320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
    Niisiis 1. ppolaeg lõppes seisul 1-1. Pean tõdema, et esitus oli meie poolt väga krobeline ning peame tänama veidi õnne, et seis on püsinud. Närvi ajab ainult Quaresma, kes kukub iga väiksema puute peale:@ Loodame, et teine poolaeg tuleb parem.
    Uefa.com sõnul on Quaresma ka muudmoodi närve kõdistand, latti vist siis lõi palli?
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Uefa.com sõnul on Quaresma ka muudmoodi närve kõdistand, latti vist siis lõi palli?
      Nii see oli

      Kommentaar


        Niisis lõpptulemus jäigi 1-1, mis on mängupilti vaadates üpris hea tulemus. Ei teagi siis, kas Terry väljalangemine nii varajases faasis mõjus teiste psüühikale halvasti? Vaevalt! Söötudes puudus tihtipeale mõte ning kaitse oli see, kes meid täna halvimast päästis. Ainuke, keda kiita saab oli Ševa, kes paistis silma mõlemal poolajal, tekidades vastaste kaitsele peavalu. Essieni, Maka ja Bridge kohta pole ka midagi halba öelda. Teised mängisid küll allpool oma võimeid. Õnneks on ees kodumäng ning suurema pinge all on hoopis porto, kes iga hinna eest väravat vajab. Loodame, et Johni vigastus väga hull ei ole! Vigastas ju end suhteliselt süütus olukorras- samamoodi nagu Ashley pmst. Mourinho peab nüüd tegema sellest mängust omad järeldused ning loodan, et pühapäeval carling cupi finaalis näeme hoopis teistsugust Chelseat.

        Kommentaar


          Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
          Niisis lõpptulemus jäigi 1-1, mis on mängupilti vaadates üpris hea tulemus. Ei teagi siis, kas Terry väljalangemine nii varajases faasis mõjus teiste psüühikale halvasti? Vaevalt! Söötudes puudus tihtipeale mõte ning kaitse oli see, kes meid täna halvimast päästis. Ainuke, keda kiita saab oli Ševa, kes paistis silma mõlemal poolajal, tekidades vastaste kaitsele peavalu. Essieni, Maka ja Bridge kohta pole ka midagi halba öelda. Teised mängisid küll allpool oma võimeid. Õnneks on ees kodumäng ning suurema pinge all on hoopis porto, kes iga hinna eest väravat vajab. Loodame, et Johni vigastus väga hull ei ole! Vigastas ju end suhteliselt süütus olukorras- samamoodi nagu Ashley pmst. Mourinho peab nüüd tegema sellest mängust omad järeldused ning loodan, et pühapäeval carling cupi finaalis näeme hoopis teistsugust Chelseat.
          Chelsea fann voib ju rahul olla, aga tegelt oli ju mangupilt ikka paris hapu. see oli siiski ju Porto ja arvati siit paarist ju vat et ebavordseimat vastasseisu. eks muidugi Portol laheb voorsil raskeks. eks nais.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Chelseafänn112, 21.02.2007 17:49
            Manu on sitt, pettavad koguaeg, kohtunikud ära ostetud, Ronaldo on pede, võidavad 1:0 võite tihti, Rooney on sitt ja ManU fännid on kõik pubekad, jobud, madala haridusega idioodid.

            Chelseafänn112, 21.02.2007 19:09
            Mida te ManU fännid mölisete ?
            Olen juba 4 aastat chelsea fänn, manu fännid on gloryhunetrid.


            Juhuuuuuu
            Ma leidsin endale uue iidoli.Kuidas ma su autogrammi saaks?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Chelseafänn112, 21.02.2007 17:49
              Manu on sitt, pettavad koguaeg, kohtunikud ära ostetud, Ronaldo on pede, võidavad 1:0 võite tihti, Rooney on sitt ja ManU fännid on kõik pubekad, jobud, madala haridusega idioodid.

              Chelseafänn112, 21.02.2007 19:09
              Mida te ManU fännid mölisete ?
              Olen juba 4 aastat chelsea fänn, manu fännid on gloryhunetrid.


              Juhuuuuuu
              Ma leidsin endale uue iidoli.Kuidas ma su autogrammi saaks?
              Kust sa seda lugesid?:O

              Kommentaar


                selliseid kommentaare leiad ainult delfist

                Kommentaar


                  no sel juhul, käsi südamel, ütlen, et need pole minu postitatud. Keegi pooletoobine mõtles, et on vist lahe mees vms. Nii lolli juttu ma ajada ikka ei suudaks Delfis võib ju ükskõik kes ükskõik kelle nime all postitada.

                  Kommentaar


                    Delfi on lahinguväli Chelsea, Man Utd ja Itaalia jalgpalli fännidele, seal võib igasuguseid asju lugeda
                    Proud to wear Claret & Blue!

                    Kommentaar


                      Tundus juba et ManU kukutab punkte, aga kus sa sellega Ronaldo võtab kätte ja lõõb võiduvärava normaalaja viimastel minutitel ning kirs koogi peal on ka see,et kohtunik ei andnud Fulhamile kindlat penalti peale ManU teist väravat :X
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                        Tundus juba et ManU kukutab punkte, aga kus sa sellega Ronaldo võtab kätte ja lõõb võiduvärava normaalaja viimastel minutitel ning kirs koogi peal on ka see,et kohtunik ei andnud Fulhamile kindlat penalti peale ManU teist väravat :X
                        Luba mul sind juhatada Manu teemasse
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          See oli rohkem siuke nõrdimuse post, et ManU selle võidu ikkagi koju tõi, ManU teemasse see eriti ei sobiks, aga nende rivaalklubi teemasse küll
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            selleks peldiku seinad ongi, et pooletoobised saaks kõvatada
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              ema on sul pooletoobine.
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                JEEEEEEE, esimene karikas sellel hooajal siis käes. Arsenali vastu siis 2-1 võit. Mäng iseenesest väga ilus ei olnud ning erilised pitserid panid sellele Diaby väga kole löök vastu JT nägu ning ka lõpus nägi ka päris kaklust. Ei saanudki aru, miks see Toure Mikelile kallale jooksis? Tegelikult tuleks au anda arsenali noorele kahurväele. Meeskond suutis igati vastu hakata meile ning aeg-ajalt päästis Cech meid halvimast. Kuid ütleks siiski, et kogemused maksavad, ja seda oli meil täna rohkem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X