320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    tänu eilsele kaotusele peaks end jälle jooma peale kenasti lubama

    Kommentaar


      2127: "Even I'd look good against Derby. Well, maybe not, but you get my point."
      D Kuyt, Liverpool, via text on 81111
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Kena võit! Sai kenasti enesekindlus taastatud ning väravad löödud. Frank oli tubli. 4 tükki mängus lüüa on keskpooliku jaoks ikka väga kõva saavutus. On üldse keegi löönud see hooaeg liigas ühes mängus üle 3-e? Igaljuhul tuleb nüüd Stadium of Light´ilt laupäeval võiduga tagasi tulla ning järgmine nädal on Premier League kohapealt üliotsustav. Väljas Tottenham ja kodus Arsenal. Neist tuleks võimalusel max. punnid võtta, siis on edasi palju lihtsam minna. Kuid eks me näe

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          On üldse keegi löönud see hooaeg liigas ühes mängus üle 3-e?
          Berbatov...

          Kommentaar


            Jälle Liverpool poolfinaalis!! türa küll!
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
              Jälle Liverpool poolfinaalis!! türa küll!
              Rahu, kõigepealt peame ise mehed olema ja sinna poolfinaali saama... Vaatates viimaste oluliste mängude tulemusi, siis mina selles 100% kindel poleks. Aga jah, loos oli taaskord suhteliselt soosiv Kahju on sellest, et tahtnuks Barcelonaga vastamisi minna, aga ehk siis finaalis?

              Kommentaar


                loosiga joppas...tuleb ainult ise mehe eest olla ja väikesed plikad pikali lükkata!

                Kommentaar


                  "Ja nüüd Olympiakose kooseis... Soovige mulle edu!"
                  -Londoni Chelsea teadustaja enne Meistrite liiga kohtumis Kreeka klubiga, kelle nimekirja kuulusid sellise keerulise nimega jalgpallurid nagu Michal Zewlakow, Christos Patsatzoglou, Anastasios Pantos ja Predrag Djordjovic. (BBC)

                  Päris hea.

                  Kommentaar


                    jeeli-jeeli mäng oli täna. Tuli küll võit, aga mängu poolest kassid alla ei jäänud meile. Igal juhul austus neile. Tulemas on see eest väga raske ning ka ääretult oluline nädal liigas. Kõigepealt sõidame White Hart Lane´ile . Nii kohutavalt oleks sealt neid 3 punkti tarvis. Tottenham on ka hetkel seesuguses hoos, et heal päeval võidavad kõiki, kehval kaotavad kõigile. Loodan, et neil ei juhtu see hea päev olema. Peasi, et Grant ei hakkaks nüüd mingeid imelikke eksperimente tegema. Ning siis juba Super Sunday raames võõrustame kodus Arsenali. Vaadates nende hiljutisi tulemusi, ei saa rahulduda vähema, kui 3 punktiga. Samuti oleks positiivne, kui Manu kaotaks Liverpooliga mängust punkti või 3. Aga see selleks.... tiitliheitlus tõotab tulla viimaste aastate põnevaim ning selle üle on mul väga hea meel

                    Kommentaar


                      tõenäoliselt peame kõik mängud võitma, et liigat endale soovida ja isegi sellest võib väheks jääda ehk võime kaotada väravatevahega tiitli manule(minu ennustus kah:P)

                      Kommentaar


                        Oi kuidas mulle meeldib Londoni klubide rivaalitsemine.
                        Pea iga kord tuleb palju väravaid

                        Kommentaar


                          Julm mäng ikka tundus olevat. Joe Cole lõi kaks ja andis kaks väravasöötu aga sellest ei piisanud võiduks.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            täiesti pöörane mäng

                            Kommentaar


                              Kurat, mul oli 50 eeku Chelsea peal.

                              Aga kaks punkti on rahast tähtsam.
                              Järgmine nädal jääb mul lihtsalt söömata vist.

                              Kommentaar


                                Nonii, mäng meelelahutuslikust küljest oli väärt kindalsti hinnet 5+. Kahju, et selle eest vaid 1 punkti sai Kuid kõik pole veel kadunud. Kindlasti on nüüd vaja pühapäeval Arsenal kodus ära võita ning oleks hea ka, kui Liverpool suudaks Manult punkte röövida. Ashley saab arvatavasti pisikese keelu nii et pühapäeval peaks Bridge ehk rivis olema. Teine palju rõõmustavam uudis on see, et oleme jõudnud FA Youth Cupi finaali. Viimati mängisime seal 1961. aastal nii et minu lootus, et klubis on sirgumas väga lootustandvad noored, ei ole osutunud vääraks. Villa Park´il toimunud mängu seisuks jäi 2-3 ning kuna esimene mäng Stamford bridgel jäi 1-1, siis olemegi saavutanud uhke finaalikoha, kus tuleb tiitli nimel heidelda Manc City noortega.
                                Kooseis:
                                Taylor; Ofori-Twumasi (c), Mellis (Gordon 48), Bruma, van Aanholt; Sawyer, Woods (Philip 67), Tejera; Stoch, Nielsen (Taiwo 80), Kakuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X