320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • zip
  replied
  Algselt postitas Stok
  Teisel teemal, Moyes on bukkmeikarite arvates ilmseim kandidaat Old Toiletit nühkima. Moyes'il leping lõppemas ka, nii et see võib Evertonile palju halba tähendada. See hooaeg on kindlalt kotis, aga tuleviku kohal on pilved.
  Küllap Martinez asemele.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Howard; Coleman, Jagielka, Distin, Baines; Mirallas, Gibson, Osman, Pienaar; Fellaini; Anichebe

  (subs: Mucha, Hibbert, Heitinga, Jelavic, Oviedo, Naismith, Duffy)

  Parim võimalik algkoosseis praegusel hetkel. (Üks lisakäik on siiski puudu - Barkley on mandlipõletikuga väljas). Kuna Gibbo on tagasi, siis loodetavasti on Fellaini seekord ettepoole nihutatud.

  COYB!!

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  totaalne pask, 90 min nüri nühkimist ja enamjaolt mõttetut pikka palli ette tagumist. Osmani ja Pienaari koha oleks võinud täitmata jätta, mingit vahet mängupildis poleks sellest tekkinud. Heitinga jälle oma "parimate päevade" tasemel. Baines otsene süüdlane Sunderlandi väravas (valesööt oma karistusala lähistel), kuigi Howard oleks võinud selle Sessegnoni täpse, kuid mitte väga tugeva pealelöögi siiski nurgast ära tuua.

  üks sitemaid esitusi Evertoni poolt sellel hooajal. hüvasti Euroopa.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI v Sunderland: Howard, Coleman, Baines, Distin, Heitinga, Gibson, Osman, Fellaini, Pienaar, Anichebe, Mirallas.

  Everton subs: Mucha, Oviedo, Naismith, Duffy, Neville, Jelavic, Barkley.

  Jagielka vigastatud, Osman taas mängukõlbulik

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Peab vist rahul olema selle punktiga, kuigi CLi rongi peale viikidega ei pääse. Esimene poolaeg oli enam-vähem kontrolli all, teisel jäädi paratamatult arsenali surve alla, aga ei murdutud õnneks.

  Väga kõva mäng kaitseliinilt eesotsas Jagielkaga, Howardil tuli vist kogu mängu peale vaid üks tõrje (tõsi oma osa selles oli ka Giroud' ebatäpsusel). Fellaini oli tagasi vanal heal kaitsva keskpooliku positsioonil ja lappis edukalt koos Gibsoniga (kellel tõsiselt vedas, et teist kollast ei saanud) siia-sinna tekkinud auke.

  Ründe poole pealt väga südikas mäng Barkley poolt. Moyes proovis teda ka sügisel paaris mängus, kuid siis väristas ta jalga ja langes ilmselgelt ansamblist välja. Nüüd ei saa talle küll midagi ette heita. Oli väga lähedal "Rooney tegemisele", kui üks ta pealelöök napilt ristnurgast mööda lendas.

  Anichebe rabeles kõvasti, aga jäi sageli isoleerituks ja ühtegi palli õieti omaks võtta ei suutnud. Vahest oleks pidanud rohkem madalamaid palle talle ette toimetama, sest õhuvõitluses jäi ta Mertesackerile alla. Pienaaril ei olnud parim päev, tegi eriti esimesel poolajal lubamatult palju lihtsaid sööduvigu. Mirallas tegi enda kohta palju kaitsetööd täna, mõned ilusad liigutused ka rünnakul.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI to face Arsenal: Howard, Baines, Gibson, Jagielka, Mirallas, Distin, Barkley, Pienaar, Coleman, Fellaini, Anichebe

  (Everton subs: Mucha, Heitinga, Jelavic, Oviedo, Naismith, Hitzlsperger, Neville)

  ehk siis arvatavasti:
  Howard
  Coleman Jags Distin Baines
  Fellaini Gibson
  Mirallas/Barkley Barkley/Mirallas Pienaar
  Anichebe

  (Osmani kõrvalejäämine vigastuse tõttu ei ole loodetavasti väga suur kaotus, QPR vastu oli tegelikult näha, et mees vajaks hädasti puhkust, nii et tema sunnitud mängupaus võib kokkuvõttes Evertonile isegi kasuks tulla.)

  COYB!!!!

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Väärikas kapten, kes üritas endast alati 100% anda, paraku ei olnud selles 100% viimastel hooaegadel mitte midagi sellist, mis sunniks teda taga igatsema. Oleks pidanud juba paar aastat tagasi lahkuma.

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied
  SSN: Everton captain Phil Neville has confirmed he will leave the club at the end of the season.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI to face Spurs: Howard, Coleman, Baines, Heitinga, Distin, Jagielka, Gibson, Mirallas, Osman, Barkley, Anichebe

  Mirallas siiski rivis ja üllatus-üllatus Moyes ei lähegi kindla peale välja, vaid annab suure võimaluse Barkley'le. Väga ründav koosseis.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Karta on, et Evertoni teravaim ründaja, eelmise vooru MOTM Mirallas jääb järjekordse vigastuse tõttu kõrvale. (Moyes peab tema sagedaste lihasevenituste põhjuseks suurt erinevust premmi ja Kreeka liiga mängutempos.) See oleks suur löök, sest noor belglane on oma meisterlikkusega võimeline ka tühja koha pealt värava välja võluma. Kuna ka Fellaini ja Pienaar on teadupärast kaartidega väljas, siis on oht, et platsile võivad pääseda Naismith ja Neville, kelle panus piirdub tavaliselt usina siblimise ja valesöötudega.

  Positiivse poole pealt on kaitse viimases paaris mängus pidanud (Jagielka on tagasi, ehkki mängib valuvaigistite toel, ja isegi Heitinga on ennast leidmas) ning Coleman on suurepärases vormis (sel aastal üsna ebakindlalt mängival BAE-l Spursi vasakkaitses võib tema ohjeldamisega väga raskeks minna).

  Eelmises mängus Stoke'i vastu katsetas Moyes 3-4-3: Howard; Jagielka-Heitinga-Distin; Coleman-Gibson-Osman-Baines; Anichebe-Jelavic-Mirallas.

  Kuigi Lennon ja Bale on Spursil väljas, mis tähendab, et Colemanil ja Bainesil on rohkem voli rünnakule lülituda, võib arvata, et seekord mängitakse tavapärase neljase kaitseriviga, kuivõrd tegemist on siiski võõrsilmänguga kõva meeskonna vastu. St ilmselt maandub Heitinga pingile ja keskväljale tuuakse juurde Hitz või Phil "puujalg" Neville. Mirallase eemalejäämise korral loodaks platsil näha Barkley't, aga ilmselt tuleb Naismithiga leppida.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
  Evertonilt tubli mäng. Lasti sama hästi edasi kümnekesi. Muidugi kohtunike poolt sai ka väike pläss maha pandud aga see selleks, Evertonilt vääritud võit!
  Kohtunikud eksisid mõlemale poole. I pa jäeti lugemata Mirallase värav, kuigi suluseisu ei olnud. Üldse väga kehv, ebajärjekindel vilepartii Proberti poolt.

  Aga lõpp hea, kõik hea. Super mäng ja super atmosfäär staadionil. Võideldi tõesti viimse veretilgani. Ei saa kellelegi midagi ette heita ja võiduemotsiooni pealt võib Pienaarilegi lolli teise kollase andeks anda.

  Järgmises voorus tuleb mängukeelude tõttu paraku Fellaini ja Pienaarita hakkama saada, kuid loodetavasti annab tänane tulemus Evertonile uut hoogu.

  Leave a comment:


 • Ctulu
  replied
  nunts, nüüd spursil väike lootus veel teiseks tulla

  Leave a comment:


 • vincent
  replied
  mulle näis, et Probert üritas seal väita, nagu oleks pall enne muutnud suunda Osmani käest. see olnuks tõesti kastist väljas, aga tegelikult puudet muidugi polnud.

  aga noh eks Mirallase värav jäeti ka ekslikult lugemata, nii et nutta pole Cityl suurt millegi üle.

  Leave a comment:


 • Daz Booob
  replied
  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
  See Fellaini käsi. Ei mõjutanud ju mängu mitte kuidagi, pall oleks väravats üle läinud. kas praeguste reeglite järgi pidi penalt olema või mitte? Muidu tublid, tegi meele rõõmsaks küll see Jelavici värav.
  selle kohta vist ütlevad kohtunikud, et see ei ole käe loomulik asend vms. vähemalt jäeti mõlemale poole üks pennu andmata.

  Leave a comment:


 • 2mSööt3mMööda
  replied
  Päris huvitav, et City tundub Evertonile vastasena jube hästi sobivat. Enne tänast oli Everton võitnud neid viimases kümnes mängus 7 korda, viigistanud korra ning kaotanud 2 korda. Täna siis jälle võit Evertonile.

  Osmani purakas

  Leave a comment:

Working...
X