320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulujuturubriikide humoreskidel 50 miljonilistest üleminekutest peaks nüüd lõpp olema - Barkley sõlmis Evertoniga uue 4-aastase lepingu.

    Kommentaar


      Lukaku päriselt teie omaks. Another Mourinho masterstroke.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Lukaku päriselt teie omaks. Another Mourinho masterstroke.
        Ametlikku kinnitust ei malda ära oodata?

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Ametlikku kinnitust ei malda ära oodata?
          Ja sellest muutuks mis, täpsemalt?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ja sellest muutuks mis, täpsemalt?
            Suurt tilligi, aga neid "done deal'e" on ennegi olnud. Loomulikult on pärast hea öelda, et "ma ju ütlesin", aga muidu selline ilma viiteta hapukurgihooaja transferite kuulutamine on suht elninjo9 lüke mu meelest.

            Kommentaar


              Algselt postitas szandor Vaata postitust
              Suurt tilligi, aga neid "done deal'e" on ennegi olnud. Loomulikult on pärast hea öelda, et "ma ju ütlesin", aga muidu selline ilma viiteta hapukurgihooaja transferite kuulutamine on suht elninjo9 lüke mu meelest.
              Pfft, get real. Its done.

              Mourinho näitas taas, et tal pole aimugi kellegi arendamisest või noortele võimaluste andmisest ning pani kõik munad jälle kogenud meeste korvi. Aga pole muidugi hullu, kahe aasta pärast plekitakse £60m Lukaku tagasiostmiseks ja kõik on endiselt rõõmsad.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                No Everton peaks rõõmust lakke hüppama, kui nad tõesti nüüd Romelu said.

                Kommentaar


                  Algselt postitas szandor Vaata postitust
                  Suurt tilligi, aga neid "done deal'e" on ennegi olnud. Loomulikult on pärast hea öelda, et "ma ju ütlesin", aga muidu selline ilma viiteta hapukurgihooaja transferite kuulutamine on suht elninjo9 lüke mu meelest.
                  No näiteks Greg O'Keeffe on üks klubile lähedamalseisvaid ajakirjanikke ja Echo on üldjuhul usaldusväärne: Confirmed: Romelu Lukaku to join Everton.

                  See oleks muidugi parim uudis ever, ise arvasin pärast hooaja lõppu, et Lukaku kättesaamise tõenäosus on kusagil 28%.

                  Kommentaar


                    Lukaku twitteris ka "Time to write a new chapter...".

                    Diil tehtud ja Romelu Evertonis, kahjuks.

                    Kommentaar


                      Sellest pole hullu, et ära läks. Kui ei taha klubi eest mängida, siis mis teha. Aga kui see hind seal moya toodud artiklis on reaalne, siis see on küll bollocks.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Sellest pole hullu, et ära läks. Kui ei taha klubi eest mängida, siis mis teha. Aga kui see hind seal moya toodud artiklis on reaalne, siis see on küll bollocks.
                        Palju te siis tahtsite? Krt slle venna eest isegi palju makstud. Võib vabalt siit flopata ka..
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Pfft, get real. Its done.

                          Mourinho näitas taas, et tal pole aimugi kellegi arendamisest või noortele võimaluste andmisest ning pani kõik munad jälle kogenud meeste korvi. Aga pole muidugi hullu, kahe aasta pärast plekitakse £60m Lukaku tagasiostmiseks ja kõik on endiselt rõõmsad.
                          Kui mees tuleb meedias lagedale jutuga, et tahab saada "garantiisid" enne hooaja algust, siis head teed minu poolt!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Kui mees tuleb meedias lagedale jutuga, et tahab saada "garantiisid" enne hooaja algust, siis head teed minu poolt!
                            Parim lahendus niisiis kõigile osapooltele, eriti peategelaste (Mourinho ja Lukaku) egodele.


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Palju te siis tahtsite? Krt slle venna eest isegi palju makstud. Võib vabalt siit flopata ka..
                            Tahaks näha kustkohast saaks praeguses ülekruvitud turuolukorras odavamalt 21-aastase ründaja, kes viimase kahe hooajaga löönud tippliigas 32 väravat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas moya Vaata postitust
                              See oleks muidugi parim uudis ever, ise arvasin pärast hooaja lõppu, et Lukaku kättesaamise tõenäosus on kusagil 28%.
                              Heh, Guardian väidab , et hind oli 28 milli.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Palju õnne Evertonile, väga hea mees nüüd ründes kindlalt olemas. Ei imesta, kui järgmine hooaeg veelgi edukam on, kui viimane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X