320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UEFA say they won't be taking action following the footage of the Chelsea fans' actions at the Paris metro as it falls outside their remit.

    Kommentaar


      Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
      Nismo lingis ma ei kuule midagi Chelsea kohta.

      Ja see on "going full retard" et mingi Eestist joptvõi maad kaugel elav pigi ei saanud rongile ja sellest savi on? Või see, et ma küsin küsimusi siin, kuna ma ise ei näe seal Chelsea värve ega kuule Chelsea kohta.
      Vladimir, sina ikka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Vladimir, sina ikka?
        Sa võid sinnasamusesse ronida oma Vladimiriga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
          Ja see on "going full retard" et mingi Eestist joptvõi maad kaugel elav pigi ei saanud rongile ja sellest savi on?
          Never stop being awesome!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
            Sa võid sinnasamusesse ronida oma Vladimiriga.
            * need pole meie sõdurid, kuna neil pole ju eraldusmärke!
            * need pole ju meie sõdurid, vaid mingid kohalikud inglisekeelsed traktoristid, kaevurid, kes metrooga staadionile sõidavad.
            * nahhui, see pruun mädapaise tuleb kõrvaldada!

            Kommentaar


              Erivajadusega Juanil on ju isegi kasutajanimes vihje mõistuse puudumisele olemas.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ära Sina selle pärast põe, isegi kui nad on Chelsea fännid. Idioote jagub igasse fännirühmitusse.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ära Sina selle pärast põe, isegi kui nad on Chelsea fännid. Idioote jagub igasse fännirühmitusse.
                  Ei põegi. Tsiteerin "Kui on siis sitta sellest"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
                    Mille põhjal nad Chelsea fännid on? Ei näe seljas seal kellelgi Chelsea värve. Ei karjuta Chelsea kohta midagi. Kant inglasi Pariisis Chelsea mängu ajal ja kohe Chelsea fännid?
                    Kui on siis sitta sellest, neeger jäi rongist maha või ilmselt ronis mujalt sisse. Kedagi ära ei tapetud ja isegi sõna "nigger" polnud kuskil kuulda. Mõttetult suureks puhutud asi järjekordselt.
                    ooh blääd küll
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      UEFA say they won't be taking action following the footage of the Chelsea fans' actions at the Paris metro as it falls outside their remit.
                      Investigation begins in Paris into crimes of racial violence on public transport, with Scotland Yard set to study footage in bid to identify those involved
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ma ei saa teisiti, kui pean uuesti kiitma, how well you see ze incidents. Ehk tähendab kirjeldatu hoopis, milline klubi teeb parimat tööd kusese pasa väljajuurimisel fännide seast.

                        Aga asjast, siis ei teagi, kumb on piinlikum, kas see, mis juhtus või see, et mõni arvab, et sellest pole hullu, kuna zaggin ei öeldud ja küllap 'pigi' ikka sõitu sai
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Ma ei saa teisiti, kui pean uuesti kiitma, how well you see ze incidents. Ehk tähendab kirjeldatu hoopis, milline klubi teeb parimat tööd kusese pasa väljajuurimisel fännide seast.

                          Aga asjast, siis ei teagi, kumb on piinlikum, kas see, mis juhtus või see, et mõni arvab, et sellest pole hullu, kuna zaggin ei öeldud ja küllap 'pigi' ikka sõitu sai
                          Tuhat vabandust, et mu arvamus enamusega ei ühti aga kui poleks debiilselt kisendatud "we are racists blabla" siis poleks see asi isegi kuhugi jõudnud. Mina ei näe selles rassismi, et kedagi metroos rongile ei lasta. (või ongi alati rassisim kui valge mees midagi pahasti musta mehe vastu teeb?) Rassistlikuks tegigi asja see laul ja ma leian, et peale klubi maine ei kannatanud siin nüüd küll keegi.

                          Kommentaar


                            Disgrace FC and FANS. Kurat peab nentima, et mulle meeldivad Manu ja Arsenal 99 korda rohkem kui plastik tillid.
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              "Kuidas omal 20 esimese postitusega mark maha teha 101" by Special Juan.



                              Igatahes, jätkake samas vaimus!

                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Special Juan Vaata postitust
                                Tuhat vabandust, et mu arvamus enamusega ei ühti aga kui poleks debiilselt kisendatud "we are racists blabla" siis poleks see asi isegi kuhugi jõudnud. Mina ei näe selles rassismi, et kedagi metroos rongile ei lasta. (või ongi alati rassisim kui valge mees midagi pahasti musta mehe vastu teeb?) Rassistlikuks tegigi asja see laul ja ma leian, et peale klubi maine ei kannatanud siin nüüd küll keegi.
                                Kust see rassism sinu jaoks alguse saab siis? Et kui haiget keegi ei saa, on okei muud värvi tegelasi kiusata? Või äkki on juba see halb, kui mingi tegelane grammigi peab kannatama seetõttu, et ta teist karva kestas?
                                Ilmselgelt selline asi on probleem (millega klubi obv tegeleb). Ja üldse, ma ei pea ennast paremaks, aga mingi hetk viskab toorelt sita ventikasse, kui mind, kes ma tahaks lihtsalt mängu vaadata ja vahel kinni peaga skausereid ja gunnareid sõimata, visatakse samasse patta nende metroovendade ja tüüpidega, kes arvavad, et rassism pole rassism, kui keegi haiget ei saa.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X