320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas alvarez Vaata postitust

  Paras huumor ikka küll juba pikemat aega. Steve Bruce asemel oli Hispaania paks kelner siiski...
  Võiks olla mingisugunegi austus inimese vastu, kes võitis teile euroopa tiitli.
  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

  Kommentaar


   Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

   Võiks olla mingisugunegi austus inimese vastu, kes võitis teile euroopa tiitli.
   Minul ei ole Hispaanlaste, paksude inimeste ega kelnerite vastu mitte midagi! Ja ennem, kui me ta rahapakiga uimaseks lõime, tuli tema suust ikka erilist "austust" Chelsea poole. Relax, mul ei ole ta vastu eriti midagi, küll aga meeldivad naljakad hüüdnimed teinekord. Nagu Fat Lampard-ki, kes saab jälle minna pirukaid sööma

   Kommentaar


    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, üritame siin eksperti mängida.

    Kuidas on Lampardi Everon siiani mänginud. Kaitses tihedalt koos, lootuses kõrged pallid kaitseliinist laiali peksta. Rünnakul elatakse pigem Demarai Gray tõmbab pea õlgade vahele ja annab tuld. Number üheksat väga arvestatavalt pole, sest DCL on pidevalt katki ja vormist ära.

    Kuidas mängib Dyche? Kompaktselt kaitseliin koos. Selles osas check. Pigem kontratele, mis seisneb pikale pikk ette, pall maha ja siis teise lainesse. Ses osas veidi sarnane, aga, nagu öeldud, siis DCLiga pole see tänavu väga toiminud. Ehk üldjoontes üsna sarnane check, lihtsalt Dyche on relekaheitluses ääretult kogenud kala.

    Kuidas mängib Bielsa? Pigem kõrgem liin kaitses. Sellega pole check. Ees pidev pressing, mis eeldab meeletult toonuses mängijaid, mida poole hooaja pealt ei saa väga lubada. Seega selle aasta lõikes üsna kaheldav variant. Pigem oleks pidanud siis hooaja algul andma eelhooaja ja siis mehed metsajooksul supervormi ajama.

    Kuidas mängib Hasenhüttl? Üldiselt tema tippaegadel öeldi, et tegu on treeneriga, kes mängib väiketiimiga kui suur meeskond. Väga kõrge kaitseliin, mis üritab siis maast mängida ja positiivsemalt mängida. Aja jooksul jäi selleks materjali järjest vähemaks ja viimaste aastate kohta ei oskagi öelda, et kuidas ta mängis. Samas relekaheitluses ka pigem kogenud kala, aga pigem saadi enne täitsa verist madinat püsimajäämine selgeks.

    Seega oleks kindel soosik esimese hooga Dyche. AGA! Tegu on Evertoniga. Everton on läinud Moyesist (kaitsest lähtuv, väga kinnine ja kontrad) Roberto Martineze peale, kes mängis positiivset ja lahtist jalgpalli. Seejärel mindi suure hurraaga jälle täiesti teisele poole ja toodi asemele Koeman, kes oli üsna arusaamatu plaaniga ja jõuti Sam Allardyce'i "kurat, paneme kinni ja pikka palli ette"-negatiivsuse peale. Siis vaadati, et nii pole ka lahe ja toodi Marco Silva ja jälle pallivaldav positiivsus sisse. Seejärel keerati positiivsust veelgi juurde, Richarlisoni juurde toodi ka James. No ikka täiesti super oli see mäng mingi aeg. Siis läks Ancelotti ära ja, mis siis tehti, trummipõrin - toodi Steve "kivipall on mul ninna raiutud" Bruce ja keerati kraanid kinni. Tulemusi polnud, Digne saatis kõik kukele ja üleüldse hakkas asi täiesti vasakule kiskuma. Seejärel toodi Frank Lampard, kes justkui Chelseas mängis positiivse vaibiga jalkat, aga kuna see ei tahtnud selle materjali pealt toimida, siis keeras mängu ka kinniseks. Seega seda loogikat kasutades tõmmatakse nüüd rool täiesti vasakule, lükatakse esimese käigu asemel viies sisse ja köetakse Bielsaga, kuni kevadel jälle Allardyce appi palutakse.
    Noh, üllatavalt loogiline valik tehti lõpuks Dyche'ga.

    Kommentaar


     No Simmsi tagasikutsumine Sunderlandist isegi õigustas end! Sunderlandis laenul olles lõi mees 17 mänguga 7!
     Invest In Africa

     Kommentaar

     Working...
     X