320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

    rooney saab MM-ile
    http://etvsport.ee/index.php?0535642

    ei usu et olin esimene kes teada sai aga igaks juhuks panen lingi
    seega rooney osaleb.. loodame et ta vorm pole ka väga kohutav

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Nojah, ametlikku teadaannet vist veel pole, aga Saksamaale tagasi ta lendas. Nii et ju siis jääb meeskonda. Kaasamängimisest on asi siiski veel kaugel.
      Defoe peab siis koju tagasi pöörduma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Ametlik teadaanne kah

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          The Big Man is back in town.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            mis meeskondadega pole Inglismaa veel Euroopa meeskondadest kohtunud?
            ½121½

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Algselt postitas Hughes


              mis meeskondadega pole Inglismaa veel Euroopa meeskondadest kohtunud?
              Seoses viimase ~15 aasta jooksul Euroopasse tekkinud uute riikidega neid ikka jagub - Eesti-Läti-Leedu muidugi esmalt, siis veel Bosnia, Sloveenia, Valgevene, Andorra, Fääri saared... Aga on mängitud näiteks Böömimaaga .
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Inglismaa juhib 1:0 poolajaks. Paraguailaste kapteni omavärav neljandal minutil. Sellele eelnes Beckhami fantastiline karistuslöök. Alguses tunduski et Davidi u 30 meetri pealt löödud pall maanduski otse tema jalast väravas.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Jäigi siis 1:0....kuigi Paragui omas teist poolaega täielikult oli see Inglismaalt hea partii. Siin ühe jalkaülekande alguses öeldi et FIFA veel kaalub kas anda värav Paragui kapitanille või Becksile.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas mart44


                    Jäigi siis 1:0....kuigi Paragui omas teist poolaega täielikult oli see Inglismaalt hea partii. Siin ühe jalkaülekande alguses öeldi et FIFA veel kaalub kas anda värav Paragui kapitanille või Becksile.
                    Inglismaa heast partiist jäi asi nüüd küll kaugele, kaitse töötas hästi aga rünnakut polnud ollagi,sellise mänguga nad kaugele ei jõua.
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Ma ei saa aru, miks topib SGE seda pool-saksapeeru mängu. Minu meelest on tunduvalt kompetentsemaid isikuid pingilt võtta.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Algselt postitas gamer


                        Ma ei saa aru, miks topib SGE seda pool-saksapeeru mängu. Minu meelest on tunduvalt kompetentsemaid isikuid pingilt võtta.
                        Kes on pool-saksapeer?
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Tüüpiline. Enam muud ei kuulegi, kui et Hargreaves on kräpp ja Hargreaves on kräpp. Vist isegi boo-tati teda eile fännide poolt. Vahetusest sisse tuleva seisu kindlustava kaitsva poolikuna ma küll olulist alternatiivi talle ei näe (kõige rohkem kaks reaalset võimalust oleks, kuid üks nendest on ka puhas kaitsja). Aga muidugi on kergem musta tööd tegevat ja mitte niiväga rünnakul positiivselt silma paistvaid mängijaid mustata. Gerrard on ka Inglismaa eest ju täiesti mõttetu mees. Jajaah.

                          Ahsoo, vabandust, kui lampi panin. Eeldasin, et pool saksa peer vms on Hargreaves. Mitte kanada peer näiteks.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas skint


                            Tüüpiline. Enam muud ei kuulegi, kui et Hargreaves on kräpp ja Hargreaves on kräpp. Vist isegi boo-tati teda eile fännide poolt. Vahetusest sisse tuleva seisu kindlustava kaitsva poolikuna ma küll olulist alternatiivi talle ei näe (kõige rohkem kaks reaalset võimalust oleks, kuid üks nendest on ka puhas kaitsja). Aga muidugi on kergem musta tööd tegevat ja mitte niiväga rünnakul positiivselt silma paistvaid mängijaid mustata. Gerrard on ka Inglismaa eest ju täiesti mõttetu mees. Jajaah.

                            Ahsoo, vabandust, kui lampi panin. Eeldasin, et pool saksa peer vms on Hargreaves. Mitte kanada peer näiteks.
                            Kui jutt on tõesti Hargreavist siis olen nõus sinuga.
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Trinidad & Tobago vastu võiks juba Rooneyt küll proovida
                              MU FCUK

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Lätiga nad mängisid ju?


                                Algselt postitas vincent

                                Seoses viimase ~15 aasta jooksul Euroopasse tekkinud uute riikidega neid ikka jagub - Eesti-Läti-Leedu muidugi esmalt, siis veel Bosnia, Sloveenia, Valgevene, Andorra, Fääri saared... Aga on mängitud näiteks Böömimaaga .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X