320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • moya
  replied
  Üks imeilus rakurss Jagsi väravast

  Psühholoogiliselt üks olulisemaid tabamusi Martineze ajal, selle emotsiooni pealt võiks nüüd hooaja lõppude lõpuks käima saada.
  Kahjuks muidugi võib pikas plaanis osutuda eilse mängu olulisimaks sündmuseks hoopis Mirallase vigastada saamine. Loodetavasti on tegu venituse, mitte rebendiga, aga kardan, et siit tuleb vähemalt paarikuine paus. Ülimalt kahju, hakkas juba paistma, et ta on oma hamstringijamadest üle saanud ja vorm oli tal suurepärane. McGeady ja Atsu peavad ikka omajagu oma stabiilsust ja resultatiivsust parandama, et belglasega samale pulgale tõusta.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
  Samas keskkaitse peaks teoorias pisut kindlam olema.
  Teoorias ja ka praktikas (nagu juba WBA-mäng näitas). Stones mängis nagu noor jumal, liigse tormakuse paaris olukorras võib andeks anda. Jagsilt ka enam-vähem eelmise hooaja tasemel mäng + eluvärav.

  Üldiselt hall ja hambutu etteaste Evertoni poolt, püüti kindla peale mängida ja võimalusel tempo maha võtta, tänu millele saadi kaitsefaasis talutavalt hakkama, ent rünnakute ehitamisega jäädi hätta ja kui ka (põhiliselt I pa) avanes võimalus kontrateks, siis oskasid Naismith ja Lukaku need juba eos ära nullida. Sellistes mängudes oleks hädasti Barkley palligatõusmis- ja triblamisoskust vaja.

  Hibberti külg ees taganemised kastis ajavad ikka judinad peale, kuid suuresti tänu McCarthyle, kes tal kohusetundlikult abis käis, vast Hibbot KÕIGE kehvemaks ei nimetaks. See "au" võiks pigem kuuluda Barryle, kes täna väga nõrgukeseks ja aeglaseks jäi ja pidevalt lollilt palli kaotas.

  Värava oleks Howard pidanud suutma ära tõrjuda, paras kõrgus ja mitte just päris posti kõrvale.

  Ega sellest mängust midagi positiivset peale tulemuse, Jagielka puraka ning paari hea esituse (Stones; Besic (I pa); Browningu debüüt) võtta pole, aga vähemalt ei pidanud jälle häbiga Anfieldilt lahkuma.  Leave a comment:


 • GoldenEagle
  replied
  Algselt postitas moya Vaata postitust
  Everton XI to face Liverpool: Howard, Hibbert, Baines, Jagielka, Stones, Barry, McCarthy, Besic, Mirallas, Naismith, Lukaku
  subs: Joel, Gibson, Eto'o, McGeady, Browning, Osman, Alcaraz

  oh ei, Hibbert. Sterlingul on täna pidupäev. (Samas loodetavasti Colemani puudumise tasakaalustab Sturridge'i kõrvalejäämine).

  Heameel on Besicit alustamas näha, vähemalt peaks kaitseliini ees tänu 4-3-3le tõhusam puhver olema.

  COYB!!!!!!!
  Samas keskkaitse peaks teoorias pisut kindlam olema.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI to face Liverpool: Howard, Hibbert, Baines, Jagielka, Stones, Barry, McCarthy, Besic, Mirallas, Naismith, Lukaku
  subs: Joel, Gibson, Eto'o, McGeady, Browning, Osman, Alcaraz

  oh ei, Hibbert. Sterlingul on täna pidupäev. (Samas loodetavasti Colemani puudumise tasakaalustab Sturridge'i kõrvalejäämine).

  Heameel on Besicit alustamas näha, vähemalt peaks kaitseliini ees tänu 4-3-3le tõhusam puhver olema.

  COYB!!!!!!!

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Pingevaba mäng, vallati palli küll rohkem ja otsiti võimalusi, aga midagi eriti ohtlikku ei tekitatud. Kui Eto'o suutis veel mingil määral linkida, siis II poolajal teda asendanud Lukakult näpati üsna kergelt pall jalalt - kehvapoolne esitus belglaselt pärast mõningaid paranemismärke paaris eelmises mängus. McGeady-Atsu sama kahvatud kui Rom, etteaimatav tegutsemine, teravust minimaalselt. Nagu karta võis lüpsis Montero Hibbertit igast asendist, sh esimese värava puhul. Teine värav sündis Distini ebaõnnestunud klaarimisest, kolmandale eelnes Gibsoni valesööt oma trahvikasti lähistel. 3:0 oli veidi liiast, tegelikult nii ilmselge see allajäämine ei olnud, Swansea lihtsalt paistis seda võitu rohkem tahtvat ja sellest piisas.

  Positiivse poole pealt märgiks ära Garbutti (päris head tsenderdused ja nurgalöögid) ja Besici (eriti I poolajal; tuli küll sisse paar kehva pallikaotust, kuid korvas need oma võitluslikkuse ja palju julgema rünnakutele lülitumisega kui nt McCarthy või Gibson).

  Eto'o olevat saanud mingi knocki esimesel poolajal, loodetavasti saab laupäevaks korda.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton team (to play Swansea): Howard (c), Hibbert, Gibson, Eto'o, McGeady, Oviedo, Distin, Besic, Atsu, Garbutt, Alcaraz
  subs: Robles, Kone, Lukaku, Mirallas, McCarthy, Osman, Browning

  Hea, et enne derbyt põhimeestega ei riskita (v.a Howard, kellele on psühhoteraapia mõttes see mäng ilmselt vajalik). Oviedo esimene mäng pärast luumurdu ja Konel ka võimalus minutikesi teenida pärast aastast eemalolekut.

  Eeldatavasti rivistus siis selline:

  ------------Howard----------------
  --Hibbo-Alcaraz-Distin-Garbutt--
  -----------Besic-Gibbo-------------
  -------McGeady-Atsu-Oviedo-----
  --------------Eto'o-----------------

  (e: tegelik edurivi:-------Oviedo---
  ---------------Atsu--Eto'o--McGeady)

  (Swansea paneb päris tugeva tiimi vastu (Tremmel, Richards, Williams (c), Hernandez, Taylor, Shelvey, Carroll, Sigurdsson, Dyer, Montero, Gomis), nii et edasipääsu eriti usku ei ole.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Martineze mängujärgne selgitus "It was very uncharacteristic of us to concede three goals with three errors" on ka paras BS. Jah, eilne mäng läks rämedate individuaalsete eksimuste nahka (Howard/Stones, Howard, Osman), aga midagi eriti erandlikku või üllatavat selles küll ei olnud. Enamik selle hooaja kaitsetegevusest on üks apsude, mökutamiste, valeotsuste, initsiatiivipuudumise rodu. Mingist hetkest ~shit happens põhjendus lihtsalt ei päde enam ja treeneritel-mängijatel oleks aeg põhjalikum sisekaemus ette võtta ja tubadest wiganiseerumishõng välja tuulutada. Alustuseks võiks jälile saada sellele, kuhu on kadunud eelmise hooaja sitkus ja enesekindlus, mille abil vilistati tagasilöökidele ja võeti tahtejõuga oma ära, miks lastakse eduseisu kahanemisel/viigistamisel end nii kergelt rööpast välja viia, miks vähegi aktiivsema pressingu alla jäädes hakatakse kaitses jalga väristama. Ei Leicester, Arsenal ega Wolfsburg ja ammugi mitte Palace ei tulnud II poolajal mingi laviinina peale, kuid ei pidanud ka eriti vaeva nägema, et initsiatiivi haarata või (Palace'i puhul) kaikaid kodaratesse loopida.

  Järgmiseks võiks endale tunnistada, et oli tõsine möödalaskmine, et korralikku varu-RBd ei soetatud suvel ja et selle asemel pikendati lepingut Hibbertiga, keda RM näib hindavat ainult mentori ja eeskujuna noortele, aga mitte mängumehena üliründavate äärekaitsjatega süsteemis (selles osas olen RMga päri + pealegi on Hibbo enamuse ajast niikuinii vigastustega väljas). Stonesi tahaks eelkõige CBna näha, mitte olude sunnil paremkaitses. Ühesõnaga Colemanita on kogu meeskond tasakaalust väljas ja Stonesita keskkaitse päevad on loetud. Samuti paistab, et Roblese-poolne lahja konkurents on hakanud viimaks Howardi vormile mõju avaldama või siis lõid tal MMi-haibist saadud joobe jääknähud välja. Loodetavasti oli eilne fiasko siiski üksikjuhtum.

  Eile sai muidugi jälle kinnitust, et sina EI TOHI MITTE Osmanit 90 minutit mängitada, esimesed 25 minutit MOTM, edaspidi totaalne allakäik, millegipärast vajus üha enam McCarthy asemele kaitsest pallitoojaks-alumiseks poolkaitsjaks, kus Palace'i meestel tema jõuetut keret lihtne kõrvale lükata oli.

  Samuti ei olnud Eto'o äärel ei liha ega kala ja Lukakuga kahekesi ees ei tulnud ka eriti midagi välja. Atsult tüüpiline wingeri esitus - vaheldumisi praaki ja ilusaid läbimurdeid/tsenderdusi. Oleks võinud ta sisse jätta ja Mirallase-Naismithi mitte tema ja Stonesi, vaid Eto'o ja Osmani vastu vahetada 60. minuti paiku. Muidugi oli Naismithi ja Mirallase pingilejätmine üldse küsitav otsus, selja taga oli alles esimene ELi mäng, millest pool läbiti ökonoomitades. Mõttekam oleks nagu puhkust anda homme Swansea vastu liigakarikas.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
  Palliomamine 76-24 Evertonile. Mis valesti läks?

  Leave a comment:


 • Saarlane
  replied
  Palliomamine 76-24 Evertonile. Mis valesti läks?

  Leave a comment:


 • moya
  replied

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton team (to play Palace): Howard, Baines, Jagielka (c), Distin, Stones, Barry, McCarthy, Osman, Atsu, Eto'o, Lukaku
  subs: Robles, Gibson, McGeady, Mirallas, Naismith, Besic, Alcaraz

  Väike tuleproov meeskonna sügavusele. Kaks selle hooaja parimat mängijat (Naisy ja Mirallas) saavad jalga puhata. Colemani puudumine väike mõistatus, sai kerge peapõrutuse neljapäeval, aga ei paistnud küll midagi sellist olevat, millega mängu vahele peaks jätma.

  Ilmselt siis 4-3-3 või 4-2-3-1, Lukaku paremal, Eto'o keskel ja Atsu vasakul ja Osman ründajate taga niite tõmbamas.

  Tuleb raske mäng arvatavasti, aga loodetavasti ei saa tänase päeva üllatustulemuste rida Goodisonil jätku. Õnneks on Warnock Gayle'i ja Zaha pingile jätnud.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Ja nagu ma aru saan siis kogu see probleem on tekkinud minu esialgsest sõnastusest. Ei ole üritanud väitagi, et see teekond Evertoni jaoks lill ja lustipidu on vaid, et see on neil võimalik.

  Õpetus iseendale - loe üle mida kirjutad, et oleks ainult üheselt mõistetav, muidu lendab kohe kari selga.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Algselt postitas Stok
  Krasnodari külma oktoobrit ja teisi võõrsilmänge ning järelejäänud kodumänge. Vigastusi, fännirahutusi, Islandi vulkaane, kiilakaid kohtunikke. Järgmise euromängu eel ja järel on liigamängud võõrsil otseste konkurentidega (Liv'pool, Man Utd) top 5 koha peale.

  Ja see on ikka täielik huinamuina, et CLi kolmandad kohad on lumme kusta, alles eelmisel aastal (2013) võitis mingi väikeklubi Londova linnast.
  Samamoodi võib seda liigakonkurentide juttu panna ükskõik kelle kohta kellel nädala sees mingi mäng tulemas. Ja üldse kas suurema koormuse tõttu pole ka meeskonda täiendatud ning rotation optione juurde toodud? Looduskatastroofe võivad kõik karta.
  See Londoni väikeklubi ei komistanud sinu jaoks CL'is eelnevalt siis, et ta üldse ELi sattus? Väike poni käiks minu silmis siiski suure alla kes komistas. Kui sealt aga on tulemas Olympiacos, Basel, Monaco, Galatasaray, Roma, Ajax, Sporting ning Shakhtar siis kas tõsiselt oleks Evertonil kellegi nende ees koheselt valget lippu tarvis lehvitada?

  PS see on muidugi tore kuidas sa haarad ühest sõnast kinni. Selle loogika järgi peaks Liverpool samuti CLis perse upakile viskama ning laskma Real Madridil ennast jõuga tagant võtta.

  Leave a comment:


 • Mõnuagent 007
  replied
  Algselt postitas Katk Vaata postitust
  Eilse postituse jätkuks: Millega ma siis eksisin? Keda peaks Everton "kartma"? On enamvähel samal tasemel tiime (Itaalia, Hispaania, Saksamaa klubid + mõni üksik teistest riikidest) kuid pole kedagi kes paistaks paberil teistest selgelt tugevam. Kui CLis keegi suurtest (Bayern, Atletico, PSG jne) ei komista ning kui turniiri tõsiselt võetakse nagu räägitud siis võiks ju kaugele jõuda küll. Seda ma öelda üritasingi, jäi ta siis tõesti mingisse ülivõrdesse lugejatele?

  On a side note tore näha, et Tofu eksponeeris kõigile tema enda 'little girl inside of me'

  Eilset mängu väga jälgida ei saanud, poole silmaga ~25 minutit kui sedagi. Meelde jäid aga habeme tõrjed mida ta pidi taaskord üpris palju tegema ning vinged söödumängud kus mängiti ennast kaitsest kenasti välja.
  Chill, võitja tuleb Ibeeria poolsaarelt.

  Leave a comment:


 • j6u1uv4n4
  replied
  Algselt postitas Katk Vaata postitust
  ELis kuigi anti üsna raske alagrupp siis hetkel ei ole ühtegi tiimi kõikide gruppide peale kellest jagu ei peaks saama. CLis kolmandaks jäävad klubid ei tohiks ka suuremaks ohuks olla. Ainult ühest alagrupist võib tugevam vastane tulla kuid sealt arvatavasti tulev Roma ei kujuta ka väga suurt ohtu, või City aga nad on nagunii Euroflopperid.
  Kedagi karta ei olegi, aga sama tasemega tiimide seast kellelegi medali kaela riputamine pole ka väga ratsionaalne tegevus imo. Arvan et Evertonil, kui euromängude uustulnukal, võib tähtsatel hetkedel üpris raskeks minna. Võõrsilmängud Balkani, Itaalia, Saksa ja Hispaania tiimide vastu ei ole lihtsate killast.

  Euroopa liiga winner odds:


  Lisaks nendele meeskondadele on tugevad satsid veel Steaua, Krasnodar, Dinamo Zagreb, Legia, Celtic jne.

  Sinu öeldust jäi mulje nagu ilma Real Madridi ja Bayernita peetavas võistluses on Everton kindel favoriit.

  Leave a comment:

Working...
X