320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen nõus võtma vastu kihlvedusid, kus ma panustan JB läbikukkumisele premieris. Näiteks väites, et ta ei löö oma premierikarjääri jooksul kümmet väravat. Midagi temas on, aga see pole piisav, et regulaarselt mänguaega saada. See oli nüüd eksperthinnang tema mängijaoskustele.

    Aga ärge mõistke valesti. Ma soovin talle edu uute väljakustete saavutamisel ja tänan paari kõige imelisema hetke eest, mida ma viimase 7-8 aasta jooksul Leedsiga seonduvalt kogeda olen saanud.

    Anna järgi tekki. Võta. Aitäh!
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Mina olen nõus võtma vastu kihlvedusid, kus ma panustan JB läbikukkumisele premieris. Näiteks väites, et ta ei löö oma premierikarjääri jooksul kümmet väravat. Midagi temas on, aga see pole piisav, et regulaarselt mänguaega saada. See oli nüüd eksperthinnang tema mängijaoskustele.

      Aga ärge mõistke valesti. Ma soovin talle edu uute väljakustete saavutamisel ja tänan paari kõige imelisema hetke eest, mida ma viimase 7-8 aasta jooksul Leedsiga seonduvalt kogeda olen saanud.

      Anna järgi tekki. Võta. Aitäh!
      Ma isegi arvan, et ta lööb paremini läbi kui Ebanks-Blake. Olen isegi nõus 6packi peale kihla vedama, et vähemalt 5 kotti ta järgmise hooaja jooksul lööb Võta või jäta!

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Ma isegi arvan, et ta lööb paremini läbi kui Ebanks-Blake. Olen isegi nõus 6packi peale kihla vedama, et vähemalt 5 kotti ta järgmise hooaja jooksul lööb Võta või jäta!
        kindlasti on esimene hooaeg tema parim. 5 on selline piiripealne tulemus, mille ta võib isegi täis lüüa. aga sitta kah. viimati panustasin aastal 2008, kui panin valgevene eurovisoonivõidule 1000 krooni. ja need värdjad ei saanud alagrupistki edasi.

        eeldusel, et mõtlesid premieri väravaid, võtan kihlveo vastu.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          kindlasti on esimene hooaeg tema parim. 5 on selline piiripealne tulemus, mille ta võib isegi täis lüüa. aga sitta kah. viimati panustasin aastal 2008, kui panin valgevene eurovisoonivõidule 1000 krooni. ja need värdjad ei saanud alagrupistki edasi.

          eeldusel, et mõtlesid premieri väravaid, võtan kihlveo vastu.
          Jep...liiga ainult. Ja 6-pack-iks olgu ükstapuha milline eesti tuntum õllemark!

          Kommentaar


            täiesti teema väline jutt
            Elu on täis üllatusi

            Kommentaar


              Algselt postitas 57N Vaata postitust
              täiesti teema väline jutt
              mine perse
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                The 26-year old striker, who put pen to paper on a four-year deal at Finch Farm on Monday, is excited by the move and can't wait to get started.

                Pikemalt intervjuust Becksiga ja üks kena peldiku seina najal tehtud pilt:



                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  Mina olen nõus. Võta. Aitäh!
                  Kusjuures. Ma vean kihla nelja sikspaki peale, et JB lööb 6 või rohkem. Võtad vastu?

                  Hint: Asi on Moyesis.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    Kusjuures. Ma vean kihla nelja sikspaki peale, et JB lööb 6 või rohkem. Võtad vastu?

                    Hint: Asi on Moyesis.
                    kuna minu võiduvõimalus on siiski tagasihoidlik, siis pakun välja et teeme ühe sikspäki mööndusega, et võibolla ma ostan selle sulle ühes koledas riigis, kus sa võid seda siis taignas kalale peale juua
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar




                      Tase!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        kuna minu võiduvõimalus on siiski tagasihoidlik, siis pakun välja et teeme ühe sikspäki mööndusega, et võibolla ma ostan selle sulle ühes koledas riigis, kus sa võid seda siis taignas kalale peale juua
                        See on diil
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          kas keegi oli kuulnud imelapsest nimega Abdullajev ?

                          Kommentaar


                            Everton 3
                            Preston 0



                            Ega need Leedsi mehed papist poisid ole. Beckfordilt kaks kolli ja vigastus.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Beckfordi teine värav oli päris kena.

                              Kommentaar


                                tavaline evertoni hooaja algus.Aga no vastase koduväljak on ka paras kindlus.Samas nendes rõvedates away särkides ei olegi võimalik võita.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X