320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lucas Piazon "Ma tahan jääda Chelseasse, aga kui ma pean laenule minema, siis ma teen seda, aga karjääri tahan teha Chelseas."

    Tore kuulda
    FCTW

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mis ründekohapealt kuulda on ka? Jätkame ühe ründajaga ja teeme sub'e pidevalt nagu eelmine hooaeg? Torres/Ba/Ba/Torres lihtsalt nüüd on Lukaku ka pundis või mingi 4 4 2 formatsioon?
      Schürrle ka pundis lisaks eelmainitutele, tahaks igaljuhul loota, et oluliselt asjalikum variant kui Ba. Ausalt öelda, siis loodan, et Demba mingit erilist rolli tulevasel hooajal ei mängi, pikas plaanis ei ole ikka päris see tase.
      Ja noh, Mourinho ja moslem ka omaette ooper jälle, Muntarit Interis mäletate, haha?

      Kommentaar


        Chelsea järgmine ost on... Wayne Rooney

        Kommentaar


          jube kass oleks kui rooney poole-torrese raha eest smurfidele parseldataks. teisalt võttes peas lahti kartoteegi "chelsi mängija" ja lugedes sealt: ba, torres, lukaku, mata, oscar, hazard, kaks sakslast, moses.
          tsiteerides klassikuid, siis i dare you. i doubledare you, motherfucker.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Schürrle vist küll tipuründajat välja ei anna. Leverkusenis ikka vasakäär tema positsiooniks olnud.

            Kommentaar


              Minu arust küll poleks vaja kedagi juurde osta ründesse.

              Kommentaar


                Lukaku, Ba ja Torres saavad hakkama küll, pole vaja raha kulutada ründaja peale, võino see raha kulutamine pole küll vast mingi probleem... võtame De Rossi ära ja asi ongi korras.
                FCTW

                Kommentaar


                  Mourinho: We will play 2 teams, 1 in 1st half and 1 in 2nd. Everybody will play 45 minutes & they have to give strong performance. #CFCTour

                  Team tomorrow: Cech, Wallace, Kalas, Terry, Cole; Lamps, Essien; Piazon, De Bruyne, Schurrle; Lukaku. #CFCTour
                  2nd half: Blackman, Ivanovic, Cahill, Chalobah, Bertrand; Van Ginkel, Ramires; De Bruyne (again), Hazard, Moses; Ba. #CFCTour

                  ei tea mis imega De Braun ennast kahte vahetusse imes aga iseenesest väga meeldiv. Samuti Piazoni, Schürrle ja Lukaku koos mängimine. Lampsi ja Essieni kaitsev-ründav-kahemehe-duo-liin meeldib ka väga. Ise olen väga stoked
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Torrest ei võetud tuurile kaasa?

                    Kommentaar


                      Confederations Cupi mehed puhkavad veel, tulevad USA mängudeks kohale.
                      Remember, remember, we're shit in November!

                      Kommentaar


                        Sky Sports väidab, et Chelsea on huvitumas Liverpooli "pahast poisist" Luis Suarezist. Saab huvitav olema, kui see peaks läbi minema.

                        Kommentaar


                          Vaevalt ta Ivanoviciga ühte tiimi tuleb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                            Vaevalt ta Ivanoviciga ühte tiimi tuleb.
                            Mees ütles, et tal poleks Suareze vastu midagi - mis juhtub väljakul, jääb väljakule.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Sky sports ajab paska. Me olime burak yilmazist ka rohkem huvitatud ilmselt.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                                Mourinho: We will play 2 teams, 1 in 1st half and 1 in 2nd. Everybody will play 45 minutes & they have to give strong performance. #CFCTour

                                Team tomorrow: Cech, Wallace, Kalas, Terry, Cole; Lamps, Essien; Piazon, De Bruyne, Schurrle; Lukaku. #CFCTour
                                2nd half: Blackman, Ivanovic, Cahill, Chalobah, Bertrand; Van Ginkel, Ramires; De Bruyne (again), Hazard, Moses; Ba. #CFCTour
                                Ei tea mis teema nüüd McEachraniga on? Poiss peaks justkui kaasas olema ning mu meelest vääriks avamängus vähemalt mingitki võimalust. No mine võta kinni - vigastuseuudiseid ju ei ole kuulda olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X