul on ju vaja kõik mittepositiivne kohe kella külge panna... hale.
                              tegi mis tegi aga kõike ei pea maailmale kuulutama, aga no mõni lihtsalt ei saa nii olla et ei ole iga päev ajalehes

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                kui see ülestunnistus on tõestatav, siis võib jalpalli maailmameistrivõistlusi kureeriv organisatsioon kaaluda bänni pikendamist. nn \"vea tegemise pärast\" tehtud viga on ju karistatav punasega.
                                iseenesest oleks see ju ilus, eriti arvestades seda brains/no brains lauset.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X