320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Mis Mirallasest saab? Nad mängivad ju mõlemad RM kohta?

  Kommentaar


   Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
   Mis Mirallasest saab? Nad mängivad ju mõlemad RM kohta?
   Ei näe probleemi. Ühes meeskonnas võib ka mitu head ning sama positsiooni mängivat meest olla (kuigi kas nad mõlemad pole võimelised paremal kui ka vasakul äärel tegutsema?). Eriti kui üritatakse kõrgemate kohtade eest võidelda. Toob mõlemas mehes parema välja, vajadusel saab puhkust anda ning kui peaks vigastus emmale kummale tulema siis on samuti väärt mees kohe võtta.

   Edit: Aga Everoni peab kiitma oma deal'ingute eest. Barkley, Mirallas, McGeady, Deulofeu, Osman, Barry, Pienaar, McCarthy (keegi veel kelle unustan praegu?) on muljetavaldav ning suuri dilemmasid pakkuv kogumik poolkaitsesse.

   Kommentaar


    poolikus on ka Manu-st tulnud Gibson
    aga tähtsaim asi kindlasti hetkel Bainesi lepingupikendus, saaks selle kätte ja Manu surve alt välja

    Kommentaar


     Väga lähedal on endise Anži ja praeguse Monaco ründaja Lacina Traore liitumine Evertoniga (esialgu) pooleaastase laenulepingu alusel. Hetkel peaks mees olema juba Finch Farmis med. ülevaatusel.

     Täiesti tundmatu suurus minu jaoks (v.a see, et ta oli enne WHU huviorbiidis), aga loodetavasti parem variant kui vahepeal kuulujuttudest läbi käinud Kenwyne Jones. Igatahes hea ajastus, kui ametlik uudis enne homset mängu tuleb. Kerge emotsionaalne boost fännidele ja meeskonnale nagu McGeady esitlemine enne Norwichi mängu.

     Kommentaar


      Algselt postitas moya Vaata postitust
      Väga lähedal on endise Anži ja praeguse Monaco ründaja Lacina Traore liitumine Evertoniga (esialgu) pooleaastase laenulepingu alusel. Hetkel peaks mees olema juba Finch Farmis med. ülevaatusel.

      Täiesti tundmatu suurus minu jaoks (v.a see, et ta oli enne WHU huviorbiidis), aga loodetavasti parem variant kui vahepeal kuulujuttudest läbi käinud Kenwyne Jones. Igatahes hea ajastus, kui ametlik uudis enne homset mängu tuleb. Kerge emotsionaalne boost fännidele ja meeskonnale nagu McGeady esitlemine enne Norwichi mängu.
      Need paar Anži mängu, kus ma teda nägin jätsid küll mulje, et tegemist on järjekordse "supertalendiga", kes rikkuritele pähe määriti. Ta võib küll suur ja võimas ja suht hea tehnikaga olla, aga premmi jaoks way liiga aeglase liikumise ja mõtlemisega.

      Kommentaar


       Algselt postitas laas Vaata postitust
       Ta võib küll suur ja võimas ja suht hea tehnikaga olla, aga premmi jaoks way liiga aeglase liikumise ja mõtlemisega.
       Ehk siis suht hea tehnikaga ja must Peter Crouch ?

       Kommentaar


        Fuck me, tüüp oleks oma 203 cm-ga premmi kõigi aegade pikim väljakumängija. (Ja huvitaval kombel lööb peaga väga harva väravaid). Kui seda artiklit uskuda, siis on tegemist veidi tujuka mängijaga, kelle suhtumine jätab mõnikord soovida. See räägiks justkui vastu Martineze väitele, et uute täienduste puhul on väga oluline, et ohtu ei satuks meeskonna ühtsus ja hea sisekliima, aga ju siis usutakse, et risk on siiski väike. Ehk on ka Koné oma kaasmaalase kohta paar head sõna poetanud.

        Teine "oluline" uudis WBA mängu eel on see, et Rom on oma predatori-dreadlockid maha ajanud: pilt. Vist hea enne, sest Howardi habemekaotusele järgnes 1:1 viik Arsenaliga ja Rossi skinheadistamisele võit Swansea üle.

        Kommentaar


         Ei taha küll rassist olla, aga suured mustad mehed ongi tujukad ja jätavadki laisa mulje.

         Kommentaar


          Algselt postitas petteri Vaata postitust
          Loodetavasti särginumbriks midagi vahvat, #46 või #64 vms.


          Kahjuks igavavõitu Jelly poolt vabastatud "7".

          Kommentaar


           Everton team (to play WBA): Howard, Baines, Jagielka, Distin, Coleman, Barry, McCarthy, Osman, Oviedo, Mirallas, Lukaku
           Everton subs: Robles, McGeady, Hibbert, Heitinga, Stones, Vellios, Naismith

           Imelik, et Pienaar siiski puudub. Eelmises mängus saadud puusavigastus ei pidanud ju midagi tõsist endast kujutama. Järelikult siis igaks juhuks ei riskita või korjas üles mingi uue vigastuse. Kahju muidugi, sest Norwichi vastu oli ta üks matši parimaid.

           Kommentaar


            Aaaaargh, aitäh unetu öö eest Everton. Kuldne võimalus konkurentidest mööda minna jälle käest lastud. Üks sitemaid esitusi sel hooajal. Kui I poolajal võis veel paari mehe mänguga rahule jääda (Oviedo paremal ja Mirallas vasakul töötas päris hästi), siis II poolajal kulgesid kõik ringi nagu morfiinilaksu all zombid, pigem oma uimerdamise ja lohakuse kui WBA mingi erilise pressingu tõttu jäädi tihti hätta palli kaitsest ülestoomisega, keskväli jäi hambutuks, rünnakul ei osatud midagi eriti ohtlikku korda saata (Lukakut ei suudetud II pa kuidagi mõistlike söötudega leida või tema palli ees hoida. (Ses suhtes oli Anichebe WBA poolel tervaks kontrastiks). Oleks justkui arvatud, et võidusadamasse jõudmiseks piisab rahulikust triivimisest, aga võta f***ing näpust.

            Tõsi muidugi, et ka pingilt polnud eriti kedagi võtta. McGeadylt on pärast pikka mängupausi veel vara imetegusid oodata. Naismithist on rohkem kasu seisuhoidmisel kui võiduvärava jahtimisel. Kuigi jah, olenemata seisust tulnuks Osman palju varem kui 88. minutil Naismithi vastu välja vahetada. Algkoosseisus alustades on Osmani esitused see hooaeg eranditult suuremal või vähemal määral imenud, kuna maksimaalselt jätkub teda u pooleks tunniks. Nii ka seekord - mingi hetkeni saab oma ülesannetega (ühenduslüli, rünnakute algataja) hakkama, seejärel kaob pildilt täiesti ära või ilmutab end olukordadesse hilinedes/valesööte jagades. Ei olnud sest Osmanist (Mirallasega kohti vahetades) erilist tolku ei Lukaku taga ega vasakul äärel Bainesiga kombineerida üritades... Viimane omakorda jättis väga keskpärase mulje nii kaitses kui eriti rünnakul. Pole vist kokkusattumus, et Bainesi kehvimad etteasted on tulnud siis, kui Pienaar on puudunud. Ei usu, et ažiotaaž lepingupikenduse või (vähetõenäolise) ManU-ülemineku ümber ta mängu märgatavalt mõjutaks.

            Colemani hamstringivenitus on ikka väga valus hoop, nagu enne derbyt veel vähe vigastusprobleeme oleks. Põhikaitseliini hammyde suurest slämmist nüüd siis veel puudu Bainesi panus. ;(

            Kommentaar


             Tulebki üks vigaste derby.
             ★★★★★★

             Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Olematu kvaliteediga salvestis väidab, et Evertoni fännid laulsid Man Unitedi bossist koledat laulu: “Stuck with Moyes, stuck with Moyes, Man Utd.. Playing football in a negative way”.

              Väga huvitav lähenemine, ma ei teadnudki, et tofidel on Moyesi suhtes mingeid etteheiteid. Näituseks Rafa, kes teiselpool parki lahkus häbi ja hundipassiga, sai Anfieldil aplausi ja plakatitega vastuvõtu.
              Iroonia missugune, et seda lauldi mängupildi poolest halvas mõttes kõige moyeslikumas mängus see hooaeg.

              Aga noh kahjurõõm, mis muud. Üldiselt ollakse Moyesile muidugi tänulikud kõigi nende aastate eest ja väliselt oli kõik ok (kui tabelikohti vaadata), teisalt aga süvenes pärast mannetut poolfinaali Wembley'l ja kroonilist suutmatust võõrsil kõige kõvemaid tiime alistada üha enam veendumus, et DM on oma laeni jõudnud. Olulistel hetkedel jäi selgelt vajaka ambitsioonikusest, julgusest ja heas mõttes jultumusest. Vaks vahet, kas hooaja algul sihitakse 40 punkti "ja küll siis seejärel edasi vaatame" (Moyes), mainitakse, et Evertoni jaoks käib koht top 10-s küll (DMi kannupoiss Neville) või märgitakse, et eesmärgiks on CL-koht (Martinez).

              Eks kõvasti vimma tekitas suvel Moyesi silmakirjalik alapakkumine Fellainit ja Bainesi õngitsedes, olles ise Evertoni lootsina eelnevatel aastatel nördimust avaldanud, kui teised meeskonnad püüdsid tema põhimängijaid üle lüüa (nt Lescotti saaga).

              Samas tuleb tunnistada, et arvamus justkui oleks Everton Moyesi käe all üksnes negatiivset või kindla peale jalgpalli näidanud, ei pea sugugi paika. Ei pea tegelikult üldse tagasi minema Arteta, Cahilli, Donovani (+tippvormis Bainesi ja Osmani) aegadesse - eelmise hooaja esimeses pooles pakuti vägagi ilusat, kiiret ja võimalusterohket vutti. Nürimad ja ettevaatlikumad mängud on sageli tulenenud ka piiratud koosseisust/vigastustest.

              Kommentaar


               Evertonile 45 000 naela trahvi , sest 2010 aasta lõpus prooviti susserdada endale Jamaal Lascelles. Viimase tolleaegne agent sai ka 10 000 naela trahvi.

               "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

               Kommentaar


                Colemani vigastus on kergemate killast, vahest saab siiski teisipäevaks mängukorda. Pienaari trauma pole samuti midagi tõsist ja talle võib mänguminuteid jaguda juba laupäeval.

                Traore tööluba saadi kätte ja nüüd peaks jääma veel vaid i-le täpp panna.

                E: ai-ai, Falcao on tõsiselt viga saanud, nüüd võib karta, et Monaco vajutab piduritele ja Traore kutsutakse tagasi.

                Kommentaar

                Working...
                X