320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas lfc


    Algselt postitas estone


    ah ärge seletage..õppige ka kaotama!
    Täpselt.
    Mõlemas mängus oli väga selge kumb on parem meeskond ,ei ole mõtet põhjusi kuskilt välja imeda.
    rahu, homme saad imeda

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      [i]Merk tegi kordusmängu Barcale ära.. (seda vist ei unustanud..)
      Kuidas nii, tänu pennale sai chealsea üldse viigi kätte täna.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'


        oli sel lõpu penaltil mingit märkimisväärset tähtsust?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Algselt postitas Daz Booob
          lamps barca\'sse?
          lampard vist oli jah ainuke vat et kes polnud nii vaga onnetu parast mangu chelsea poolel
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            nojaaaaa, Mou(th)rinho pani paika meid pressikal

            We haven\'t seen two games when both teams had 11 players. We haven\'t seen Barcelona win against 11 players.






            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Ei näe põhjust parastamiseks. Hispaania tegi eile Briti jalgpallile 2:0. Mind see õnnelikuks ei tee.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Barca oli eile tõesti hea ja väärisid võittu...aga 1 kohtumine jätab kokkuvõttes mõru maigu suhu.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Paras onakäpale. Ja miks peaks kahju olema mehest ja tema tiimist, kelle ego on suurem kui Camp Nou? Kordki võiks tunnistada, et ta mängiti üle nii tahtelt, stiililt kui ka tulemuselt. Aga noh, klassitu värd. Edu talle.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas Sajets


                      Paras onakäpale. Ja miks peaks kahju olema mehest ja tema tiimist, kelle ego on suurem kui Camp Nou? Kordki võiks tunnistada, et ta mängiti üle nii tahtelt, stiililt kui ka tulemuselt. Aga noh, klassitu värd. Edu talle.
                      Vaatame kas sa täna õhtul ise seda suudad tunnistada.
                      Mourinho on kõva vend kui niipalju tähelepanu saab endale...peab ikka tegija olema,et koguaeg tähelepanu keskpunktis on.
                      Iga normaalne manager tahab ainult võita ja kaitseb oma mängijaid ja tiimi,isegi siis kui nad võibolla kõigepuhtamad poisid pole.
                      Igalühel oma stiil...mõni on nagu hunnik s..ta oma olemiselt ja suudab meeskonna võitma panna,teine on ego ja lööb sellega vastaseid rööpast välja.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        lampard vist oli jah ainuke vat et kes polnud nii vaga onnetu parast mangu chelsea poolel
                        ta sai ju Ronaldinho särgi omale =)
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Odott nüüd. Kas keegi seletaks mulle, mismoodi see kohtunik eilse mängu ära tegi? Ma nägin peamiselt Chelsea võimetust ette üle kahe täpse söödu järjest anda, eriti esimesel poolajal. Merk oleks pidanud tulema neile abiks palli hoidma või?

                          Ja Graeme - kui ma lähen igal reede õhtul keset Raekoja platsi ja võtan vembla paljaks, siis olen ka tähelepanu keskpunktis tõenäoliselt. Seega, olen tegija?

                          PS see Mourinho ja co. ülalnähtav käeliigutus käis minu meelest joonekohtuniku pihta, kes nende arvates liiga agaralt lippu tõstis vahepeal. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel muidugi .
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Algselt postitas vincent



                            PS see Mourinho ja co. ülalnähtav käeliigutus käis minu meelest joonekohtuniku pihta, kes nende arvates liiga agaralt lippu tõstis vahepeal. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel muidugi .
                            Ühe teise fänni nägemus pildil toimuvast

                            Guy on the left: \"Damn, this Barça side is just beautiful to watch!\"
                            Mourinho: \"I know. This is what I do (jerk off) everytime I watch them play\".
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas vincent

                              Ma nägin peamiselt Chelsea võimetust ette üle kahe täpse söödu järjest anda, eriti esimesel poolajal. Merk oleks pidanud tulema neile abiks palli hoidma või?
                              Seda üle 2 söödu tegemist nimetatakse Inglise liigaks ehk puujala liiga,kus pall on enamuselt õhus kui maa peal...
                              Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas vincent
                                PS see Mourinho ja co. ülalnähtav käeliigutus käis minu meelest joonekohtuniku pihta, kes nende arvates liiga agaralt lippu tõstis vahepeal. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel muidugi .
                                Seda videofaili on minu arvates muudetud. Käsi liigub ebanormaalselt - eks see ole selge, et miks muudetud ja mida saavutada taheti.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X