320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Tassike
    replied
    Pulisici ja Mounti sissetoomisega jäi pisut hiljaks, nendega läks olulislt teravamaks ees.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Eks seda Lampardi ebaõnnestumist ole analüüsitud nüüd kõvasti ja ikkagi käib läbi ka see, millest ma ise varem kirjutasin. Ta võibki olla väga tark peatreener ja tal on kahtlemata autoriteeti ehk kõik eeldused olemas, aga see backstaff, kelle ta klubisse tõi oli liiga roheline ja noor nagu ta ise. Sellise kogemuse pealt sa ei suuda ikkagi hallata kogu meeskonda, kes peab paugutama mitmel rindel ja veel sellekõrvalt tegelda uute täiendustega ja nende sobitamisega.

Tucheli toomisega tekivad ikkagi head emotsioonid. Saksa treenerite koolkond on hetkel ikkagi maailma tipus ning meil pole varem seda meeskonnas reaalselt olnud ehk uusi tuuli ongi peale Itaaliat ja Portugali vaja. See hooaeg oodatakse talt ikkagi top 4 viimist ja see on vast ka ainukene surve. Kui vaadata, mis hoos on praegu Atletico ja kui hästi see meeskond toimib ning kuidas meie mänguplaan ja taktika on vaja 0-st ülesehitada, siis ilmselgelt mingit maailmalõppu Atletico vastu langemisega CL ei ole. Hea on see, et esimene mäng on võõrsil ja saab minna ehk mängu tapma ning lootma, et väga perse ei lähe midagi. Peale seda on veel hunnik mänge vahepeal, kus saab lihvida ning siis tuleb lõppvaatus kodus ning selleks ajaks võiks juba asjad mingil määral Tuchelile sobivalt toimida.

Top 4 ei ole tegelikult mitte midagi müstilist. Leicester ilma Vardyta hakkab nagunii mingiaeg kukkuma ja West Hami tuhh kaob. Liverpooli ja Tottenham on ka suhteliselt ebastabiilsed ning kui suudame paremini kokku ennast võtta, siis why not. Ka Manu näitas taas viimases voorus oma õigeid värve seega Tucheli jaoks pole kadunud veel midagi.

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Mäng oli lubav. Küll ta vaikselt tuleb. Kannatlikult parema homse suunas.
    Mina usun!

PS! Lampsi pärast muidugi kurb meel, et oleks võinud ikka saada võimaluse veel proovida sats mõõnast välja juhtida. Aga mis sa teed, selline see tänapäeva jalgpall juba on... Eks mõne aasta pärast uuesti!

Leave a comment:

• Argo80
    replied
    anname aega

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Piisas lihtsalt Harvetzi liigutamisest 10 peale ja reaalselt talle ka ülesanded anda nagu korralikule 10nele kohased ja mängupilt loksus väga suurelt ise paika. Ebaõnne oli realiseerimisega, aga küll need pallid sisse lükatakse varsti. Mulle meeldis tänane.

Leave a comment:

• JuriM
    replied

Leave a comment:

• Argo80
    replied
    Grant oli jah suurepärane,aga meistrite liiga võit jäi moskvas võtmata

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Jessus, Avram Grant oli ikka suurepärane manager.

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?
    naljaga pooleks võib öelda, et igatahes mitte tiitleid võitma
    (või kellelt seda Spursis viimati nõuti?)

Lamps suutis sinised samuti keskmikuks kukutada ja Chelsea klubis pole sellega veel harjutud

Guardian: Thomas Tuchel's in-tray: what the new Chelsea manager must tackle

Leave a comment:

• Gutman21
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega.
    Läheb vaatab oma ajaloo raamatud nüüd kenasti hakklihakastme ja keedukartuli kõrval üle

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nooo... vähemalt esimesest kahest oleks ikka eeldanud, et sarkasm on tuttav mõiste
    Muidugi pole tippjalgpallis suurt romantikat...

Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega, selle juures öelda nagu tüüp ei tuleks siia ainult, üksnes ja totaalselt raha järgi oli lihtsalt naljakas. Vb muidugi oli juba seal eneseiroonia peidus muidugi.
    Aga kas ta ei tule võita üritama? Ehk äkki innustab teda just isiklik võiduvõimalus, mitte ainult suur rahakott. Sellisel juhul plekiks ilmselt mingi Al-Titihad rohkem.

Leave a comment:

• rainis007
    replied
    Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Romantikat ta tegi Portos ja Interis. Raha ta teenis Realis ja Chelseas. Spursis ei saa nagunii ei romantikat ning veel enam mingit raha. Seega võime järeldada, et Mourinhost on saanud masohhist.
    Palju üldse profijalgpallis romantikat on? Fännan tippklubi ja olen jalgpalliromantik, aga koduliigat ei jälgi, sest see on savi ja amatöörlik.
    Ma tegelikult pean täiesti ausalt tõdema, et ega mul see romantika definitsioon jalgpallis läheb kaduma. Mida see siis endas kujutama peaks?
    Ma ei oska öelda, rainis äkki oskab?
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Romantika on romantilise armastuse või muude "luuleliste" olukordade tundeline ja unistuslik läbielamine.

Tahate öelda, et see definitsioon ei sobitud Totsiga?
    Nooo... vähemalt esimesest kahest oleks ikka eeldanud, et sarkasm on tuttav mõiste
    Muidugi pole tippjalgpallis suurt romantikat...

Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega, selle juures öelda nagu tüüp ei tuleks siia ainult, üksnes ja totaalselt raha järgi oli lihtsalt naljakas. Vb muidugi oli juba seal eneseiroonia peidus muidugi.

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    Romantika on romantilise armastuse või muude "luuleliste" olukordade tundeline ja unistuslik läbielamine.

Tahate öelda, et see definitsioon ei sobitud Totsiga?

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Ma tegelikult pean täiesti ausalt tõdema, et ega mul see romantika definitsioon jalgpallis läheb kaduma. Mida see siis endas kujutama peaks?
    Ma ei oska öelda, rainis äkki oskab?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Palju üldse profijalgpallis romantikat on? Fännan tippklubi ja olen jalgpalliromantik, aga koduliigat ei jälgi, sest see on savi ja amatöörlik.

Leave a comment:

Working...
X