320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Pühapäeval jagatakse Merseyside'i derbys värskeid vigastusi ja punaseid kaarte, et saaks rõõmsalt FA Cupiks valmistuda.
    Täpsuse huvides olgu siiski mainitud, et pühapäeval nädala pärast.

    Kommentaar


      Beckfordi esimene liigvärav. Viis veel ja Konn ostab mulle õlut.

      Optimismi süstimiseks - http://www.evertonfc.com/news/archiv...match-reaction
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Ma oletasin, et selleks hetkeks on tal isegi rohkem löödud kuid käes on ka hetk, mil tema sittus on täies ulatuses Moyes ette laotunud. Aga pole viga. Istung käib, põnevus kasvab!
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Noh Evertoni fännid, mis te arvate kui tõenäoline see on, et Beckham toru tõstab ning Moyesele helistab ja jaanuaris juba uuesti kodumaal pallib?
          Ma ise natuke kahtlen, kas ta enam nii kõrge tempo juures joosta jõuab, kuid tsenderdus ja löök on tal veel muidugi jalas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tahtsid mingi lingi lisada, aga unustasid?
            Ei tahtnud. Kõik, mis vaja võtsin ise kokku.

            Kommentaar


              kõige koledamad asjad ongi vanade staaride üles putitamised
              cmon, oleme nüüd ausad, becks lihtsalt häviks premmis...
              loomulikult meeldiks mulle ka näha teda vanas hiilguses, aga lihtsalt võiks endale selgeks teha kui aeg on läbi, eriti pärast nüüdset vigastust veel...

              see kuidas gary neville käib väljakul pulli tegemas pole väga ilus vaatepilt, kuna tegemist on legendiga.

              soovin beckhamile kõike head, aga mõelgu kainelt asjad läbi

              Kommentaar


                T6esti? Nii skeptilised?

                arvestades, kui nukralt Toffee-del l2heb ehk t2na siis kodus uustulnuk WBA-lt 1-4 hambasse ning Becksil ennem pensionit vaja kodumaal kah korra meelde tuletada, et ta Briti kodanik, mitte hollywoodi staar...nagu neil oleks midagi kaotada(nii klubil kui beckul)

                Kommentaar


                  Well done...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Oi kui hea mäng. Howard ja Distin on bossid.

                    Kommentaar


                      Siin foorumis mõni Evertoni toetaja ka on või? Sina, kelle kõripaelad võdisema hakkasid, palju õnne sulle!

                      Kommentaar


                        Kurat hea meel jah, et Baines selle iluduse sinna risti lajatas. Chelski väljas, hea töö!
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          peale chelski yle saadud v6itu peaks nyyd neid toetajad natukeseks ajaks siia foorumisse tulema . nii paariks tunniks..

                          Kommentaar


                            Mina olin täna Evertoni poolt. Põhjus väga lihtne, kui Chelski täna võitnud oleks, oleks nende ja ManU liigamäng ümber tõstetud. Ja on äärmiselt tähtis, et ManU enne Emiraatidele tulekut punkte kaotaks. Põhjus jällegi väga lihtne, ma eelistaks, et tullakse Londonisse jalgpalli mängima mitte shitty stiilis bussi parkima viigi peale. Samas chavs on nii mannetus seisus praegu, et isegi manU oma võõrsilvormiga tõmbab neile Bridgeil koti pähe. Ma kardan.

                            Gunnerite seisukohast eksisid penaltijoonel kaks väga sobivat meest, cashley hah. Chelsea ebaõnnestumiste üle saab küll vaid hea meel olla ja nagu näha siis sellel joovastaval õnnel ei paista kuskilt lõppu tulevat.

                            Panin muidu tähele, et Fellaini, keda ma alati olen väga heaks mängumeheks pidanud, loivas täna ''Denilsoniliku'' huviga mööda platsi ringi. Sõna otseses mõttes liigutas mees oma pikki jäsemeid vaid tegevuse epitsentris. Ma just tihti Evertoni mänge ei vaata aga see ei saa ju ometi olla standartne!?

                            Kommentaar


                              Fellaini ülesanne on olla ilus ja hoiatada maailma tuumaseene eest,aga õnne sellegipoolest!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Panin muidu tähele, et Fellaini, keda ma alati olen väga heaks mängumeheks pidanud, loivas täna ''Denilsoniliku'' huviga mööda platsi ringi. Sõna otseses mõttes liigutas mees oma pikki jäsemeid vaid tegevuse epitsentris. Ma just tihti Evertoni mänge ei vaata aga see ei saa ju ometi olla standartne!?
                                Ma avastasin täna hämmeldusega, et tegu polegi ründajaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X