320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Reek, my name is Reek!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Millest me räägime, isegi meie oma Kaitseväes on ju mingisugune lambi Meistriliiga satsi meeskonnaliikmel ajateenistus ainult SBK pikkusega ja sedagi treeningule pääsu võimalustega.
      Lisaks ma võin kahelda kuid kas meie kõik teised tublid sportlased kes välismaal mängivad on ajateenistuse läbinud? Ei usu...

      Jutt on ikkagi ühest TOP5 jalgpalliliigast ja mida see Egiptuse sõjaväele annaks kui üks vend sinna nüüd sellise positsiooni pealt ära tõmmataks 12 - 36ks kuuks.

      Kommentaar


        Chelsea and Atletico hold talks over Torres return

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Drogba koha pealt szandori jutule +1, aga mõistan ka, miks Arsenali toetaja selle pärast muretseda võiks
          Hah. Minu poolest tulgu tagasi ning proovigu oma statistikat parandada, ei usu et enam õnnestub. Annaks lihtsalt liigale midagi rohkem juurde kui tema ka vahepeal platsil käib. Lisaks, kukkugu Drogba kui tahes kergelt, tundub ta kõvasti sümpaatsem vend kui Terry või teie eks Eto'o.

          Kommentaar


            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
            Jäi mulje et kõik kes olid kaasatud MMile koondistega Brasiiliasse on meeskonna juurde naasnud?
            Travelling squad in full:

            Petr Cech
            Matej Delac
            Mitchell Beeney
            Mark Schwarzer
            Branislav Ivanovic
            Oriol Romeu
            Kurt Zouma
            Andreas Christensen
            John Terry
            Gary Cahill
            Nathan Ake
            Cesar Azpilicueta
            Marco van Ginkel
            Nemanja Matic
            Nathaniel Chalobah
            Mohamed Salah
            Jeremie Boga
            Lewis Baker
            John Swift
            Cesc Fabregas
            Patrick Bamford
            Fernando Torres
            Diego Costa
            Dominic Solanke
            Filipe Luis
            Isaiah Brown

            Olgu sellega, kuidas on, aga nagu mulle kõrva jäi, siis siin vahepeal mingis Eurospordi artiklis ka meie signinguna välja hõigatud Tiago tegi hoopis Atleticoga kaks aastat pikendust.

            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Hah. Minu poolest tulgu tagasi ning proovigu oma statistikat parandada, ei usu et enam õnnestub. Annaks lihtsalt liigale midagi rohkem juurde kui tema ka vahepeal platsil käib. Lisaks, kukkugu Drogba kui tahes kergelt, tundub ta kõvasti sümpaatsem vend kui Terry või teie eks Eto'o.
            No ma ei tea, ma mingi aeg foorumist lugesin, et kõige hullem pettur ja psühhopaat läbi aegade ja see, et ta elevantide hing ja südametunnistus on, on mingi haip lihtsalt. Aga mis puutub Terrysse, siis



            Haters gonna hate
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Terry on ka inimesena äärmiselt sümpaatne ning lõbus inimene, aga no ega iga suvalise klubi fänn sellest aru ei saagi

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Terry on ka inimesena äärmiselt sümpaatne ning lõbus inimene, aga no ega iga suvalise klubi fänn sellest aru ei saagi

                Kommentaar


                  Härrad õhtusöögil. Kapten Liider Legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Terry on ka inimesena äärmiselt sümpaatne ning lõbus inimene, aga no ega iga suvalise klubi fänn sellest aru ei saagi
                    võeh kui ma mõtlen, et kui Roman poleks teile viimasel hetkel rahasüsti teinud, siis oleks kõik see lõbusus meie klubis aset leidnud. Mul hakkab paha sellele mõeldes juba

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      võeh kui ma mõtlen, et kui Roman poleks teile viimasel hetkel rahasüsti teinud, siis oleks kõik see lõbusus meie klubis aset leidnud. Mul hakkab paha sellele mõeldes juba
                      Kui ratast ei oleks leiutatud, siis me sõidaksime hobustega?
                      Kui Gerrard poleks libisenud, siis Liverpool oleks 13/14 Premmi meister?
                      Kui Royal Arsenali töölised poleks 19. sajandi lõpus jalkast huvitatud olnud, siis sina oleksid Spursi fänn?

                      Oleks on paha poiss.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kui ratast ei oleks leiutatud, siis me sõidaksime hobustega?
                        Kui Gerrard poleks libisenud, siis Liverpool oleks 13/14 Premmi meister?
                        Kui Royal Arsenali töölised poleks 19. sajandi lõpus jalkast huvitatud olnud, siis sina oleksid Spursi fänn?

                        Oleks on paha poiss.
                        Näh. Ma mõtlesin seda, et mul on siiralt hea meel, et Roman tuli ja teile raha andis ja meie seetõttu Terryt ei ostnud. Oleks on kuradi hea poiss antud juhul

                        Kommentaar




                          Cesci hairline juba taganeb ja pargib bussi
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Näh. Ma mõtlesin seda, et mul on siiralt hea meel, et Roman tuli ja teile raha andis ja meie seetõttu Terryt ei ostnud. Oleks on kuradi hea poiss antud juhul
                            Kui Terry mängiks Arsenalis....you'd love him. Garanteeritud!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kui Terry mängiks Arsenalis....you'd love him. Garanteeritud!
                              õnneks jääb spekulatsiooni valdkonda

                              Kommentaar


                                Arsenali meestel tegelt õige point (eks rändauhinnaks muutunud kaptenipael aitab selleni paremini jõuda ka), et ühe klubi mehed on sellised täpselt seni kuni piisavalt makstakse, suures enamuses vähemalt. Ja max 20 aastat kestva karjääri puhul ka igati mõistetav, et parimat varianti taga aetakse. Ja noh, ilma Romanita oleks Chelsea teemal 50lk ja 3 fänni ja liiga oleks kolme klubi siseasi ja kõik ülejäänud, kes natukenegi pead tõstaks, ostetaks järgmiseks hooajaks tühjaks Summad läheks nagunii segaseks, lihtsalt mitte päris nii ruttu* ja Arsenali ultrad ei kurdaks, sest they be the beneficiaries.**

                                *Täiesti puusalt.
                                ** Ei mingit teravat selle klubi suunas, lihtsalt näide, kuivõrd kiputakse sel teemal kõige häälekamad olema.

                                Aga seda, et ma ei tea, kuis senjoor malagari suhted Jaak Ratastooliga on, aga põhimõttel 'cunt, aga meie cunt' tiimi eest kõike andev (ja JT puhul JWga võrreldes kordades rohkem) suurepärane mängija läheb fännidele roppu moodi peale (cptobv) ja spekulatsioon on see keiss sinugi puhul ilmselt üksnes definitsiooni järgi (cuz we'll never know eks ole)
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X