320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Real Betis have turned down a bid from Chelsea for Joaquin, the Spanish club\'s president has confirmed.

    Manuel Ruiz de Lopera said while he had rejected the bid from the London club, he could not rule out a future move.

    \"We\'re saying \'no\' but perhaps we might just say \'yes\'. La Coruna sold Roy Makaay and Real Madrid sold Claude Makele,\" Ruiz de Lopera told Marca.

    uskumatu minu jaoks. poolkaitsja nr. 435, mis sa nendega peale hakkad?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Väike uudis. Chelsea toetab Londoni Olümpiakampaaniat.

      Briti jalgpalliklubi Chelsea sõlmis lepingu osaluseks Londoni kui 2012. aasta suveolümpia kandidaatlinna reklaamikampaanias.
      Vastavalt leppele paigutatakse kandidaatlinna logo Chelsea staadioni reklaamplakatitele ning klubi perioodilistesse trükiväljaannetesse. Samuti reklaamitakse Londonit olümpialinnana ka Chelseale kuuluvates raadio- ja telekanalites.
      Tehingust teatasid Londoni OM-i korralduskomitee juht Sebastian Coe, Chelsea peatreener Jose Mourinho ning mitu meeskonna tippmängijat.

      Olümpiamängude korraldajaks pürib viis linna, lisaks Londonile, Madridile, Pariisile ja New Yorgile ka Moskva, Chelsea omaniku - Vene suurärimehe ja Tšukotka kuberneri Roman Abramovitši kodumaa pealinn.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Chelsea võitis kodus kindlalt 4:0 Norwichi. Meie väravad lõid Duff, Lampard, Robben ja Drogba.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Chelsea on huvitatud Yahiaouist

          Marseille Olympique noor jalgpallur Ahmed Yahiaoui tunnistas, et tema vastu tunneb huvi Londoni Chelsea.

          Mais Prantsusmaa värvides kuni 17-aastaste Euroopa meistriks tulnud Yahiaoui kinnitas, et ta on saanud ka Inglismaa meistrivõistlusi hetkel juhtivalt klubilt konkreetse pakkumise.

          „Chelsea on minust huvitatud,“ lausus 18-aastane Yahiaoui. „Inglased soovivad minuga kiiresti lepingu sõlmida ning kaalun nende pakkumist väga tõsiselt.“

          „Samas olen tugevalt kinni ka Marseilles, kuna see on minu kodulinnaks ja –klubiks,“ lisas Yahiaoui. „Ma pole Marseilles veel võimalust saanud, kuid unistan sellest. Hetkel kaldun Marseille kasuks otsustamise poole.“

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Chelsea võitis võõrsil 2:0 Portsmouthi. Väravad lõid Robben ja Cole.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              väravad löödi 79\' A Robben 90\' J Cole

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                sa oled vist keenijus

                -191(194), kus mu postitused kadunud on?? treze??

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Täna võitis Chelsea võõrsil 1:0 Liverpooli. Värava lõi Cole.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Ei miskit põrutavat
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Minu arust mõttetu ost Chelseal juba niigi palju poolikuid kes mängu aega ei saa. Ja nüüd tuleb veel Jarosik juurde.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Selle aasata inglise liiga paistab juba otsustatud olevat! Chelseal on juba nii suur edu, et neid ei peata enam keegi. Seda tõestas Chelsea viimane võit Midlesbrogh yle(2-0). Samas kui põhikokurendid Manu j Arsenal leppisid viiki! Nii et Chelsea on juba Inglise liiga meister
                        \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                        Marcello Lippi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          you live up to your name

                          -90

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Algselt postitas waluswend


                            Selle aasata inglise liiga paistab juba otsustatud olevat! Chelseal on juba nii suur edu, et neid ei peata enam keegi. Seda tõestas Chelsea viimane võit Midlesbrogh yle(2-0). Samas kui põhikokurendid Manu j Arsenal leppisid viiki! Nii et Chelsea on juba Inglise liiga meister

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Forsell naases Chelseasse

                              -800

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Kahju ,et ta saab Chelsea eest alles aprilli kuus platsile minna. Ma arvan ,et kui ta vigastusest paraneb laentakse ta jälle kuskile välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X