320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Chelsea: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry (c), Filipe Luis, Matic, Fabregas, Schurrle, Oscar, Hazard, Diego Costa.

    Chelsea subs: Cech, Zouma, Azpilicueta, Mikel, Salah, Willian, Remy.

    Nõustun eelkõnelejaga, võõrsilt lihtsalt midagi ei saa. Teisest küljest, kvaliteeti peaks olema küllalt, et kolme punktiga koju tulla. Seda enam, et koosseisu vaadates pole pealtnäha laupäevase Arsenali peale mõeldud.


    Kamooon, bljuuuus!
    Laupäev nad kohe kindlasti võidavad, sest vastast ei tule kohale
    The One and Only

    Kommentaar


      Heh, vot siis. Vastane suurt midagi ei pakkunud. Võimaluste arvelt peaks rohkem kui üks olema, aga Schürrle teeb Torrest täna - iga kõks on viga, iga löök on kiiprile sülle, iga (üks) (pool)tühi värav on mööda. Eks näis, kuis mäng kulgeb, aga eeldan, et ta on esimene väljavahetatav kah. Muidu on täitsa soliidne mängupilt. Cesc on awesome muidugi, või noh, ei tee midagi erakordset, aga oma asja teeb väga hästi. Loodetavasti pannakse teisel poolajal usinalt ja lüüakse teine-kolmaski otsa. Tekkis Sportingulgi mõni üksik variant lüüa, aga jäi kvaliteedist puudu ja Courtois oli omal kohal. Aga üks selline võib mingi hetk sisse ka nihverdada. Et tamp peale ja edasi kolme punkti suunas!

      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
      Laupäev nad kohe kindlasti võidavad, sest vastast ei tule kohale
      Arsenal on ikkagi Arsenal. Idee poolest peaks viimased kümme aastat meil nendest kõvem punt platsil olema, aga teinekord on neile punkt või 3 ikkagi tilkunud. Sinised lähevad võidu järele nagunii, aga mingit ülesõitu ei eelda ma kindlasti


      Edit: olgu siis Nani kunsttükk ka ära toodud: https://vine.co/v/OmqulFMY2DY
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Raiskamine raiskamine raiskamine. Ja vastaste kiipri elumäng. Pidanuks olema palju rohkem, jäi 1-0. Aga õnneks annab see punkte ikka sama palju. Maticilt tubli esitus, aga ega liiga palju keegi eriti häda polnud. Clean sheet ka. Hea töö. Nüüd Arsenalile uut kloaaki ette valmistama.

        Üks asi veel. Mulle tundub, et Chelsea twitterikonto teab, mis ühel mälestusväärsel Ashley Youngile otse suhkamisse maandus. Tegi ka tänases mängus väikse äppiirenssi:

        Chelsea FC @chelseafc · 5m 5 minutes ago

        Neat Chelsea play in and around the Sporting box concludes with Filipe Luis flashing a crows-cum-shot agonisingly across the face. #CFCLive



        G'night, muh nggaz.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Premmis tulevad asjad ikka oluliselt lihtsamalt kui Euroopas, na.

          Ahjaa, ja seda, et Fabregasele andestatakse euroopas hirmus paljut
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Üks asi veel. Mulle tundub, et Chelsea twitterikonto teab, mis ühel mälestusväärsel Ashley Youngile otse suhkamisse maandus. Tegi ka tänases mängus väikse äppiirenssi:

            Chelsea FC @chelseafc · 5m 5 minutes ago

            Neat Chelsea play in and around the Sporting box concludes with Filipe Luis flashing a crows-cum-shot agonisingly across the face. #CFCLive



            G'night, muh nggaz.
            Ma ei saanud naljast aru :/

            Kommentaar


              Liiga high brow gentleman
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas realking Vaata postitust
                Ma ei saanud naljast aru :/

                Aga palun

                Kommentaar


                  Ai kurat, pealkirju mäletan selle kohta, aga ei vaadanud kordagi sisu Tänud valgustamast.

                  Kommentaar


                    hei spetsialistid! Palun jagage natuke infot kodumängu piletite kohta. Et kui näiteks kevadel sooviksin minna 2-3kesi mängule, siis kui reaalne on mul need piletid saada ("vabamüüki" ju midagi laekub)? ManU jms mängudele pole vist mõtet unistadagi piletist, aga noh midagi ikka saaks? Igasugune praktiline kogemus ja info oleks eriti teretulnud.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Nagu ma aru olen saanud, siis ChelseaFC can hook you up with some shit. Et PMi talle, kui juba pole teinud seda.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          hei spetsialistid! Palun jagage natuke infot kodumängu piletite kohta. Et kui näiteks kevadel sooviksin minna 2-3kesi mängule, siis kui reaalne on mul need piletid saada ("vabamüüki" ju midagi laekub)? ManU jms mängudele pole vist mõtet unistadagi piletist, aga noh midagi ikka saaks? Igasugune praktiline kogemus ja info oleks eriti teretulnud.
                          Kui Premieri mängule ei saa, siis CL'i omale ikka saab (eeldades, et Chelsea kevadel veel konkurentsis on). 2013 kevadel, kui Chelsea oli Euroopa Liigas, siis pileteid jagus küllaga. Kõige kiiremini sai asjad aetud telefoni teel, mõni minut hiljem oli juba piletite kinnitus e-maili peal ja kõik klaar.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas risto Vaata postitust
                            Kui Premieri mängule ei saa, siis CL'i omale ikka saab (eeldades, et Chelsea kevadel veel konkurentsis on). 2013 kevadel, kui Chelsea oli Euroopa Liigas, siis pileteid jagus küllaga. Kõige kiiremini sai asjad aetud telefoni teel, mõni minut hiljem oli juba piletite kinnitus e-maili peal ja kõik klaar.
                            Ma eeldan, et EL ja CL on ikka kaks väga erineva tähtsusega sarja.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Ma eeldan, et EL ja CL on ikka kaks väga erineva tähtsusega sarja.
                              Piletimüügi poliitika aga suht sarnane, kuid samas erinev Premieri enda omast. Põhjus, miks arvan, et CL'i pileteid on kergem saada, on selles, et eelmisel sügisel Barca vs Ajax CL mängule oli isegi 1 päev ennem ropult kohti (lõpuks ei tulnud täismajagi). Lisaks kui arvestada EL mängu, mida Chelsea mängis, siis tegemist ei olnud enam alagrupiga, vaid ko-faasiga. Vähetähtis mäng seega polnud...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                Piletimüügi poliitika aga suht sarnane, kuid samas erinev Premieri enda omast. Põhjus, miks arvan, et CL'i pileteid on kergem saada, on selles, et eelmisel sügisel Barca vs Ajax CL mängule oli isegi 1 päev ennem ropult kohti (lõpuks ei tulnud täismajagi). Lisaks kui arvestada EL mängu, mida Chelsea mängis, siis tegemist ei olnud enam alagrupiga, vaid ko-faasiga. Vähetähtis mäng seega polnud...
                                No Barca-Ajax tõenäoliselt pole just kõige intrigeerivam ka kohalikele arvestades, et Camp Nou mahutab 98 000. EL ja CL-i tähtsuse vahe on minu hinnangul ikkagi üpris suur. CL play-off on ikka midagi muud kui EL play-off ja olen suht kindel, et CL-is lähevad need piletid ka kohalike seas nagu soojad saiad arvestades kui väike on Stamford Bridge. Aga mine sa tea, nii hästi Chelsea poliitikaga kursis pole.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X