320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Poleks Essien enne seda väravat ühes situatsioonis kuidagi moodi ennast väravajoonele sattunud, poleks Chelsea edasi saanud.

    Oleks-poleks...punkt on selles, et ma näen selles tulemuses rohkem õnne panust Hiddinki suurepäraste taktikaliste oskuste ja kõige muu, millega teda ülistatakse, asemel.

    Aga siin ei tohi ju oma arvamust avaldada. Nii soovitakse siin sulle kohe surma.
    poleks Macheda neid kahte väravat löönud oleks teil juba praegu suu munni täis

    Kommentaar


      palju aktuaalsemaid ja elutähtsamaid teemasid on ka mille üle kakelda, alustage näiteks siit
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        mida vihasem reaktsioon, seda rohkem tähendab see seda, et Sul on õigus
        ...või ajad debiilset möla.

        Kommentaar


          Ballack on jube aeglane ja Malouda on täiesti ümbersündinud.

          Kommentaar


            Malouda oli hea sest teda võttis Eboue peale. Kahjuks on nüüd 3 ebasümpaatset klubi järgi.
            Igal juhul Õnne.

            Kommentaar


              Drogba 9 mängu Arse vastu, 8 väravat. Paneb mõtlema, kus me liigas oleks olnud kui ta hooaja esimene pool oleks kohal olnud. Lampard taklas täna mõnusalt hästi + 2 väravasöötu jällegi.

              Kommentaar




                Mille puhul šampust pritsiti?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust


                  Mille puhul šampust pritsiti?
                  osadele siiski tähendab karikafinaali jõudmine midagi
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Ma sain aru, et Tšelsi Tšempion! Vähemalt kõrtsus üks fänn arvas nii.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      mina see polnud, sest on ainult üks ainuke tšjempion ja see on zenit!


                      kahju samas, et manku finaalis vastaseks ei tulnud, loodame ucl peale siis

                      Kommentaar


                        Parim oli ikkagi slaaviliku aktsendiga mees, kes poolfinaali ajal tiivustas kõiki Arsenali fänne Mollys erinevate summade peale kihla vedama. Arvatavasti oli enda esimese torumehe palga kuskil maha joonud ja nüüd vajas hädasti rahalist sulli.

                        Aga vahva mäng oli, pole midagi öelda - samas see hooaeg on mitmeid maiuspalu veel rohkesti ees.

                        Kommentaar




                          igati mõnna ju

                          Soccerette Fransesca
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Fransesca oma olin näinud, isegi imestasin ja veel kena nimi kah

                            live pressikas oli päris cool, kuigi kvaliteeti võiks veel parandada(eriti sooviks ka küsimusi paremini kuulda)


                            ja täna evertonile siis palun hambass!

                            Kommentaar


                              Kehvalt mängime. Essieni söödud pole üldse kohale jõudnud, Malouda ja Ballack üllatuslikult ühed parimad. Ja polegi viimasel ajal nii kehva kommentaari kuulnud, tõesti ületavad täna ennast, näiteks ''Chelsea, middle of the road going nowhere, until a certain Russian billionaire took over" ja enne kohtuniku vilet pidevalt "must be a foul, surely".

                              Drogs latti lisaajal, aga väärisime viiki, sitalt mängitud. Üks teatud Quaresma oleks võinud aidata, aga jumal teab kus tema veel on.

                              Kommentaar


                                Värvi kuivamist on ka huvitavam vaadata, kui Chelsea vs Everton tänast mängu... aga võibolla olen ma eilse mänguga ära rikutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X