320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas Jaan


    Algselt postitas Robinho


    Täitsa lõpp. Valus matsikari ikka! Õnneks hispaanlastel jagus külma närvi. Muidu oleks tonkapead küll tongi pidanud saama. Minu arvamus inglastest on nüüd küll miinustes. Sündige uuesti...

    Aga ahvihäälte tegemine on õigustatud? Osta endale elu.
    Ma ei rääkinud publikust! Ma rääkisin nendest urrodidest, kes selle asemel, et jalgpalli mängida, tegid meeletus koguses karme vigu vastaste vastu! Arvata on, et publik läheb ka närvi, kui nende lemmikuid niimoodi koheldakse.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Algselt postitas Robinho


      Algselt postitas Jaan


      Algselt postitas Robinho


      Täitsa lõpp. Valus matsikari ikka! Õnneks hispaanlastel jagus külma närvi. Muidu oleks tonkapead küll tongi pidanud saama. Minu arvamus inglastest on nüüd küll miinustes. Sündige uuesti...

      Aga ahvihäälte tegemine on õigustatud? Osta endale elu.
      Ma ei rääkinud publikust! Ma rääkisin nendest urrodidest, kes selle asemel, et jalgpalli mängida, tegid meeletus koguses karme vigu vastaste vastu! Arvata on, et publik läheb ka närvi, kui nende lemmikuid niimoodi koheldakse.
      kusjuures ma mõtlesin ka korraks, et äkki tekkis vastuolu just hispaanlastest fännide ja inglastest pallurite vahel
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Algselt postitas Robinho


        Ma ei rääkinud publikust! Ma rääkisin nendest urrodidest, kes selle asemel, et jalgpalli mängida, tegid meeletus koguses karme vigu vastaste vastu! Arvata on, et publik läheb ka närvi, kui nende lemmikuid niimoodi koheldakse.
        Et siis staadionitäis idioote on etem kui mõned toorutsevad kodanikud? Muidugi õige kah paari inimese pärast terve rahvuse kohta üldistus teha. Mitmekümne tuhande inimese põhjal üldistus on aga üdinisti vale. Selge. Kivid, klaas, maja, viskama. Moodusta lause.

        FYI - rassiline mõnitamine algas ammu enne toorutsemisi.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas Kaarel
          Eesti koondis oleks pidanud samasuguseid meetodeid kasutama.
          kusjuures eesti mängu umbes 15 minutil tehti piirojale pisut ülekohut. sellele järgnes suht põhjalik eestlastepoolne toorutsemine, mis vene mängu täitsa kenasti lõhkus. vaatasin juba, et mäng areneb meile soodsas suunas.
          noh siis aga järgnes ühele veale üks karistuslöök ja üks hüpe ühe väravavahi poolt.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            inglased panid ikka väga julmalt laysa rõve oli vaadata... mees kelles pettusin eriti oli cole
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Sõna sõprusmäng sai kolmapäeval täiesti uue definitsiooni. Olulises lahingus ei saa endale sellist nalja lubada ja siis elatakse ennast sõprukas toredasti välja. Beckhami võimetus kaptenina tuli veelkord avalikkuse ette.
              Mõlemad pooled peaksid häbenema. Disgrace.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas dennis10


                FA ülimas tarkuses ma kahtlen, kuni viimase ajani igal juhul koondise treeneriks just inglane nimetada pole olnud eriti mõistlik. Eriti kui arvestada inglise treenerite saavutusi rohkem kui kümne aasta jooksul.
                Tipptreeneri kategooria on minu arvates veidi kitsam, igat venda, kes on kuskil koondise tüüri juures olnud ei saa veel tipuks nimetada. Konkreetselt mainitud nimedest, mis saavutusi on neil nii klubi kui koondise tasemel ette näidata?
                Kuskil koondise juures? Sa räägid nagu oleks tegemist St. Kitts&Nevise tiimiga. Muide, vestlus teema sisult kõrvale juhtida ja keskenduda üksiku sõna tähenduse selgitamisele on demagoogia musternäide. Okei, proovin ühe korra veel. Mehel on ca 350 mängu ManU eest + ports võidetud karikaid. Ta on kogunud 50 capsi, olnud koondises enam-vähem stabiilselt alates 1997. aastast, mänginud nii Hoddle´i, Keegani kui ka Erikssoni käe all. Ja sa tahad ikka väita, et kõik, kes temasse kunagi uskunud on, on lollid ja ebakompetentsed? Ilmselt on need numbrid tõesti pisult liiga head, et tõsi olla, kuid järelikult on ta olnud nii klubi kui ka koondise tasandil oma mitmekülgsuses piisavalt vajalik, et jätkuvalt valitud saada.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Downing - lahendus koondise vasakääre probleemile?

                  poisi praeguste esituste põhjal võib öelda et oma võimaluse on ta juba igati ära teeninud. niipalju kui olen Boro mängureporte lugenud siis Stewart on seal juba praegu üks põhitegijaid.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas erts


                    Downing - lahendus koondise vasakääre probleemile?

                    poisi praeguste esituste põhjal võib öelda et oma võimaluse on ta juba igati ära teeninud. niipalju kui olen Boro mängureporte lugenud siis Stewart on seal juba praegu üks põhitegijaid.
                    Mul jääb üle ainult pead üles-alla jõnksutada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Jabadabaduu!
                      Becksi koht on kindel ja kapten on ta kah veel kaua! Samas kuulukse, et mingid luusermeeskondade ebatähed Wright-Phillips ja Downing tahetakse ka veel keskväljale ära mahutada. Jube.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        julge hundi rind pidavat rasvane olema?

                        4-3-3?

                        -------------Robinson-----------
                        GNeville-Terry-Ferdinand-ACole
                        ----Becks-Lampard-StevieG----
                        ----W-Phillips-------Rooney----
                        -------------Owen----------------

                        3-5-2? ilma wb-deta? suht kahtlane aga neist 3 keskkaitsjast ühte välja jätta ka ei tahaks.. sest mehed on maailma hetke 5-6 parima CD hulgas raudselt.

                        ------------Robinson------------
                        --Terry--Ferdinand--Campbell--
                        W-P-Becks-Lamps-StevieG-ACole
                        -------Rooney-----Owen---------

                        arvestatavad põhikoosseisu kandidaadid oleks IMO ka veel bridge, defoe ja downing.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Andy Johnson ja Stewart Downing koondises!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Andy on tõesti sees! Vaimustav, Sven-Jööran käib ajaga kaasas.
                            Muidu oodatav seltskond. Kieron Dyeri figureerimine taas nimekirjas võib-olla pisut üllatav tundub.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              issand halasta. mitte et mind väga kotiks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Paistab jah, et inglismaal on ründajad otsa saanud. Samas aga kui mõelda, kes seal hr. Jonsoni asemel olla võiks, ei tulegi kohe ette. ManU Zelinski? Vaevalt... Heskey?
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X