320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Yattara
  replied
  Krt Everton trollib fänne. Oli siis vaja nii varakult hõisata.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Feri üleminek on takerdunud, kuna med. ülevaatusel ilmnes mingi põlveprobleem. Everton ei soovi nüüd enam varem kokku lepitud 8,6 miljonit naela välja käia, vaid tilgutada osa sellest summast hiljem vastavalt Feri mängude arvule sinisärkide eest. Twente tahab aga kogu raha kohe kätte. Kui see üleminek nüüd tõepoolest läbi kukub, siis küüniliselt võiks seda tõlgendada nii, et Kenwright tahtis algusest peale nö (vale)sajalistega luhvtida, näidata, et Evertonil pole sugugi mitte näpud nii põhjas nagu arvatakse, aga kui saabus kätte hetk kukrut kergendada, siis tuli kertämmapetsilikult tunnistada, et "raha ei ole". Teine võimalus on muidugi see, et Feri põlvehäda on tõepoolest piisavalt tõsine ja Evertonil on täielik õigus varem kokku lepitust taganeda.

  Eks ole näha, kas tegemist on Demba Ba "dodgy knees" vol.2: transfer jääb seekord katki, suvel ostab mõni West Ham või West Brom Feri 3 milli eest ja mees lammutab mitu hooaega premmis ilma mingisuguste komplikatsioonideta.

  Leave a comment:


 • Raitsu
  replied
  Fer, nicknamed 'The Bouncer' due to his physical strength, hit headlines last year when he spent £22,000 on a horse for his girlfriend, only to find she could not keep it as she lives in a block of flats.

  Leave a comment:


 • Long John
  replied

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied
  Natuke ootamatult selles mõttes, et kuskil ei sahistatud aga kuna mõni nädal tagasi räägiti nende huvist Capoue ja M'Vila vastu siis selgelt oldi turul küll ühe kaitsva pooliku peale.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Everton on hankimas endale meest nimega Leroy Fer (personal terms ja medical vaja teha aga juba kodukal uudis üleval)

  Suhteliselt 'out of the blue' minu jaoks. Oli sellest kuskil meedias varem juttu ka?

  Leave a comment:


 • Yattara
  replied
  Evertoni mäng paranes teisel poolajal. Muuhulgas luhati üks 101% võimalus, mis tegelikult sundiski mind eelmises postituses Jelavici kritiseerima, ning lisaks olid väga head võimalused ka Anichebel ja Mirallasel. Nende võimaluste arvelt võiks ehk see õigluse tunne tekkida. Samas üldpildis oli Southampton parem meeskond, kellel olid omad võimalused. Seega maitseasi.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
  Ma ei ole vist nii mittemidagiütlevat Evertoni sel hooajal näinudki kui eilne. Ära kobistada oleks Anichebe muidugi vabalt võinud, aga mingit draivi mängus polnud. Nii et väravateta sudimine igati õiglane tulemus.
  Kuidas see väravateta sudimine siis õiglane oli? Ma nägin esimest poolaega ja selle järgi vaadates oleks pidanud küll S'ton juba 2-0 vähemalt ees olema.

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Ma ei ole vist nii mittemidagiütlevat Evertoni sel hooajal näinudki kui eilne. Ära kobistada oleks Anichebe muidugi vabalt võinud, aga mingit draivi mängus polnud. Nii et väravateta sudimine igati õiglane tulemus.

  Leave a comment:


 • Yattara
  replied
  Haha, uskumatu kuivõrd halvasti eelmise hooajaga võrreldes Jelavic mängib. Ilmeksimatust väravakütist on saanud puujalg.

  Njh, ei taha draamat teha, aga kui mängupilt ei parane, jääbki 4. koht vaid unistuseks. Hooaja alguse sära on minetatud ja sisuliselt tundub, et suur osa mängijatest on lihtsalt vormist väljas. Hädasti oleks täiendusi vaja, et uut positiivset impulssi anda, aga noh, see on nagunii loll lootus.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Ei tea, kas Moyes täna Mirallast veel julgeb mängu panna, aga Anichebe tuleks küll võimalikult kiiresti sisse tuua.

  Leave a comment:


 • Yattara
  replied
  Senini kõige kohutavam Everton, mida sellel hooajal näinud. Peaaegu kõik on halvasti, mis üldse halvasti olla saab. Peale Howardi.

  Leave a comment:


 • Raitsu
  replied
  397 - Sylvain Distin makes his 397th Premier League appearance tonight, more than any other non-UK/Irish outfield player. Longevity

  Leave a comment:


 • petteri
  replied
  Algselt postitas karausser Vaata postitust
  jään muljeid ootama! endal see suur unistus veel teostamata!


  Sai see tripp siis kenasti ära tehtud ja peab tunnistama, et vaatamata 0:0 viigile, oli tegemist ikkagi kordaläinud ja meeldejääva üritusega. Mängule eelnenu melu oli awesome! Liverpooli kesklinn nii väga sinine polnudki, kuid mida edasi staadioni poole sai astutud, seda vingemaks kõik läks. Jõudsin kohale oma arust kena varuga ehk siis 2 ja pool tundi enne mängu. Plaan oli veel fännipoest üht-teist vaadata jms. Kohale jõudes oli Evertonianitel pidu muidugi juba alanud, tänavad olid rahvast täis, pood oli umbes ja sallimüüjatel käed-jalad tööd täis. Erinevalt Celtic-Hearts mängust, mida ma oktoobis vaatamas käisin, olid vastasfännid seekord kõvasti nähtavamad kui tollal Heartsi omad. Aeti vastasleeriga juttu, joodi sama laua taga Changi õlut ning meenutati hooaja highlight'se.  Mäng ise oli selline nii ja naa. Esimesel poolajal suurt midagi ei toimunud, fännid olid vaiksed ja tegelesid peamiselt oma meeskonna mängijate hurjutamisega, mis oli ka antud olukorras ainuõige, sest oma taset suurem osa välja ei vedanud. Teine poolaeg asuti ründama Gwlady sektori suunas. Selle sektori kohta ütles üks kunagine Evertoni peatreener nii, vaheajal oma mängijatele siis, kui nad kaotusseisus olid:
  "Get the ball into their box and the Gwladys Street will suck the ball into the net."
  Võimalik, et Moyes mainis sinistele midagi sarnast, sest teisel poolajal oli mäng hoopis kiirem, põnevam ja mis kõige tähtsam, täielikult Evertoni kontrolli all (tegelt oli see ka esimesel poolajal nii, kuid mitte ehk nii ülekaalukalt). Lisaks olid ka fännid "paremas vormis", tehti palju häält ja elati end mängu täiega sisse. Paraku ei õnnestund Evertonil oma arvukaid võimalusi kuidagi realiseerida. Eks Vorm mängis luikede poolel ka hästi, kuid enamus headest võimalustest löödi paraku lihtsalt üle. Lõpuvile kõlades kostis üksi vali "BOOO" ja fännid ning mängijad tegid kiirelt minekut.  Kõige parma mulje jättis mulle Coleman, kes oli eriti tahtmist täis. Pettunud olen Fellainis, Michu's ja Baines'is. N-ö põhitegijad minu silmis jäid oma parimatest esitustest väga kaugele.

  Nats ka nendest fännidest, kes mu kõrval istusid/seisid. Vasemal käel oli season ticket holderist vanatädi, kes lasi terve mäng LIVE kommentaari, jättes mulje, nagu ta oma pojad oleks seal väljakul. Paremal käel oli aga keskeas meesterahvas, kes polnud kordagi mitte millegagi rahul ja peamiselt tegeles erinevate roppuste lennutamisega. Neville jäid talle hirmsasti ette. Umbes 84. minutil saatis ta aga kõik perse ja läks üldse minema.

  Väike video ka, tegu oli siis lisaajaga, kahjuks midagi eriti ei juhtu, aga väike aimdus ehk. See tädi kommenteerib siis ka
  Ja lõpetuseks selline vahva pilt:

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Premieri parim ründav kaitsja.
  Since August 2010, Baines has scored (12) or provided assists (15) for 27 Premier League goals, 10 more than any other defender in that period.

  Leave a comment:

Working...
X