320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Donetsikga ei tahaks veel, tiim päris hullus hoos. Muidugi on ka hullemaid variante.

    Lyon- iga oleks kindlasti põnev mäng. Madridiga oleks huvitav, kuid veidike raske. Bayern - Chelsea oleks ka maiuspala.

    Kommentaar


      Mina vaatan asjale alati samamoodi peale. Tuleb kes tuleb, kui me neile ära ei tee siis ei vääri ka tiitlit.
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Barca suhtes on vaikus nagu arvasin. No ja 6ige kah...me alles vormi t6usul ehk finaalis suudaks isegi hambaid n2idata nende vastu.

        Kommentaar


          Kuna enne kolmapäeva pole niikuinii millestki targast rääkida:





          Kommentaar


            Kes need 2 alumist tuvikest on?

            Kommentaar


              Petr Cech ja Jan Sebek. Mõlemad tšehhi härrad
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar




                “Mourinho is a big coach and is very much wanted at Chelsea.
                "I'll work with him anytime but I know it's difficult."

                ...kaos on hetkel tema enda peas.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  See oleks sort of naljakas kui hooaeg läbi oleks. Aga 5 mängu? a noh, muigama ajas küll.

                  Samas, mis see teine skisofreenik siin eile lällas, et liverpool on torresest üle, tema liverpoolist mitte.

                  No tra, poisid, kuidagi ei tõesta ära seda atm. Postitate pilte ja videosid siia ja oma teemasse.

                  Mul on hea meel,et te üle olete.

                  A krt olge siis.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Torrese suust tuleb sellist illi praegu, et igast asjad jäävad küünte taha - ta peab käbens väravad kirja saama.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Chelsea reservid võitsid Blackpooli reserve 7:2..kusjuures olles mängust 80 minutit kümnekesi...paistab päris korralik tulemus olevat. Mõni tõsisem poolehoidja äkki oskab öelda kes reservide mängumootorid on, ning keda põhimeeskonda oodata oleks? Ise olen viimasel ajal vaid McEachrani näinud põhimeeskonna eest mängimas..kuid tema Blackpooli vastu ei mänginud.

                      Kommentaar


                        Eilsest reservide koosseisust on põhimeeskonna õhku aeg-ajalt nuusutanud Chalobah, Billy Clifford, Bertrand ja Borini. Neist viimase aeg Chelseas on ilmselt selle aastaga läbi, küll müüakse itaallastele ära. Chalobah on liiga noor veel täismeestega mängimiseks, Bertrand veaks Ashley vahetusmehena välja küll, kuid seal ka muidugi laenulolev Van Aanholt päris kvaliteetne, niiet ilmselt Bertrand läheb ka suvel müügiks. Billy Clifford veab tulevikus võibolla Premmi keskmike taseme välja. Põhimeeskonda on mõne aasta pärast ilmselt asja ka Tomas Kalasil, kes osteti ju 5 miljoni eest, niiet peab ikka sisu olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elevant Vaata postitust
                          Billy Clifford veab tulevikus võibolla Premmi keskmike taseme välja.
                          Ma siiralt loodan, et sul pole õigus. Nii palju kui mina teda U18 ja reservide eest näinud olen, on ta pea alati väga hea mulje jätnud. Ja on ka väga mitmekülgne. Mängib nii paremkaitset, parempoolikut kui ka keskväljal. Ehk saab jägmine aasta ka pisut enam mänguaega esinduse eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Ma siiralt loodan, et sul pole õigus. Nii palju kui mina teda U18 ja reservide eest näinud olen, on ta pea alati väga hea mulje jätnud. Ja on ka väga mitmekülgne. Mängib nii paremkaitset, parempoolikut kui ka keskväljal. Ehk saab jägmine aasta ka pisut enam mänguaega esinduse eest.
                            Eks su arvamus vähe autoriteetsem siin, olen kindlasti vähem teda mängimas näinud.

                            Kommentaar


                              Ancelotti hints at dropping Torres

                              Kopenhaageni mäng peaks ju eelduste kohaselt suhteliselt lihtne olema. 2 väravaline eduseis ja koduväljaku eelis. Oleks hea võimalus kuidas taastada Torrese enesekindlus ja saada kirja ka värav lõpuks. Mäng City vastu tuleb ju tunduvalt raskem. Aga võibolla on mu loogika vale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Ancelotti hints at dropping Torres

                                Kopenhaageni mäng peaks ju eelduste kohaselt suhteliselt lihtne olema. 2 väravaline eduseis ja koduväljaku eelis. Oleks hea võimalus kuidas taastada Torrese enesekindlus ja saada kirja ka värav lõpuks. Mäng City vastu tuleb ju tunduvalt raskem. Aga võibolla on mu loogika vale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X