320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Kivi77
  replied
  Miks ta ei olekski pidanud mitte lugema Lihtsalt üks idioot, kes lipuga äärel seisis, kes oma igapäeva elus müüb GPS seadeid, tegi sellise otsuse ja midagi teha ei ole.
  Sellep ongi vaja võtta kordused kasutusele, sest liiga palju on kannatajaid ja liiga suured rahad on mängus mingi ÜHE JORSI otsustusvõimetuse puudumise/vale otsuse pärast. Samamoodi ManU lõi eile rahulikult selgest sulust värava. Nii ebaõiglane lihtsalt et vihale ajab see pask, mida kohtunikud teevad IGA mäng.

  Leave a comment:


 • wordprez
  replied


  I don't judge.

  Leave a comment:


 • atleticomadrid
  replied

  Leave a comment:


 • Kenny's Heroes
  replied
  Niimoodi Swansea (kel meeldib palli hoida ja mängu kontrollida) üle mängida on päris muljetavaldav. Ainus asi mille üle ehk manaheril siin hooaja algul vinguda oleks, on lõpetamine - see oleks vabalt võinud olla 0:6. Nii kindel mängupilt, et lõpus lauldi naljaga "we're going to win the league". Anichebe, kes oli kõva pähkel täna Swansea kaitsele, olevat kommentaatorite sõnul väga halva enesehinnanguga ning arvab, et pole piisavalt hea et sellel tasemel mängida, mis on tänapäeval noore mängija kohta väga ebatavaline.
  Swansea poolt muidugi nii mõnelgi mehel halb päev nagu Tate ja eriti Dyer, viimane vääriks ka kõige rahulikuma treeneri käest kõva koslepit, et suudab vahetusest sisse tulles kähku kaks väga lolli kollast järjest teenida.

  Algselt postitas Epic Vaata postitust
  Kui Michu on vaikne, on terve Swansea vaikne, nagu juhtus ka Villa vastu.
  Ei nõustu - Everton sulges liinid nii kinni, et Michuni see pall eriti ei jõudnudki.

  Leave a comment:


 • Epic
  replied
  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
  Fellaini andis käega väravasöödu?
  Tõeline NBA käib juba teist nädalat Inglismaal.

  Kuigi ei saa öelda, et Everton seda juhtseisu ei oleks väärinud. Kui Michu on vaikne, on terve Swansea vaikne, nagu juhtus ka Villa vastu.

  Leave a comment:

Working...
X