320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väikeklubi keerulised valikud. Naeruväärne. http://espnfc.com/news/story/_/id/1778642?cc=5739
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Klubi suurusega või väiksusega pole sellel midagi pistmist. Pigem üsna sageli esinev dilemma tugeva rivaliteediga klubide fännkondade puhul, eriti kui on veel sama linna klubid ka. Kaugel muinasajal, kui Arsenal veel tiitleid võitis, kuulsin ma ingilisekeelses meedias paar korda sarnaseid heietusi Tottenhami fännide suust näiteks ja kindlasti on näiteid veelgi ja kõigist liigadest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Väikeklubi keerulised valikud. Naeruväärne. http://espnfc.com/news/story/_/id/1778642?cc=5739
        Päriselt kutsusid Evertoni väikeklubiks? lols. Ühe teise väikeklubi toetajad olid 2010ndal kohati hirmsa ja kohutava vene klubi poolt, sest et muidu oleks Manu 19nda tiitli võitnud. Kulmineerus põhivõll Stiivi standard hollivuudikaga otse Drogba rajale, et Anfieldil 1-0 ette minna.

        Üldiselt, kui City võidab, siis on see foorum palju rahulikum. Toetajaid kas pole või need paar tükki ei tõuse kohutavalt õhku täis. A kui pool võidaks, siis Sleep teeks öövahetust selle ülbitsemise kustutamisega (ironic I know, aga see on lugu mõneks teiseks päevaks). Ja kui teemasse, siis Evertoni top 4 püüdlusi toetan igal juhul.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Klubi suurusega või väiksusega pole sellel midagi pistmist. Pigem üsna sageli esinev dilemma tugeva rivaliteediga klubide fännkondade puhul, eriti kui on veel sama linna klubid ka. Kaugel muinasajal, kui Arsenal veel tiitleid võitis, kuulsin ma ingilisekeelses meedias paar korda sarnaseid heietusi Tottenhami fännide suust näiteks ja kindlasti on näiteid veelgi ja kõigist liigadest.
          Mulle ei meenu lähiajal mitte ühtegi taolist näidet, kus mõne klubi fännid eelistaksid CL-i asemel konkurentidele kaikaid kodarasse loopida. Totu vaevalt siis CL-ile nii lähedal oli kui Everton praegu.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Ühe teise väikeklubi toetajad olid 2010ndal kohati hirmsa ja kohutava vene klubi poolt, sest et muidu oleks Manu 19nda tiitli võitnud.
            Ma olen alati Chelsea poolt kui nad ManU-ga mängivad (või kui jutt käib tiitliheitlusest). Ka sellel hooajal. Elementaarne.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Mulle ei meenu lähiajal mitte ühtegi taolist näidet, kus mõne klubi fännid eelistaksid CL-i asemel konkurentidele kaikaid kodarasse loopida. Totu vaevalt siis CL-ile nii lähedal oli kui Everton praegu.
              Ma ju ütlesin, et kaugel muinasajal.
              Ja noh totudel on inglismaal alati leidunud fänne, kes on enda meelest alati CL-ile lähedal.

              Kommentaar


                See on siiski üsna marginaalne vähemus, kelle jaoks naabrite triumf ületaks kõik taluvuse piirid. Evertoni põhifoorumis oli hiljuti pikk thread koos hääletusega sel teemal ja mõistuse hääl jäi selgelt peale:

                Kommentaar


                  Need 15% on vist sõna bitter definitisioon. Vihkavad 'pooli rohkem kui armastavad Evertoni. Ise pooldan küll Evertoni jõudmist Meistrite Liigasse. Samuti oleks päris põnev, kui mõlemad Liverpooli klubid taaskord liigatabeli tipus domineeriksid. Need viimaste aastate 6ndad ja 7ndad kohad pole just saavutused, millega naabri ees kelkida. Evertoni fännid võivad küll vahel kibestunud olla, kuid üldiselt on tegu sümpaatse klubiga ja 'poolil nendega sellist rivaliteeti pole, nagu neil on seda Unitediga. Ma arvan, et kui Everton oleks City'ga tiitli eest võitlemas, siis pooldaks suur osa 'pooli fänne ikkagi Evertoni.

                  See 'pooli 2010. aasta mäng Chelseaga on siin naljakas võrdlus. 'poolil oli toona ikkagi ML rong juba läinud, ja kaotusel polnud enam suurt tähtsust. Evertonil on ikkagi reaalne võimalus veel Meistrite Liiga eelringi jõuda ja just sellepärast ongi imelik vaadata, et leidub ka selliseid siniseid, kes parema meelega jääks korralikust rahasüstist ilma kui see tähendaks seda, et naabrid liigat ei võida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Ma arvan, et kui Everton oleks City'ga tiitli eest võitlemas, siis pooldaks suur osa 'pooli fänne ikkagi Evertoni.
                    Igal juhul. Everton on tänavune hooaeg küll minu jaoks nr2 klubi premmis. Martinez on hea treener.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Martinez on hea treener.
                      Tervitused siinkohal malagarile, Conversele, Katkule ja Wingbackile
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Tervitused siinkohal malagarile, Conversele, Katkule ja Wingbackile
                        Olen juba varem tunnistanud, et Martinez on mulle ühe korraliku humble pie serveerinud see hooaeg. Võin seda siingi öelda . Iseenesest on mul hea meel, et Evertonil temaga hästi läheb - laske aga edasi.

                        Kommentaar


                          Everton XI to face Sunderland: Howard, Coleman, Baines, Stones, Distin, McCarthy, Barry, Deulofeu, Naismith, Osman, Lukaku
                          subs: Joel, Hibbert, McGeady, Mirallas, Barkley, Garbutt, Alcaraz

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Tervitused siinkohal malagarile, Conversele, Katkule ja Wingbackile
                            Selle hooaja põhjal tõesti teeb mehetegusid. Wigani pukis ta mulle erilist muljet ei jätnud. Üritas rünnata, aga kaitse jäi täiesti unarusse (kust see küll tuttav on?)
                            Enda täielikud järeldused teeks peale teist hooaega. Uue hingamise on hetkel andnud sinistele. Eks kindlasti aitavad kaasa ka väga head tehingud (Lukaku ja Barry on ikka kuldaväärt täiendused olnud ning ega teisedki pole just halvad olnud) ning see, et tema tõi nüüd ründava mängu ka vanale Moyese kaitsele juurde. Kuid ennegi nähtud kuidas esimesel hooajal köetakse saun kuumaks ning teiseks hooajaks on keris juba jahedaks leiliga visatud. Loodetavasti seda küll ei juhtu sest mida enam vaadata Evertoni mängu seda enam sümpatiseerib. Sel hooajal aga palun jääge veel 5ndaks Järgmine hooaeg võite mõne sinise või naabri sealt välja puksida.

                            Kommentaar


                              Tuli ära läbi vaeva, piina ja õnne see võit, aga nüüd peaks küll ebaveenvate võitude limiit sel hooajal täis olema. Või tuleb siinkohal kasutada seda tippmeeskonna-tunnus-et-võetakse-kehva-mänguga-oma-kolm-punkti-ikka-ära klišeed.

                              Mäkkemid näitasid täna ka muidugi hoopis teist palet kui viimati kodus WHU või võõrsil Spursi vastu. Ilmselgelt oli antud kindel käsk Evertonile mitte meetritki kinkida ja kogu aeg pisivigadega mängu tappa. Sellega saadi ka üsna hästi hakkama. Õnneks kaotati pall (eriti I pa) kiiresti tagasi või siis ei suudetud rünnakul oma (pool)võimalusi ära realiseerida. Seda mõistagi sageli ka Evertoni kaitse, eriti Stonesi-Distini tõttu. Stones läheb iga mänguga üha kindlamaks ja küpsemaks, osalt tänu suurepärasele mentorile tema kõrval, teisalt tänu oma loomulikule talendile. Kui ta samas vaimus jätkab, võiks peagi põhikoondisekutse soolas olla. Ehk pääseb juba nüüd (vähemalt) 30-liikmelisse eelnimekirja. Väga head olid ka McCarthy ja Barry, eriti viimane, kes pidevalt õigel ajal õiges kohas oli, tõsi mängu lõpupoole hoidis ta end mõnes olukorras veidi tagasi, aga see on ka mõistetav, kuna 9 kaardi meestel oli see viimane voor enne amnestiat.

                              Rünnak täna suurem asi üldiselt ei olnud, Mannone tegi vist vaid paar tõrjet kogu mängu peale. Kui esimesel poolajal veel midagi tekitati (Naismithi võimalus, Deulofeu kontra), siis teisel poolajal ei tahtnud pall kuidagi ees püsida. Peamine ohuallikas oli Deulofeu paremal äärel, kes niikaua oma teada-tuntud läbimurdeid seal proovis kuni lõpuks visadus sihile viis. Peab kiitma ka 78. minutil temalt teatepulga üle võtnud McGeadyt, kes aitas oma kaitsetöö ja pallivaldamisega mingilgi määral üha tugevnevat Sunderlandi survet leevendada.

                              Seitse järjestikust võitu on uus Evertoni rekord PLi ajastul. Viimati pandi selline seeria kokku meistritiitliga lõppenud 1986/87 hooajal.

                              Bring on Palace!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                S Kuid ennegi nähtud kuidas esimesel hooajal köetakse saun kuumaks ning teiseks hooajaks on keris juba jahedaks leiliga visatud.
                                Paratamatult tuleval hooajal ELi/CLi tõttu liigakoht arvatavasti kannatab, sellist squadi Evertonil paraku ei ole, millega kahel rindel edukalt võidelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X