320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõik keenjused võiksid oma kjeniaalsed one linerid delfisse postitada, seal kindlasti mingi uudis juba olemas ja saate palju vastukaja sama tarkadelt inimestelt.

    eika, valesti arvad, totaalne peks oleks tulnud, Liverploli ja ManU vastu mängides ei suutnud meeskond isegi lõõki väravale saada.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Jajah, meenuvad Inglise lehtede läinudsuvised artiklid, mis olid Scolari suhtes ääretult soosivad ja kuulutasid pea uue ajastu saabumist Premieri. Aga paistab, et läks hoopis teisiti.
      Pole sel hooajal piisavalt Chelseat näinud, aga selle vähese põhjal: koos rahavoo vähenemisega kadus vist lootus nii mängijatel kui treeneril Mankuga konkureerimiseks. Mängupildist on näha, et eriti lahendusi ei paista.
      Suhteliselt raske on praegu midagi muuta.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        no ma ei tea...Brasiilia ja Portugali pealikuna oli tal tiba teistsugune materjal. Ju siis on sitt motiveerija ka või ma ei tea...Mingi imeloom pole ta küll kunagi olnud minu meelest.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          no ma ei tea...Brasiilia ja Portugali pealikuna oli tal tiba teistsugune materjal. Ju siis on sitt motiveerija ka või ma ei tea...Mingi imeloom pole ta küll kunagi olnud minu meelest.
          kurb et nii arvad temast. just Scolari oli mees, kes oskas Portugalist selle viimase välja võtta. sellise materjaliga polnud rohkem lihtsalt võimalik. Portugali õiget sisu näed alles nüüd, mil Queiroz on vägesid juhtimas. ja milline on tulemus? põhimõtteliselt fiasko. muidugi võib siin üelda, et Scolari võib olla tõesti sobib rohkem rahvuskoondiste tasand
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            NO MINGE VITTU PALUN!

            tra, ma hakkan city-d toetama, sest nad ostavad endale parimate statsidega mängijad ja on kah sinised, aga tegelikult ka, MIDA VITTU CHELSEAS TOIMUB???

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              NO MINGE VITTU PALUN!

              tra, ma hakkan city-d toetama, sest nad ostavad endale parimate statsidega mängijad ja on kah sinised, aga tegelikult ka, MIDA VITTU CHELSEAS TOIMUB???
              jookse jah sinna kus rohkem raha.....

              Kommentaar


                Suht kõva pauk kogu tiimile, aga ühte asja peab tõdema - tulgu kes iganes uueks treeneriks, "Kapten Granti Lapsed" ei oleks küll sobiv lahendus Chelseale. Sellisest motivatsioonikriisist Avram meid küll ei suudaks välja tuua, usun et ta ei ole sellise karakteriga tegelane. Ja tema "saavutused" olid eelmisel aastal The Special One-i vanast rasvast, leian ma.

                Elame, näeme, ootame uusi tuuli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas inzpiration Vaata postitust
                  jookse jah sinna kus rohkem raha.....
                  järjekordne scum hiilgab

                  Kommentaar


                    ja hetkel pakutust kiidaks kõige rohkem Hiddinki variandi (topelt boonus oleks, et sibulad jääd heaks treenerist ilma)

                    aga kuna tema tõenäoliselt ei tule, siis Rikjaard ja Deschamps oleks täitsa vastuvõetavad. Aga ennem siis juba Back to the Basics ehk Ubakivi kui see lontrus Grinch!

                    Kommentaar


                      raske uskuda, et Chelseal polnud juba enne eilset mingit varuvarianti olemas. alles nüüd, kui peatreener lahti lastud, hakatakse asendajat otsima
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        raske uskuda, et Chelseal polnud juba enne eilset mingit varuvarianti olemas. alles nüüd, kui peatreener lahti lastud, hakatakse asendajat otsima
                        asendaja on ju leitud, hooaja lõpuni veab meid Hiddink, kes võtab ajutiselt 2-e peatreeneri tööd enda peale nagu ta ka seda PSV-Austraaliaga tegi, idee oli olemas enne Scolari vallandamist nüüd on vaja lihtsalt see täide viia suht võimatu on kedagi ära tap-ida kui endine peatreener veel tööpostil on.


                        hehe

                        Last edited by Bob_Loblaw; 10.02.09, 14:44. Põhjus: hehe
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Härra ise võtab klubi suhtumise kenasti kokku:

                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            tra, ma hakkan city-d toetama, sest nad ostavad endale parimate statsidega mängijad ja on kah sinised
                            mul naine muide eile õhtul lubas selle asja ära teha. uue valiku põhjuseks muide on Robinho.
                            mõnes mõttes peab Romani tänama, et Scolari lahti lasi, ei pea naisega pidevalt kaklema jalgpalli pärast
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Doh, Hiddinki Chelsea'sse minek on ju tegelikult t@ielik loogika! Ega palgamaksja sellega ju ei muutu Ja raha vastu pole h@rral ka midagi.

                              Mees on ju kuulus asjade ymbespooramise poolest. Samas oleks kahju n@ha, kui Chelsea otsustetegijad temaga kokkuv6ttes samamoodi k@ituksid kui Jose & Big Philiga... Mis nende senise k@itumise taustal tundub v@ltimatu! Chelsea on Hiddinki viimase aja portfoolioga v6rreldes hoopis teistsuguse profiiliga tiim - v6rdleme L6una-Korea, Austraalia, PSV & Venemaaga Real Madridis pidas ta igatahes vastu yhe hooaja!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas UK_Footie Vaata postitust
                                Real Madridis pidas ta igatahes vastu yhe hooaja!
                                pool hooaega ikka
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X