320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    drogba on selles särgis nagu tulnukas
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mis värv see on? Kusekollane?
      kui su kusi ka nii helendab, siis peaksid tuumajaamast töölt ära tulema

      Kommentaar


        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        Paraku on jalgpall Inglismaal niivõrd arenenud et igal korralikul staadionil on valgustus. Ja peale kella kümmet jalgpalli niikuinii ei mängita.
        See oli nali , keenjus ...
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
          See oli nali , keenjus ...
          Nagu ka minu oma

          Kommentaar


            Nagu ka see :
            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
            http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6721801.stm

            Pakun, et esimesel hooajal Newcastle'is torkab Barton Owenil kahvliga silma välja
            Sadist!
            Pigem üritad sa mulle igal võimalusel "ära panna", kahju aint, et see sul välja ei kuku.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              ah mine persse, ma vaatan et sul endal ei kuku naljad just eriti hästi välja.
              kui sul teinekord mõni nali meelde tuleb siis räägi see parem oma sõbrale, mitte ära reosta sellega foorumit.
              kui sa ikka sadistlikke nalju teed, siis on sinul midagi viga. kui su elu on nii tühi on et pead foorumis iga hinna eest nalja tegema, siis peaksid pöörduma kellegi poole kes sind aitaks.
              kellegil pole sinu nalju siin vaja, kahju et sa sellest ainult aru ei saa

              Kommentaar


                Chelsea Football Club can confirm we have completed the signing of Tal Ben Haim.

                Kommentaar


                  mõtetu ost ju, kuhu see mees pannakse...kas Chelseal vähe kaitsjaid v? Terry, Boulahrouz, Carvalho, ka Essien suudab keskel mängida...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Homie Vaata postitust
                    mõtetu ost ju, kuhu see mees pannakse...kas Chelseal vähe kaitsjaid v? Terry, Boulahrouz, Carvalho, ka Essien suudab keskel mängida...
                    Boulahrouzi ei saa eriti tõsiselt võtta, kuna tema üle eelistatakse isegi poolkaitsjat. Ben Haim peaks Boulast parem olema, kuna eelmine suvi taheti ka teda kuid lõpuks lepiti Boulaga. Ning eelmine hooaeg näitas ilusasti, et mitte kunagi pole liiga palju mängijaid (eriti keskkaitses, kus on meil ainult 3 mängijat).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      ah mine persse, ma vaatan et sul endal ei kuku naljad just eriti hästi välja.
                      kui sul teinekord mõni nali meelde tuleb siis räägi see parem oma sõbrale, mitte ära reosta sellega foorumit.
                      kui sa ikka sadistlikke nalju teed, siis on sinul midagi viga. kui su elu on nii tühi on et pead foorumis iga hinna eest nalja tegema, siis peaksid pöörduma kellegi poole kes sind aitaks.
                      kellegil pole sinu nalju siin vaja, kahju et sa sellest ainult aru ei saa
                      Sadistlik nali ? Tutvu veidi Barton bioga, kretiin. Ja vaata kasvõi, mis kino siin Chelsea away kit'ide üle toimus, väga kahtlane, et ainult mina jään sulle ette.

                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      mõtetu ost ju, kuhu see mees pannakse...kas Chelseal vähe kaitsjaid v? Terry, Boulahrouz, Carvalho, ka Essien suudab keskel mängida...
                      Ideaal oleks 2 keskkaitsjat ja 2 meest asenduseks, Boula on väga ebastabiilne ja keskväljalt Essien ära võtta pole ka teps mitte hea, Ben Haim oli vägagi õigustatud ost.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                        Sadistlik nali ? Tutvu veidi Barton bioga, kretiin. Ja vaata kasvõi, mis kino siin Chelsea away kit'ide üle toimus, väga kahtlane, et ainult mina jään sulle ette.
                        ära ülba, tatt. mina pole chelsea away kittide kohta sõnagi lausunud. ja sa võiksid ise bartoni bioga tutvuda, debiilik, olen üsna kindel et ta pole kahvliga kedagi rünnanud. kaklus on üks asi, mõrv hoopis midagi muud.
                        kasvata endale elu ning lõpeta iga minu postituse tsiteerimine.
                        ma vaatan et sul on üle 200 postituse, kuid tundub et vähemalt pooled neist on täielik kräpp.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          ära ülba, tatt. mina pole chelsea away kittide kohta sõnagi lausunud. ja sa võiksid ise bartoni bioga tutvuda, debiilik, olen üsna kindel et ta pole kahvliga kedagi rünnanud. kaklus on üks asi, mõrv hoopis midagi muud.
                          kasvata endale elu ning lõpeta iga minu postituse tsiteerimine.
                          ma vaatan et sul on üle 200 postituse, kuid tundub et vähemalt pooled neist on täielik kräpp.
                          Mis loeb, mida sina oled teinud, kui sa mingi suur maailmaparandaja siin foorumis oled, ära siis ainult minuga piirdu, sigar või kahvel vahet pole ja kui sa viitsisid 100 minu posti üle lugeda, siis hoopis sina peaksid endale elu kasvatama.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Ben Haim peaks olema inglise liiga yks parimaid keskkaitsjaid nii et saite ikkagi väga hea mehe ja meie jäime temast ilma,ehk ostame raio asemele
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                              Mis loeb, mida sina oled teinud, kui sa mingi suur maailmaparandaja siin foorumis oled ära siis ainult minuga piirdu, sigar või kahvel vahet pole ja kui sa viitsisid 100 minu posti üle lugeda, siis hoopis sina peaksid endale elu kasvatama.
                              hui ma sinu 100 posti üle loen...mulle piisas sinu viimasest viiest postist et aru saada milline debiilik sa oled

                              Kommentaar


                                Ooo, Good comeback !
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X