320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saate suure Legendi Franki hooaja lõpuni ilmselt.

    Kommentaar


      Tsirkus kestab edasi, aga vähemalt on selle hooaja Meistrite Liiga karikas nüüd kotis!

      Kommentaar


        Frank Lampard appears set to seal a remarkable return to Chelsea as interim boss until the end of the season.
        aga vist vahet pole

        k6vem kuulukas on see et Luis Enrique k2is l2bir22kimistel, siis v6ib t2itsa juhtuma hakata sygisel, aga enne ikkagi allkirja vaja

        Kommentaar


          Kui Enrique oleks tulija, oleks ta kohe tulnud ja poleks Lampsi interimiks võetud. Pigem Nagelsmann. Kogu Pottsepa teema hakkas hargnema kohe pärast Nagelsmanni kinga Bayernist. Väidetavalt on nii Vivell, Winstanley, Stewart ja ka Eghbali Nagelsmanni taga, Boehly arvates on Nagelsmann liiga noor.

          Kommentaar


            Ei tohiks raskusi olla täna.

            Kommentaar


              Ma tahaks filosofeerida: Mis asi on Chelsea?

              Kommentaar


                Kui võrrelda 2015/2016 hooajaga, siis praegune on ikka kordades hullem. Mitte keegi ei mängi enam, ka Enzo ja Kante on lõpetanud.Kas üldse leitakse selline treener, kes selle segaduse suudab ära koristada. Kui selline vend leidub, peaks ta tulema juba peale Reali vastu välja lendamist, sest siis jõuab veel hooaja lõpuni aru saada, kes üldsegi võiksid jääda. Hea võimalus oleks nüüd mängitada Mudrykut, Madueket, Halli, Chukwuemekat, Sloninat, Chalobahi, Datro Fofanat, sest millal veel.

                Kommentaar


                  Mis kuradi satsi Lamps välja pani nüüd? Kas ta teab, et kolme väravaga on vaja võita?

                  Kommentaar


                    Arvestades, mis seisus klubi on, siis kuni esimese väravani oli asi üsna okei! Aga muidu rahul, et lõpuks ometi on see hooaeg ametlikult läbi...

                    Kommentaar


                      Edaspidi võiks u21 peale saata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Edaspidi võiks u21 peale saata.
                        Põhismõtteliselt nõus, aga kahjuks on vaja puitu kah vaja esitleda suvise suurmüügi eel...täielik shithousery ikka

                        Kommentaar


                          Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
                          Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
                          2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
                          Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MƵmmik Vaata postitust
                            Mitte, et ma tahaks kedagi Ƥrritada ja saagi kƤima tƵmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jƵudis?
                            Ole tark ja kysi hullu hinda ja leidubki ehk mingi loll kes ostab. Another dumb American scammed.
                            Nyyd k2ivat ta veel riietusruumis ka isiklikult kohal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
                              Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
                              2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
                              Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...
                              Jou, aga sa youtube-i tipphetki ikka oled vaadanud nagu Todd?
                              Tegelikult aitas Arsenal kah hinda natuke üles kruvida...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
                                Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
                                2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
                                Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...
                                Taseme vahe hetke Ukraine liigast tulla mitte funktsioneerivasse Chelsea ridadesse Premieri League on meeletu - kutis on potentsiaali küll ja küll. Samuti nagu siin osad hakkasid Antonyt vahepeal maha matma, et jälle mingi mõttetu flop, andke aega ja kui Chelsea päris meeskonnaks jälle saab näeb kuidas enamus neist meestest on ikka mängumehed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X