320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Miks bossi siin teemas nõnda kullatakse, on samal põhjusel, miks täiesti tavalised ning kõikjal kasutatavad treeneri ja kapteni innustavad tsitaadid pooli teemas mingi pühaliku varjundi ligi saavad. Sest omad on ikka ülimad ju. Sest on uhke värk, kui omad ajavad edukat liini.

    Mis puutub antijalgpalli, siis jah. Oli. See esimesest minutist venitamine that is. Piinlik vaatamine ja niigi käed värisema pannud pingele pidevad seisakud head ei teinud
    Eks Mourinhot kiidavad täna (ja mitte ainult) ka kõiksugu G. Nevilled ja Linkerid ka. Ja põhjusega.

    Aga antijalgpall, ei istu ka mulle, olen siin läbi hooaja halanud küll sellest. God knows kuidas ma tegelt igatsen seda "hurraa-jalgpalli" AVB, RDM või Rafa ajast
    Täna meikis see aga nii senssi kui vähegi sai. Kui sa ikka näed juba mingi 7ndal minutil närvilist Suarezt siis tead, et asi töötab! Muretsema pani ainult see, et muserdnud Suarezi mõni järjekordne daiv (näiteks karistusalas siis) kohtunikult heakskiitu ei saaks. Sellega läks suhteliselt hästi, õnneks.

    Ja see kohtunik! See ajas täna küll kõige rohkem närvi. Päris tüütu oli iga seisaku ajal tema "näpuga kellapeale"-žesti näha, no kurjam, anna siis kaart ära kui ei meeldi ajaviitmine või vääna lisaminuteid tuugalt juurde, aga mis paganama vehkimine nagu liiklusreguleerija?!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Mis puutub Mourinhosse, siis üle ei tähtsustaks. Credit where it's due muidugi ja haifaivi nii bossile kui ka ühelt kõige raskemalt võõrsilstaadionilt punktid koju toonud tiimile. Eriti kiidaks Marki, Kalast (!), Ivani, aga kõik olid tublid. Miks bossi siin teemas nõnda kullatakse, on samal põhjusel, miks täiesti tavalised ning kõikjal kasutatavad treeneri ja kapteni innustavad tsitaadid pooli teemas mingi pühaliku varjundi ligi saavad. Sest omad on ikka ülimad ju. Sest on uhke värk, kui omad ajavad edukat liini.

      Mis puutub antijalgpalli, siis jah. Oli. See esimesest minutist venitamine that is. Piinlik vaatamine ja niigi käed värisema pannud pingele pidevad seisakud head ei teinud Muus osas, aga suurepärane plaanitäitmine. Pool oli teisel poolajal väga keskpärane, öelgu possession mida tahes. Esimesel poolajal oli tunne, et ega see kaitse tegelikult nii väga hea pole (ime ka, zero kokkumängu seni, bar viimased trennid ehk) ja vastased suutsid ohtu tekitada küll. Mingi hetk leidsin end mõttelt, et kui lõpuks raami lüüakse, on olemas ka. Aga läks teisiti. Siin ja seal aitas Mark välja, kaitseliin pidas ka paremini, aga eriti langes vastaste kvaliteet. Naeruväärsed pallikaotused, meie stiilis pealelöögid. Ning jah, that fucking slip.

      Ja noh, propsi ka always the victim/antijalgpalli teemaga mitte full retardi läinud pooli fännidele.
      aamen sinule selle toreda kirjutise eest, ei peagi ise neid samu mõtteid eraldi hakkama välja tooma


      nagu gary lineker twitteris kirjutas: "The last day of this extraordinary season is going to be absolutely f**king bonkers!"

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Eks Mourinhot kiidavad täna (ja mitte ainult) ka kõiksugu G. Nevilled ja Linkerid ka. Ja põhjusega.

        Aga antijalgpall, ei istu ka mulle, olen siin läbi hooaja halanud küll sellest. God knows kuidas ma tegelt igatsen seda "hurraa-jalgpalli" AVB, RDM või Rafa ajast
        Täna meikis see aga nii senssi kui vähegi sai. Kui sa ikka näed juba mingi 7ndal minutil närvilist Suarezt siis tead, et asi töötab! Muretsema pani ainult see, et muserdnud Suarezi mõni järjekordne daiv (näiteks karistusalas siis) kohtunikult heakskiitu ei saaks. Sellega läks suhteliselt hästi, õnneks.

        Ja see kohtunik! See ajas täna küll kõige rohkem närvi. Päris tüütu oli iga seisaku ajal tema "näpuga kellapeale"-žesti näha, no kurjam, anna siis kaart ära kui ei meeldi ajaviitmine või vääna lisaminuteid tuugalt juurde, aga mis paganama vehkimine nagu liiklusreguleerija?!
        Jeeh, teinekord on lustakas lugeda siin teemas, kuidas rahvas (võimalik, et ma isegi) patrab tõsimeeli, et kaitsemäng on ka kunst ja hästi tehtuna ilus vaadata. Milles on oma tõetera olemas. Aga eks kõigile sügaval sisimas meeldiks, kui nende punt korralikult kuuma annaks ja nt hoolimata sellest, et pea 50 palli välja on võetud, ikka tiitlikonkurentsis oleks. Aga eks pidev antijalgpallijutu ketramine pane siinsed sinised automaatselt omasid kaitsma ja siis tulebki veidi ootamatuid parkimise ülistamisi. Sellega ei taha ennast muidugi kuidagi kõrgemale paigutada või liituda 'jalgpalli saab mängida ainult ühte moodi ja kõik muu on shit on a stick' klubiga. Lihtsalt tähelepanek selline.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kui Pool oleks kiirelt v2rava l88nud ja kindluse m6ttes paar-neli veel, siis oleks k6ik ottj2rvelad kirjutanud, kuidas Mourinju n2ppu l6ikas ja et tema ajastu on m88das. Paraku on sel n2dalal kahes yberolulises v66rsilm2ngus lastud lyya 0 v2ravat ja duubel endiselt 6hus.
          Kahjuks duubel on üsna püüdmatus kauguses. Nüüd peab lootma, et mõlemad komistavad ning seda on kaks mängu enne hooaja lõppu üsna raske näha. Samas kunagi ei tea. Hetkel tundub aga Top3 ja seega CLi grupifaas järgiseks hooajaks kindel, seega võib praeguse olukorraga rahul olla. Põnevust säilib ka lõpuni, mis peaks liiga seisukohalt ju vinge olema

          Kommentaar


            Ma usun, et anti-Mourinho seltskond tegelikult ei kahtlegi tema võimekuses olla hea treener. Tulemused räägivad enda eest. Pigem ärritab venna täiesti süüdimatu lobapidamatus ja Savisaarelik demagoogia. Aga no vend on selle stiili endale võtnud, minu jaoks on see suhteliselt läbimõeldud taktika alates tema esimesest pressikonverentsist Inglismaal. Tegelikult Mourinhole meeldibki kogu aeg kogu tähelepanu endal hoida, eks see hoiab mängijad ikkagi pisut tähelepanust eemale ja annab neile võimaluse hooajal rohkem keskenduda.
            Ja täpselt nagu Savisaarelgi, on vennal ülimalt pohhui mida temast arvatakse ja mida ta kunagi millegi kohta öelnud on. Demagoogil on alati õigus.

            Kommentaar


              Mind hoopis huvitaks, kas keegi siinsetest oli eile ka mad murphys? (Pidades silmas just Torres 9 särgi kandjat). Viiks lihtsalt kokku, for future reference, muud midagi.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Mind hoopis huvitaks, kas keegi siinsetest oli eile ka mad murphys? (Pidades silmas just Torres 9 särgi kandjat). Viiks lihtsalt kokku, for future reference, muud midagi.
                Loodetavasti mitte selleks, et pasunasse anda, see oli suht piinlik, mida seal mõni mees üritas lõpus korraldada. Mida iganes sealt tagant ruumist ka ei öeldud, mingi enesekontroll võiks säilida siiski.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Loodetavasti mitte selleks, et pasunasse anda, see oli suht piinlik, mida seal mõni mees üritas lõpus korraldada. Mida iganes sealt tagant ruumist ka ei öeldud, mingi enesekontroll võiks säilida siiski.
                  Mis seal siis juhtus? Kas Torres 9 lõi kedagi või tegi midagi muud kahetsusväärset?

                  Kommentaar


                    Ahahahah, keegi kannab vabatahtlikult Chelsea Torres 9 särki ma ei imesta, et kuskil võis ära flipata, must be constantly on the edge. If indeed see oli kõnealune torres, kes vintsu loos midagi alustada püüdis.

                    Tartus oli ka Torres 9, aga punane (obv).
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Ahahahah, keegi kannab vabatahtlikult Chelsea Torres 9 särki ma ei imesta, et kuskil võis ära flipata, must be constantly on the edge. If indeed see oli kõnealune torres, kes vintsu loos midagi alustada püüdis.
                      Ma ei oska öelda, kas see oli nr 9 särgiga kodanik (jäi Kenny küsimusest selline mulje), kes sealt tagumisest saalist midagi tegi/ütles, aga ropu sõimu saatel hakkasid rusikatega vehkima igatahes punase poole esindajad. Sry, kui eelnevalt ebaselgeks jäi. Ja sry, kui algne jutt käis mingi hoopis teise seltskonna kohta eesmiste ekraanide juures, näiteks.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Olgu härra MMClub, nägin su posti ja võtan süü omaks. Isiklikest teemadest sõltumata võivad kõik Torrest toetada, kui süda kutsub ja minu asi pole paukuda. See oleks sarnane üldistamine ja silmakirjalikkus, nagu need 2-3 kindlat pooli fänni, kes siin aeg-ajalt oma classy fans raportitega esinevad. Peace, knee grow.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Wordprez, illekas chelski särgiga olid sina?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Mina. Ka pasunasse?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Järgmine kord
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kuulsin ka siis mis eile murphys juhtus, eks see jäägu selle sinist Torrese särki kandnud tegelase otsustada kas see oli ikka väga ilus tegu. Aga vähemalt jäid klotsid kõigile suhu, kuigi palju puudu ei jäänud Aga loodetavasti on teema sellega ammendunud.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X