320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Everton\'

    Evertoni osavnäpud said veelkord Kroldrupi tehinguga pikki perset. See sell osteti eelmine hooaeg 5.1 miljoni eest Itaaliast, tuli kohale ja ei saanud hakkama, mängis korra või paar, üks neist 4:0 kaotus Villale. Moyes vana tarkpea oli mehe ostnud ilma teda kordagi nägemata lihtsalt kuulu järgi ja kuulujutud käisid veel, et ostis vale mehe Jaanuaris müüdi mees Fiorentinasse ja osa müügisummast on sõltuv tema käekäigust klubis. Kuna aga Fiorentina korrus madalamale saadeti, siis on neil suht perses selle loodetud rahaga

    Tüüpiline seafarmeritele.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Everton\'

      Kroldrup aeg evertonis läks suuresti vigastuste tõttu aiataha ning paranedes ei suutnud ta sama mängu mis eelnevatel hooaegadel näidata....mis puutub viola rahasse siis seda vaevalt et enam näeb aga mis seal enam parat....nüüd on kaitses lescott kes tunneb inglise jalkut ja seega kohaneb kergesti evertonis.....järgmine hooaeg tagasi euroopasse

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Everton\'

        väga hea! anichebe lõi jälle värava nii et sellelt noormehelt võib see hooaeg korralikke esitusi oodata....kui veel vaughan ka terveks korralikult saab siis on everton tootnud kaks korralikku nooort ründajat kes võiks ja ju tulevikus hea õnne korral koos ründeliinis mängida

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Everton\'

          cahill tuli vahetusest ja tõmbas viigi .....suht võrdne mäng oli kommentaaride põhjal otsustades.....cahilli värav tuli väga õigel ajal....just enne oli ilmunud evertoni kodukal moyesi jutt et cahill enam väravaid ilmselt nii palju ei löö a mees tõestas kohe vastupidist ja näitas et on ka 442 formatisooni pädev väravaid kõmmutama

          igatahes täitsa hea hooaja algus.....nüüd võiks võõrsil tottenhamile ka koti pähe tõmmata

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Everton\'

            Cahill, hakkas mulle jh meeldima peale MM eriti!, aga nüüd veel rohkemgi
            a muide, kas kusagilt seda väravat saaks näha??
            {9}

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Everton\'

              Algselt postitas tzempion


              Cahill, hakkas mulle jh meeldima peale MM eriti!, aga nüüd veel rohkemgi
              Sa pole ainus

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Everton\'

                AJ AJ AJ Aj AJ AJ

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Everton\'

                  SUPER!!!
                  pooli kaitse tegi kaks uskumatut viga ja reina \"super\" töö viimasel minutil ning kasutasime need kõik ilusti ka ära.......teine poolaeg oli küll suht nutune vahepeal kui liverpool palju palli valdas ja võimalusi lõi aga nad tulistasid enamjaolt mööda täna.....suurim kodu võit naabrite üle goodisonil alates 1909 aastast nii et tuli seda pääris kaua oodata.....nüüd saam rõõmsalt tulevikku vaadata...

                  AJ on ikka super vana

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Everton\'

                    Mul vajus karp lahti, kui ma vaatasin seisu everton-liverpool!
                    ega viga ei olegi, väga tore kui selline meeskond võidab
                    ja nende uus ründaja on hämmastavalt väikse ajaga ennast maksma pannud!


                    {9}

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Everton\'

                      Mul vajus karp lahti, kui ma vaatasin seisu everton-liverpool!
                      ega viga ei olegi, väga tore kui selline meeskond võidab
                      ja nende uus ründaja on hämmastavalt väikse ajaga ennast maksma pannud!


                      {9}

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Everton\'

                        mul vajus kah, krt päris karm värk ikka, everton laksis liverpoolile kuidas tahtis, lisaks jäädi tänu Riise vigastusele veel kümnekesi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Everton\'

                          mul vajus kah, krt päris karm värk ikka, everton laksis liverpoolile kuidas tahtis, lisaks jäädi tänu Riise vigastusele veel kümnekesi

                          Kommentaar


                            James McFaddenita peate mängima umbes kuu aega

                            Kommentaar


                              mcfaddenist on kahju aga saab vast kuu ilma teamata ka hakkama......ründes on beattie, anichebe ja vaughan...viimased kaks küll siiski noored mängijad alles aga väärivad ikkagi võimalust ning kuna moyes on kasutama hakanud jälle 4-5-1 formatsiooni siis osman on siiani väga hästi hakkama saanud samal kohal mida ka james mängib.....tuleb loota et keegi veel vigastada ei saaks

                              Kommentaar


                                Everton ja Wigan 2-2, ei saadud Wiganist jagu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X