320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ElNino mõtles seda, et kui sind tuuakse mängu lõpus 10ks minutiks skoori päästma ja kogu Chelsea-poolne mäng on ründava iseloomuga/ennastohverdav, siis tuleb igaljuhul üheksas mängus 9x10 minutiga rohkem väravaid kui ühe täismänguga. Loogiline.

    Kommentaar


      Parim treener läbi ajaloo...kolmas kord vallandatud, kaks korda sama klubi poolt, midagi siin ei klapi?!?

      Gifid võite ise otsida, ma võtsin pokaali veintsi, au revoir zosee. Ära rohkem siia liigasse oma jalga tõsta, aitab küll su lolli lõusta vahtimisest.

      Eks veidi kurb ka ju, ma oleks ikka tahtnud seda tragikomöödiat veidi pikemalt vaadata, nüüd on oht, et uus treener paneb andeka pundi jälle oma võimete kohaselt mngima. MUidugi see on tegelt ju välistatud, sest eelmise hooaja liigavõit oli puhtalt ainult Jose enda skilli pealt, nii palju tegi ta kõigile selgeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas American Vaata postitust
        Umbes oktoobrist saati üritab ta seda "poni kriisist välja taltsutada", aga seni on see ainult üritamiseks jäänudki. Nii suur klubi ei peaks olema koht kus peatreener saab "uuele tasemele tõusta", tema peab meeskonna uuele tasemele viima, seda pole ju kuskilt otsast näha. Lisaks veel öelda läbi lillede et tiitel selliste lontrustega oli tema fenomenaalse töö vili, jätab see mulje et Chelsea on sel hooajal ainult nõks alla oma võimete mänginud.
        Jose Mourinho on praeguse aja üks edukamaid treenereid. Fakt.
        Aga, et saada legendiks a la SAF, see võimalus võeti talt nüüd ära (või ei suutnud ta ise oma võimalust kasutada).


        Kui ma ise oleks Abramovitš, siis oleks võib-olla, et kaalukeeleks säkkimisele saanud järgmised argumendid: Lukaku, KDB, Mata, Schürrle.
        Kahju ju on, aga meiesugused plastikud peaks siiski rõõmu tunda - mängupilt muutub kahtlemata atraktiivsemaks. Ja ilus mängupilt on küll see, mida ma Jose teise tulemise algusaegadel taga kiunusin.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Kui ma ise oleks Abramovitš, siis oleks võib-olla, et kaalukeeleks säkkimisele saanud järgmised argumendid: Lukaku, KDB, Mata, Schürrle.
          Kahju ju on, aga meiesugused plastikud peaks siiski rõõmu tunda - mängupilt muutub kahtlemata atraktiivsemaks. Ja ilus mängupilt on küll see, mida ma Jose teise tulemise algusaegadel taga kiunusin.
          Kõige muuga nõus aga tolle härra puhul oleks ainus point see, et nahhui selline puujalg üldse toodi inglise liigasse. SAMAS tema pealt tehti kasumit, seega fine. Nüüd ka huntide eest 22 mänguga vapustavad 2 väravat. ManU vastu üksi raiskas juba terve tiimi jagu võimalusi... minu jaoks pole mees üheski klubis näidanud, et oleks pooltki seda haipi väärt.

          Kommentaar


            Ma ei mõista siiamaani mis teema sellega on, et Chelsea toetajad on pahased Abra ja boardi peale kuna Special Gone vallandati. Nagu mismõttes lihtsalt? Teist nii kuradi lugupidamatut treenerit pole varem veel olnud ja loodetavasti ei tule ka. Tüüp tegi enda ja TEIE klubi marki täis pmst iga oma teo ja sõnavõtuga. Campaign against Chelsea, Little Pony, Kohtunike ukse taga laamendamine, oma meeste patuoinaks mängimine, minu pärast mängisid Chelsea mehed üle oma taseme, Evaga käitumine and the list goes on and on and on. Lisaks siis veel see mängustiil mis temaga kaasneb. Lisa juurde halvim hooaja algus aastast ma ei tea millal ja pigem tekib küsimus kuidas ta nii kaua seal pukis on olnud.

            Siin teemas ka mõni kurb selle otsuse peale...
            Kas ta tõesti suutis ajupesu teha kõigile toetajatele? Tea kas SkySports andis sõna ainult pooletoobistele või tõesti on see enamuse arvamus?
            Disgruntled Chelsea fans express their disapointment following the sacking of Jose Mourinho.


            Minu poolt Moule aga sellised sõnad

            Kommentaar


              vaat, mis juhtub, kui ollakse harjunud võitma
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vaatasin Chelsea vikipeedia lehekülge, sest ei suuda ka kõike meelde jätta. Selgub, et Premieri (mis tõenäoliselt suurema osa Inglise klubide fännide jaoks kõige olulisem tiitel), on Chelsea võitnud alates aastast 2003 neli korda ja kolmel korral neist on olnud manager Jose Mourinho. Ma arvan, et see on kõige lihtsam vastus neile, kes imestavad, miks teda praegu taga nutetakse. Jalgpallis on muudki olulist kui hetke tabeliseis või mängupilt.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Väga hea statistika, näitab konkreetselt ja selgelt kui suure mõraga see klubi on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kõige muuga nõus aga tolle härra puhul oleks ainus point see, et nahhui selline puujalg üldse toodi inglise liigasse. SAMAS tema pealt tehti kasumit, seega fine. Nüüd ka huntide eest 22 mänguga vapustavad 2 väravat. ManU vastu üksi raiskas juba terve tiimi jagu võimalusi... minu jaoks pole mees üheski klubis näidanud, et oleks pooltki seda haipi väärt.
                    Jah, möönan et Schürrle on peale sinistega liitumist pigem tuhmunud. Aga samas jäi minusse kahtlus, et ei suudetud temast täit potentsiaali välja võtta. Aga iga kell valiks satsi teda enne kui Salahi või Cuadrado või Mosese.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kõige muuga nõus aga tolle härra puhul oleks ainus point see, et nahhui selline puujalg üldse toodi inglise liigasse. SAMAS tema pealt tehti kasumit, seega fine. Nüüd ka huntide eest 22 mänguga vapustavad 2 väravat. ManU vastu üksi raiskas juba terve tiimi jagu võimalusi... minu jaoks pole mees üheski klubis näidanud, et oleks pooltki seda haipi väärt.
                      Puujalaks muutus ta millegipärast Chelsea perioodil. Eelnevalt Leverkuseni ja eriti Mainzi eest oli ta üks lootustandvamaid Saksa noori koos Götzede, Müllerite ja Holtbydega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Jalgpallis on muudki olulist kui hetke tabeliseis või mängupilt.
                        Ja see muu oluline ongi see mis tekitab küsimuse kuidas ta nii kaua vastu pidas ja miks teda taga nutetakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Ja see muu oluline ongi see mis tekitab küsimuse kuidas ta nii kaua vastu pidas ja miks teda taga nutetakse.
                          Ei tekita. See põhjendab seda. Võitja jääb võitjaks ja Mourinho on Premieri tiitlitega tõendanud, et tema seda on.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Arsenali fänn ei saa aru, miks tiitleid toonud manageri taga nutetakse
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Nutu põhjus: Romantiline soov näha Jozed vedamas ja kasvamas vanaks koos klubiga aga ärge olge nii heartbroken. Iga loogiliselt mõtlev inimene saab aru, et Joze puhul see unistuseks ainult jääb. Ta 3 hooaja palgasõdur, kes teeb oma asja hästi aga siis on ka kõik! Mu isiklik arvamus on, et parim kellega oleks võinud purjetada oli Carlo aga ta visati nagu kalts minema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                Arsenali fänn ei saa aru, miks tiitleid toonud manageri taga nutetakse

                                Need on need "elu suurte valikute" küsimused... Et siis kumb valida, kas:
                                - tsikk, kes on voodis hea, kuid muidu jube "b...."
                                - tsikk, kes on meeldiv ja viisakas, kuid muidu erilisi kõrghetki ei paku
                                Eks lõpuks igaüks teeb valiku selle järgi mida iseenda jaoks olulisemaks peab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X