320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas lenc


    Gerrardi poolt suht dive selle penalti olukorras muidugi. Ungarlane teda küll ei puutunud eriti...
    kust sa jälgid?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Moodsal ajal nimetatakse seda professionaalseks käitumiseks väljakul.

      Mis ime läbi see pall väravasse ei lähe

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        ppstream :

        shanghai

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas erts


          Algselt postitas lenc


          Gerrardi poolt suht dive selle penalti olukorras muidugi. Ungarlane teda küll ei puutunud eriti...
          kust sa jälgid?
          Netist. Paysite.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas erts


            nii. kas england saab taas uue pennulööja pärast tänast?
            No valigu üks ja kindel välja.
            100/100 niikuinii keegi ei löö.
            Algselt postitas lenc


            Gerrardi poolt suht dive selle penalti olukorras muidugi. Ungarlane teda küll ei puutunud eriti...
            Ma ei tea, madjar tuli ikka täiega jalatallad ees, väga loll oleks olnud oma jalad täitsa ette jätta.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Kesse seda pennalt siis lõi?
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                fat-frank

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Mis Becksi puudutab, siis SGE on teda ikka välja vahetanud küll, viimases MM-valiktsükliski kaks korda vähemalt. Ja ka selles Uruguai-mängus, mcnamara mäletab õigesti. Samas on ta kõigis 50s (koos tänasega) Svennu käe all mängitud mängus ka kapten olnud. Nii et treeneri lemmiklaps küll, aga kui vaja või ei jõua, siis võetakse välja ja kõik.
                  skint - klubilistest eelistustest hoolimata tuleb su küsimusele vastata, et Rio kaitsva midfielderina oleks imo sama kahtlane või kahtlasemgi kui Carra. söör Alex siin korra jah üritas sama teemat arendada, no otseselt halba midagi ju ei olnud, aga sinna kohale oleks hoopis etemaid vendi võtta, selmet hakata pulli pärast kehvas vormis keskkaitsjaid ümber koolitama. Ma juba täitsa ootan, millal Sol loova keskpoolikuna platsile jookseb. Üldse meenutab kogu see värk veidi Fergie viimaste hooaegade \"totaalseid muutumisi\" (Smith ründajaks, O\'Shea keskpoolikuks, seesama Ferdinandi asi jne). Ju siis SGE mõtles, et ah savi, niikuinii viimased paar kuud lähevad, teeme huumorit ka rahvale. Kurat teab, praegu on küll täitsa \"fifty-sixty tilanne\", et a) meil on veel 9. juulilgi kellelegi kaasa elada, b) läheb p..sse kõik .
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas Nurmekas


                    Algselt postitas erts


                    nii. kas england saab taas uue pennulööja pärast tänast?
                    No valigu üks ja kindel välja.
                    100/100 niikuinii keegi ei löö.
                    no 100/100 just mitte aga 1/1 oleks ka hea algus

                    paul robinson anyone?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      oi jopp - Pets on Spets
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        J.Cole suurepärase soolo järel hea sööt Crouchile ja oh imet, viimane lööb täpselt postipõrkega 3:1. Kusjuures väljakule sai ka imelaps Walcott, keda kaamera pidevalt jälgib. :P
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          nii, ENG-HUN just värskelt vaadatud. Krt millised väravad-igale maitsele küll peaga ja jalaga. Ehkki meie velled said pähe oli nende löödud koll vaieldamatult kõige kaunim, kuskilt 25-lt otse ristasse. Mängu parim oli kindlasti J.Cole, kes näitas ennast juba esimesel poolajal, kui ülejäänud Inglismaa rünnak veel magas. Kuigi Owen on vist alles terveks saamas oli mäng temalt vägagi mannetu vaid üks lähilöök peaga otse goalile sülle. Ka Becki oli tase, lükkas ikka paar üle 50-footi ära küll. Kahes esimeses väravas oli peaarhitekt. Meelde jäi ka üks ohtlik karistuslöök ning lahe oli jälgida ka Terry ja Becki kokkumängu, pall lihtsalt riputati sinna, kust Terry seda lööma pidigi. Carragher oli esimesel poolajal hästi pildil, kui ta kaitsjate ees niitis kõike mis liikus. Teisel poolajal tal paremal äärel tööd ei olnudki. Kui muidu vanem vend Joe tegi head tööd, siis millegipärast ei tulnud eriti koostöö välja noorema venna Ashley´iga, kes muidu oli ka täitsa enam-vähem. Lampard vist peaks puhkusele minema või on siis tõesti Inglismaa keskväli nii tihe, et silma ei jää. Kuigi jah jalgpallis on kõik lubatud ei olnud Gerrardi draama teater mulle eriti hea silmale vaadata, see element las jääda ikka tüdrukutele, õnneks oli Frankie nii hea ja lõi pendla meelega vastu Kirlay paremat kätt.
                          Walcott jah lasti ka platsile, minu arust täielik Oweni koopia-lühike, kiired jalad ja nooruslik. Kuid kas sellest piisab? Peter on robot-tantsu ära õppinud:P , peale väravat lasi kergelt tulla, aga sellele eelnev värav oli ka mõõdetud ja kaunis. Robinson sai teha vist ühe korraliku tõrje, kui küüntega tugeva löögi üle lati tõrjus. Ongi kõik...

                          Mõned faktid ka algavasse MM-i:

                          * Terry lööb MM-il kaks väravat peaga
                          * Lampard ei löö MM-il ühtegi penalti
                          * Carragher teenib inglastest kõige rohkem kollaseid
                          * Crouch lööb MM-il ühe värava jalaga ja teise peaga, kokku 2
                          * Inglismaa võidab MM-i, juhul kui Rooney terveks saab

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Tänan väga selle ilusa ülevaate eest!
                            OLeks tahtnud isegi vaadata, aga jah...jäi ära seekord. Mida rohkem aeg edasi , seda vähem ma muretsen, et seegi aasta Inglismaal ei vea.....
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              kas ma olin ainuke, kellele tundus, et teine värav läks otse Beckhami löögist sisse?
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Algselt postitas vanRooney


                                kas ma olin ainuke, kellele tundus, et teine värav läks otse Beckhami löögist sisse?
                                pakun, et mitte ainukene, sest kordused tüütasid mind ära. aga Terry sai kubemekarva siiski vahele - kui on tugev tsenderdus, siis... bla bla bla.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X