320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BREAKING: Everton sign Aiden McGeady on a permanent deal from Spartak Moscow for an undisclosed fee #EFC pic.twitter.com/3OBns8wzIw

    Kommentaar


      See täiendus päris hea, ei usu et kedagi Jela asemel tuuakse kuna Naismith ja Mirallas võivad ka tipus olla

      Kommentaar


        Tõsiselt äge signing. Loodetavasti särginumbriks midagi vahvat, #46 või #64 vms.


        Kommentaar


          Väga super ost, tehniline kiire ja osav mängumees, eks aeg näitab kui hästi ta Premieris hakkama saab.

          Kommentaar


            Tilk tõrva tänasesse meepotti - Barkleyl samalaadne varbavigastus, mis tabas Bainesi detsembris, st kardetavasti ootab ees u kuu aja pikkune mängupaus.

            McGeady pidi algselt tulema suvel vabaagendina (Deulofeu asendajaks arvatavasti), aga Jelly lahkumine kiirendas protsessi ja iirlane osteti välja väidetavalt £2m eest. Võib-olla viitab see tõesti võimalusele, et vajaduse korral lükatakse lihtsalt Mirallas kesktormaja kohale, kuivõrd äärtel on tänu McGeadyle nüüd üks keha lisaks (ja GD tagasitulek pole ka enam mägede taga). Aga arvan siiski, et mingid rauad on veel tules ja päris ühe puhta ründajaga kevadele vastu ei minda. Tänase mängu vaheajal esitleti McGeadyt ka publikule - paistis teine üsna pontsakaks olevat läinud selle paarikuise mängupausi jooksul. Loodetavasti on kunagised trikid ja kiirus siiski alles.

            Tore, et Kev on vahepeal oma sihiku täpselt paika timminud ja kolme latti/postilöögi järel eelnevates mängudes lendas pall seekord kenasti väravavõrku.









            (Barry värav oli samuti meisterlik.




            Tegelt peaks nüüd kindlasti ka Shane Longi hankima ja Duffy Yeovilist laenult tagasi kutsuma, siis oleks Iiri koondise farmklubi sisuliselt valmis.

            Kommentaar


              Barry, Lukaku ja Deulofeu tuleks päriseks endale hankida. Kõigil kolmel ilmselt tulevik koduklubides puudub.

              Kommentaar


                Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                Barry, Lukaku ja Deulofeu tuleks päriseks endale hankida. Kõigil kolmel ilmselt tulevik koduklubides puudub.
                Deulofeu puhul ma siiski nii kindel ei oleks. Teda on üleüldiselt peetud peale Messi kõige andekamaks enda akadeemia toodanguks ning usun, et järgmine hooaeg peaks tal juba koht A meeskonnas olemas olema (tõenäoliselt pigem müüakse Tello/Cuenca/Afellay). Tema puhul ongi kõige suuremaks miinuseks peetud egoismi, kui ta hakkab muidugi nõudma kindlat arvu mänge algkoosseisus ja kõva palka ja ei tea mida, siis võib ta muidugi lahkuda.

                Kommentaar


                  Lukakul ja Deulofeul on koduklubides tõenäoliselt tulevikku ja Evertonil ei ole ülirikkaid omanikke. Barry on ilmselt tehtav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Deulofeu puhul ma siiski nii kindel ei oleks. Teda on üleüldiselt peetud peale Messi kõige andekamaks enda akadeemia toodanguks ning usun, et järgmine hooaeg peaks tal juba koht A meeskonnas olemas olema (tõenäoliselt pigem müüakse Tello/Cuenca/Afellay). Tema puhul ongi kõige suuremaks miinuseks peetud egoismi, kui ta hakkab muidugi nõudma kindlat arvu mänge algkoosseisus ja kõva palka ja ei tea mida, siis võib ta muidugi lahkuda.
                    Ilma igasuguse norimiseta, aga seda juttu olen ma kuulnud vist Bojani (see mees üldse elus?), vendade dos Santoste, Tello ja ilmselt kellegi veel kohta. Ma millegipärast kardan, et kui D võetakse Evertonist Barcasse tagasi, siis ootab jälle mingi kolmanda viiuli mängimine teda ees (no a'la Cuenca/Tello nüüd).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ilma igasuguse norimiseta, aga seda juttu olen ma kuulnud vist Bojani (see mees üldse elus?).
                      ajaxis, laenuga.

                      Kommentaar


                        Deulofeu väljaostuklausel pidavat ka üüratu olema. Oleks super kui saaks laenu aasta võrra pikendada, päriseks hankimine on enam-vähem välistatud.

                        Lukakust tuleb samuti väga suure tõenäosusega suu puhtaks pühkida. Lukaku on korduvalt öelnud, et näeb oma tulevikku pigem siiski Chelsea's ja väheusutav, et see veendumus pole vastastikune. Isegi kui Everton pääseb CLi ja Romelu oleks nõus Merseyside'is jätkama ning Kenwright oleks valmis välja käima rekordilised £25+ miljonit tema eest (ja sel suvel peaks üks suurost tänu Fellaini jt müügist saadud + uutele telerahadele ka Evertonile jõukohane olema), on kõik kaardid ikkagi Chelsea käes - ei näe põhjust, miks nad peaks loobuma kõige käegakatsutavamast lahendusest oma ründajateprobleemile.

                        Barry endale saamisega ei tohiks jah erilisi raskusi tekkida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ilma igasuguse norimiseta, aga seda juttu olen ma kuulnud vist Bojani (see mees üldse elus?), vendade dos Santoste, Tello ja ilmselt kellegi veel kohta. Ma millegipärast kardan, et kui D võetakse Evertonist Barcasse tagasi, siis ootab jälle mingi kolmanda viiuli mängimine teda ees (no a'la Cuenca/Tello nüüd).
                          Jutt jumala õige, see, et temast räägitakse kui suurtalendist, ei tähenda, et temast peaks saama maailma parim mängija. Aga tegu on siiski natuke teise generatsiooni mängijaga, kui eelpoolmainitud. Kui Bojan põles läbi mentaalselt (oli ju tegu siiski Messi noorteklassi rekordeid purustanud mängijaga), siis G dos Santos otsustas ise, et ta liiga suur staar (sarnased egoprobleemid) ja ei viitsi Barcas pingil istuda, Tellos pole keegi kunagi niimoodi rääkinud, pigem kerkis ta esile alles siis, kui ta edutati esindusmeeskonda, sarnane teema ka Cuencaga. Neid nimesid on olnud hulgim, kõige õnnetum on vist lugu kunagise Iisraeli "supertalendi" Gai Assuliniga, kes vist praegu mängib kuskil Hispaania teises liigas.
                          Minu point on pigem selles, et hetkel ei ole Deulofeu veel läbi põlenud, on endisel Barca jaoks üks suurimaid talente ja Messi mantlipärijaid, on näidanud Evertonis väga head mängu ja ega Barcelona niisama oma talente ikkagi ära ei müü, selle jaoks peab välja käima kõva summa ja Everton seda ajalooliselt pole kunagi teinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas moya Vaata postitust
                            Lukakust tuleb samuti väga suure tõenäosusega suu puhtaks pühkida. Lukaku on korduvalt öelnud, et näeb oma tulevikku pigem siiski Chelsea's ja väheusutav, et see veendumus pole vastastikune. Isegi kui Everton pääseb CLi ja Romelu oleks nõus Merseyside'is jätkama ning Kenwright oleks valmis välja käima rekordilised £25+ miljonit tema eest (ja sel suvel peaks üks suurost tänu Fellaini jt müügist saadud + uutele telerahadele ka Evertonile jõukohane olema), on kõik kaardid ikkagi Chelsea käes - ei näe põhjust, miks nad peaks loobuma kõige käegakatsutavamast lahendusest oma ründajateprobleemile.
                            Sellega on jälle selline naljakas teema mumeeelest. Nagu... kui Chelsea mõtleks loogiliselt ja ratsionaalselt, siis miks nad ei peaks Lukakut omale hoidma, eksole ? Aga MILLE KURADI PÄRAST NAD TA SEE HOOAEG LAENULE SAATSID ?? See on minu jaoks täiesti mõistusevastane. Tüüp mängis juba WBAs nagu loom - premmis 17 väravat ja 7 assisti ... ja WBA ridades.
                            Aganäe, sellegipoolest saadeti nahhui ja osteti sisse Eto.

                            Oletame, et juudinärakas viskab jälle oma rahapataka letti ja ostetakse keegi suur nimi (Benzema, Falcao) sisse... Siis oleks esiründaja olemas ja teisele numbrile ka nagu valikut oleks. ega oma lemmiklaps Torrest pea siis ära müüma. Lisaks näiteks Viteses laenul olev 19-aastane talent Piazon on Eredivisies tagunud 16 mänguga 11 väravat ja andnud 8 assisti. De Bruyne oli laenul olles noor jumal, aga meeskonnas vaadatakse temast ikka mööda.

                            Ehk mis ma öelda tahan- Chelseas käivad asjad naljakal moel. Lukaku pole nii seksikas nimi kui Torres, tea, kas sellist on platsile vaja. Mis muidugi ei tähenda kohe seda, et ta just Evertoni jääb edaspidiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Sellega on jälle selline naljakas teema mumeeelest. Nagu... kui Chelsea mõtleks loogiliselt ja ratsionaalselt, siis miks nad ei peaks Lukakut omale hoidma, eksole ? Aga MILLE KURADI PÄRAST NAD TA SEE HOOAEG LAENULE SAATSID ?? See on minu jaoks täiesti mõistusevastane. Tüüp mängis juba WBAs nagu loom - premmis 17 väravat ja 7 assisti ... ja WBA ridades.
                              Aganäe, sellegipoolest saadeti nahhui ja osteti sisse Eto.
                              See laenulesaatmine oli seda kummalisem -mitte et ma nuriseks-, et Lukaku kui "Drogba vol.2" peaks just nagu valatult sobima Mourinho süsteemi.

                              Arvatavasti oleks Lukaku hambad ristis olnud valmis (esialgu) leppima teise või kolmanda viiuli rolliga, aga kuna tegu oli MMi eelse hooajaga ja põhikonkurent Benteke aktsiad olid veel laes, siis ei saanud Romelu pingil istumisega riskida. Kuigi muidugi lõppkokkuvõttes oli see laenulesiirdumine klubi juhtkonna kätes ja oleks võinud vabalt ju käe ette panna ta soovidele, MM-aasta või mitte.

                              Kommentaar


                                Kui Chelsea liiga võidab, või kasvõi top3 tuleb, ILMA LUKAKUTA, siis on see üpris tark tegu, et ta laenule saadeti, mitte et mulle see meeldis, aga mmees saaks jälle kõvasti kogemusi ning kõva enesekindluse laksu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X