320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea oli selgelt parem, teine koht tuleb ära liigas. See aasta tuleb manu chelsea finaal meistrite liigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Chelsea oli selgelt parem, teine koht tuleb ära liigas. See aasta tuleb manu chelsea finaal meistrite liigas.
      Sügavalt kahtlen.
      Chelsea veel komistab Schalke vastu

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Sügavalt kahtlen.
        Chelsea veel komistab Schalke vastu
        Kelle vastu?

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Mask, kuhu jänes kadus?
          Ei tahtnud kaasfoorumlase üle nalja visata.

          Algselt postitas Cule Vaata postitust
          Kelle vastu?
          Tead küll need Gazpromi poisid Saksamaalt, kes hakkavad koos venkudega gaasijuhet ehitama.

          Kommentaar


            Mask, aga kellega Barca siis mängib .

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust


              Tead küll need Gazpromi poisid Saksamaalt, kes hakkavad koos venkudega gaasijuhet ehitama.
              Neil tuleb sõpruskohtumine suvel või

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Mask, aga kellega Barca siis mängib .
                Ai kurat sassi ajasin
                Selle jänku pildi peaks nüüd endale vastuseks panema

                Kommentaar


                  Tänase võiduga tõusid minu silmis šansud tiitel võtta märgatavalt. Kuid tulemas on veel terve posu mänge, kus punkte kaotada lihtsalt ei tohi.Drogba avanes õnneks õigel ajal ja nüüd peab lihtsalt lootma, et vorm ei rauge ega vigastused kimbutama ei hakka.
                  Järgmine nädal kodus Boroga peab lihtsalt 3 punkti ära võtma. Arsenaliga mängisid nad see hooaeg küll väga hästi, kuid teiste suurte vastu pole hammas väga hakkanud. Pooliga tegid küll viigi, aga see selleks.
                  Seejärel tulemas City väljas, kus juhul kui city oma mängupilti ei paranda, peaks need vajalikud unktid tulema. Wigan kodus-Ei mingeid vabandusi. Everton võõrsil tuleb väga-väga raske mäng kuid vaadates nende eilset mängupilti West Hami vastu, siis täiesti keskpärased. Peaasi, et 26ndaks aprilliks ei oleks vahe Manuga suurem kui 2-3 punkti. Kaks viimast mängu on väljas Newcastlega, kes tundub jalgu alla saavat, ning ehk on nad selleks ajaks juba liigasse püsimajäämise kindlustanud ning kodus Boltoniga mis kõikide märkide kohaselt tuleb neile relegatsioonimäruli finaaliks. Siiski peaks koduseinad meid aitama. Kokkuvõtteks peaks mainima, et läheb väga raskeks ning ei saa loota ainult enda peale enam. Samuti räägib meie kahjuks väravatevahe, mis on manule justkui lisapunkt. Kuid vähemalt minul on usku

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Tänase võiduga tõusid minu silmis šansud tiitel võtta märgatavalt. Kuid tulemas on veel terve posu mänge, kus punkte kaotada lihtsalt ei tohi.Drogba avanes õnneks õigel ajal ja nüüd peab lihtsalt lootma, et vorm ei rauge ega vigastused kimbutama ei hakka.
                    Järgmine nädal kodus Boroga peab lihtsalt 3 punkti ära võtma. Arsenaliga mängisid nad see hooaeg küll väga hästi, kuid teiste suurte vastu pole hammas väga hakkanud. Pooliga tegid küll viigi, aga see selleks.
                    Seejärel tulemas City väljas, kus juhul kui city oma mängupilti ei paranda, peaks need vajalikud unktid tulema. Wigan kodus-Ei mingeid vabandusi. Everton võõrsil tuleb väga-väga raske mäng kuid vaadates nende eilset mängupilti West Hami vastu, siis täiesti keskpärased. Peaasi, et 26ndaks aprilliks ei oleks vahe Manuga suurem kui 2-3 punkti. Kaks viimast mängu on väljas Newcastlega, kes tundub jalgu alla saavat, ning ehk on nad selleks ajaks juba liigasse püsimajäämise kindlustanud ning kodus Boltoniga mis kõikide märkide kohaselt tuleb neile relegatsioonimäruli finaaliks. Siiski peaks koduseinad meid aitama. Kokkuvõtteks peaks mainima, et läheb väga raskeks ning ei saa loota ainult enda peale enam. Samuti räägib meie kahjuks väravatevahe, mis on manule justkui lisapunkt. Kuid vähemalt minul on usku

                    Mina pooli fännina olen poolt ,et chelsea võidaks mitte manu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas when Vaata postitust
                      Mina pooli fännina olen poolt ,et chelsea võidaks mitte manu
                      Tore, et meil pöidlahoidjaid ka mujalt on Kuigi pooli fänni poolt igati loogiline ülestunnistus või mis..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Tore, et meil pöidlahoidjaid ka mujalt on Kuigi pooli fänni poolt igati loogiline ülestunnistus või mis..
                        mis ta nüüd nii loogiline...pigem kõik ju vihkavad chelseat, aga who cares. nkn nutab viimasena ronaldo

                        Kommentaar


                          Mina küll ei vihka, mulle lihtsalt Arsenalil pooldajana meeldib Chelsea vähem. Aga jällegi Chelsea meeldib rohkem, kui ManU.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            nkn nutab viimasena ronaldo
                            õnnepisaraid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              mis ta nüüd nii loogiline...pigem kõik ju vihkavad chelseat, aga who cares. nkn nutab viimasena ronaldo
                              Eestis on jah tekkinud see Chelsea vihkajate kontingent, kuid kohapeal on tõelised Chelsea vihkajad vaid ikka lähimad rivaalid, eesotsas QPR-i ja Fulhamiga. Samuti Spursi ja Arsenaliga. Üks õige ja ehe pooli fänn peabki ju ManU vihkama ja vastupidi.

                              Kommentaar


                                milwalliga on terav, aga õnneks nad suht imevad

                                aga üldiselt oleme inglisemaal manu-lt vihatuma klubi tiitli ära võtnud...owned

                                Kommentaar

                                Working...
                                X