320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Kohtunikult täiesti kohutav partii. Koduvile oli ikka siililegi selge. Paar täiesti kindlat üks-üks olukorda võeti meilt ära + Drogba karistuslöök. Ei tea, mis neil küljekohtunikel meie vastu on? Algul loeti Liverpoolile täiesti müstiline värav ära 3 hooaega tagasi ning nüüd jäeti selge värav lugemata.
    Koduvile? See kõnealune karistuslöök anti olukorras, kus löödi Tiagole pall vastu rinda, mitte vastu kätt. Cech mängis väljaspool karistusala käega ja sai selle eest ainult kollase. Chiellini mängis palli ja sai selle eest teise kollase ehk punase. Pluss iga Chelsea mängija pikalikukkumise vilistamine veaks.

    Kohutav vilepartii mõlema meeskonna kahjuks- jah
    Koduvile- mitte mingil juhul.

    Kommentaar


      pange linki sellest nn väravast.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Koduvile? See kõnealune karistuslöök anti olukorras, kus löödi Tiagole pall vastu rinda, mitte vastu kätt. Cech mängis väljaspool karistusala käega ja sai selle eest ainult kollase. Chiellini mängis palli ja sai selle eest teise kollase ehk punase. Pluss iga Chelsea mängija pikalikukkumise vilistamine veaks.

        Kohutav vilepartii mõlema meeskonna kahjuks- jah
        Koduvile- mitte mingil juhul.
        Minu nägemist mööda ei mänginud ta käega väljaspool karistusala. Pillas palli kenast ennem maha.

        Kommentaar


          pange videod mõlemast olukorrast. ma ütlen kohe ausalt ära kellele külma tehti

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            pange videod mõlemast olukorrast. ma ütlen kohe ausalt ära kellele külma tehti
            Siin on video karistuslöögist.
            Selle Cechi käega mängu kohta väljaspool karistusala ütles Chelsea enda kodulehe liveülekanne nii: "62 Booking Cech is booked for handling outside his area after chasing a loose ball and trying to prevent it going for a corner. The free-kick eventually ends up with sub Giovinco who sends his shot way, way over."

            Kommentaar


              ei ütleks et koduvile oli.
              1)Drogba nö.värav mis lugemata jäeti- 50-50 minu arvates, kuigi kaldub ei poolele
              2) Cech mängis väljaspool karistusala käega, kuid see oli õrn puudutus ja seepärast kohtunik oli õiglane et andis ainult kollase. Antud olukorras ei olnud käsi palli ja ka mängu olukorda määrava tähtsusega.
              3) Chiellini teine kollane oli õiglane, kuna mees sõitis korgid ees palli suunas ja veel vastaste kiirrünnakul.
              Mina kohtunikke liialt ei materdaks kuna kohtunik peab otsustama ilma videokordusteta.
              AILTON

              Kommentaar


                see, et Molinaro mõlemas mängus lõpuvilet väljakul kuulis oli küll maailaime...
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Ta oskab kohtunikele hästi kurbi süütuid silmi teha

                  Kommentaar


                    selle video pealt ei saa küll öelda kas oli sees või mitte.

                    Kommentaar


                      Otsi parem siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        pange videod mõlemast olukorrast. ma ütlen kohe ausalt ära kellele külma tehti
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        selle video pealt ei saa küll öelda kas oli sees või mitte.
                        Tegelikult on situatsiooni selgitav video täiesti olemas. Rahvale lihtsalt meeldib sellest hoolimata asja üle vaielda.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          näita mulle ka seda videot

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Koduvile? See kõnealune karistuslöök anti olukorras, kus löödi Tiagole pall vastu rinda, mitte vastu kätt. Cech mängis väljaspool karistusala käega ja sai selle eest ainult kollase. Chiellini mängis palli ja sai selle eest teise kollase ehk punase. Pluss iga Chelsea mängija pikalikukkumise vilistamine veaks.

                            Kohutav vilepartii mõlema meeskonna kahjuks- jah
                            Koduvile- mitte mingil juhul.
                            Nõus, Tiagol polnud seal kätt. Karistuslöök minuarust käis samas sees ära. Nüüdsest olen elektroonika kasutuselevõtu pooldaja, vähemalt väravajoonel. Penaltile eelnenud karistuslöök saadi jällegi Tiago sukeldumisega. Cech poleks mingil juhul pidanud punast saama, Del Piero libistas palli talle lihtsalt pihta. Chiellinile teine kollane igati õigustatud, Molinaro on üldse imelik juhtum. 2 korda igastahes võeti üks-ühele minek olematu suluseisu tõttu ära. Inglise kohtunikud tunduvad kehvad nii kaua, kuni jälle mõni mäng CLis tuleb.

                            Ülimalt põnev mäng igastahes, Mikel on sitaks, sitaks hea. Andke nüüd talle see uus leping mis peale Roomas käimist vist andmata jäi. Kena näha Maloudat oma õigel positsioonil taas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elevant Vaata postitust
                              Kena näha Maloudat oma õigel positsioonil taas.
                              6. isekoht pingil?
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                                6. isekoht pingil?
                                seal ta õige koht vist paraku kipub olema jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X