320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valgustage mind ka. Millal Alex Chelseaga ühines või millal tema kuulumine Chelseasse avalikuks sai. Minumeelest oli ju Alcides see onu, kes Chelseale kuulus?

    Kommentaar


      pisut alexi diilist http://www.dailymail.co.uk/pages/liv...n_page_id=1779
      AILTON

      Kommentaar


        Delfi (!)
        "Kuna Abramovitš ei taha suvel mängijate ostudeks sentigi kulutada, võib Inglise ajalehe arvates oodata Frank Lampardi ja John Terry müümist, mis annaks klubile kapitali meeskonna täiendamiseks."

        No esimene küsimus oleks, et kuhu enam täiendada. Kui Terry ja Lampard peaksid lahkuma, siis mitte ainult ei kaotaks klubi 2 võtmemängijat, vaid Chelsea heartbeat'i. Ühesõnaga bullcrap kõik see. Hooaja kestel ei tahetud mängijaid segada igasuguse bürokraatiaga ning nüüd hakatakse sellega loodetavasti tegelema. Ma olen kindel, et varsti on uued pealkirjad The Sunis ja Delfis "Terry and Lampard signed a 5 year deal".

        Kommentaar


          Terry tuleb kindlalt jätta, maailma parim kaitsja minuarust.
          Alex katab nüüd Chelsea parema ääre mured ära kohe
          Alex Carvalho Terry Cole pole paha kaitse minuarust
          Kaitses võiks veel boularhouzi maha ärida ja portsmouthilt laenult tagasi johnsoni kutsuda. Boularhouz on üks halvimaid kaitsjaid keda näind olen :S
          hetkeliste saavutuste üle arvan, et olen sellest mehest ise ka parem. Ta on teinud paar mängu umbes ja teeninud 2 punast ja siis 2 penaltit ja kollaseid terve hunniku. Masendav lihtsalt...

          Kommentaar


            Aggressiivne vend. Ega teda asjada kannibaliks ei hüüta :P

            Kommentaar


              Algselt postitas Terry Vaata postitust
              Terry tuleb kindlalt jätta, maailma parim kaitsja minuarust.
              Alex katab nüüd Chelsea parema ääre mured ära kohe
              Alex Carvalho Terry Cole pole paha kaitse minuarust
              Kaitses võiks veel boularhouzi maha ärida ja portsmouthilt laenult tagasi johnsoni kutsuda. Boularhouz on üks halvimaid kaitsjaid keda näind olen :S
              hetkeliste saavutuste üle arvan, et olen sellest mehest ise ka parem. Ta on teinud paar mängu umbes ja teeninud 2 punast ja siis 2 penaltit ja kollaseid terve hunniku. Masendav lihtsalt...
              alex paremkaitsja kohale?? minu arust on ta põline keskkaitsja olnud...aga võibolla ma tean vähe
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                alex paremkaitsja kohale?? minu arust on ta põline keskkaitsja olnud...aga võibolla ma tean vähe
                Saidid märgivad ta parem- ja keskkaitsjaks. Kuid PSV-s on ta vist jah rohkem keskel lammutanud. Kuid eks (kui me ta muidugi hangime) saab tema võimetest selgema ülevaate pres-seasonil.

                Aga kui nii võtta, siis me saaksime ju tegelt päris head vennad ilma igasuguse transfer-feeta. Pizarro, Sidwell, Alex... pole just halvad nimed. Ainult Alexi eest antaks üks poolik võileib

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  alex on kindlasti hea ost, eriti 1 dollari eest...
                  jah, eriti kui 3a tagasi juba 5m makstud

                  Alex was bought by Chelsea from Santos for £5million in 2004, but they were forced to "park" him at PSV after he failed to meet work-permit criteria.


                  Algselt postitas manpe Vaata postitust
                  Delfi (!)
                  Ma olen kindel, et varsti on uued pealkirjad The Sunis ja Delfis "Terry and Lampard signed a 5 year deal".
                  noh
                  nii
                  libedalt see ehk t6esti ei laabu, t6stetakse palk kuhugi 120k/per week ja k6ik korras
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manpe Vaata postitust
                    Aga kui nii võtta, siis me saaksime ju tegelt päris head vennad ilma igasuguse transfer-feeta. Pizarro, Sidwell, Alex... pole just halvad nimed. Ainult Alexi eest antaks üks poolik võileib
                    just, ega need vabaagendid tõesti miljonite väärtuses porgandeid vaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Terry Vaata postitust
                      hetkeliste saavutuste üle arvan, et olen sellest mehest ise ka parem. Ta on teinud paar mängu umbes ja teeninud 2 punast ja siis 2 penaltit ja kollaseid terve hunniku. Masendav lihtsalt...
                      Sa ikka mõtle ka enne kui sellist paska (vabandan väljenduse pärast aga see sõna iseloomustab kasutaja Terry poolt tehtud postitust) suust välja ajad. Sina ja parem kui Boulahrouz? Tal pole tõesti just kõige edukam hooaeg selja taga aga ... Tekib küsimus et millises klubis Sina oma igapäevaleiba teenid?
                      Kui ta nii sitt oleks siis poleks teda ostetud.
                      Ja sa võiksid oma fakte kontrollida. Paari mänguga ei saa tervet hunnikut kollaseid teenida. Maksimaalselt neli. Või äärmisel juhul 5 kui Graham Polli seika mullusel MM-il meenutada.
                      Selle asemel et suure hurraaga siia foorumisse potsatada, külasta Chelsea kodulehekülge ja õpi oma lemmikklubi mängijaid tundma

                      Kommentaar


                        matemaatiline tehe annab vastuseks 6

                        Kommentaar


                          boulal oli ainuke korralik mäng(mis oli isegi super mäng tema poolt) oli barca vastu kodus kui ronni pani ahju korralikult.

                          Ülejäänud mängud oli ta mitte lihtsalt tavaline pask vaid ikka üks korralik hommikune tuumapohmelli väljaheide. PUNKT!
                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          Sa ikka mõtle ka enne kui sellist paska (vabandan väljenduse pärast aga see sõna iseloomustab kasutaja Terry poolt tehtud postitust) suust välja ajad. Sina ja parem kui Boulahrouz? Tal pole tõesti just kõige edukam hooaeg selja taga aga ... Tekib küsimus et millises klubis Sina oma igapäevaleiba teenid?
                          Kui ta nii sitt oleks siis poleks teda ostetud.
                          Ja sa võiksid oma fakte kontrollida. Paari mänguga ei saa tervet hunnikut kollaseid teenida. Maksimaalselt neli. Või äärmisel juhul 5 kui Graham Polli seika mullusel MM-il meenutada.
                          Selle asemel et suure hurraaga siia foorumisse potsatada, külasta Chelsea kodulehekülge ja õpi oma lemmikklubi mängijaid tundma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            boulal oli ainuke korralik mäng(mis oli isegi super mäng tema poolt) oli barca vastu kodus kui ronni pani ahju korralikult.

                            Ülejäänud mängud oli ta mitte lihtsalt tavaline pask vaid ikka üks korralik hommikune tuumapohmelli väljaheide. PUNKT!
                            Palun seleta meditisiiniliselt, et milline on tavaline pask ja milline ''üks korralik hommikune tuumapohmelli väljaheide''??

                            Chelsea suurim puudus paikneb treener Jose peas. Romanil on vaja teha veel üks kulutus ja muretseda lõpuks korralik treener. Ühe hea valiku magas juba maha. Big Sam oleks isegi Ševtšenko väravaid lööma õpetanud. Aga noh, eks Tšukts teab ise paremini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mehis Vaata postitust
                              Palun seleta meditisiiniliselt, et milline on tavaline pask ja milline ''üks korralik hommikune tuumapohmelli väljaheide''??

                              Big Sam oleks isegi Ševtšenko väravaid lööma õpetanud.
                              Nalja kui palju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                                Palun seleta meditisiiniliselt, et milline on tavaline pask ja milline ''üks korralik hommikune tuumapohmelli väljaheide''??

                                Chelsea suurim puudus paikneb treener Jose peas. Romanil on vaja teha veel üks kulutus ja muretseda lõpuks korralik treener. Ühe hea valiku magas juba maha. Big Sam oleks isegi Ševtšenko väravaid lööma õpetanud. Aga noh, eks Tšukts teab ise paremini.
                                Naljatilk
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X