320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metsaj Vaata postitust
    Hetkel ei taha ma Torrese osas midagi öelda, minu silmis algab tema hooaeg augustis.
    Nagu ka kõigil teistel mängijatel.

    Kommentaar


      Fokin yeah! 6 August peab vist end Glasgowsse vedama kuna sõprusmäng Ibrox´il vennasklubiga aset leidmas

      PVA leping on ka tore uudis. Eeldan, et tehakse nagu möödunud aasta, et poolaastakute kaupa saadetakse Bertrand ja PVA laenule (soovitatavalt premmi klubisse) samal ajal kui teine saab mängida karikates ja CL grupifaasis paaris mängus. Yuri´le aga idii damoi.

      Kogu suvine kava:

      Saturday 9 July - Vitesse Arnhem away
      Saturday 16 July - Portsmouth away
      Thursday 21 July - Malaysia XI in Kuala Lumpur
      Sunday 24 July - Thailand All Stars in Bangkok
      Wednesday 27 July - Barclays Asia Trophy in Hong Kong
      Saturday 30 July - Barclays Asia Trophy in Hong Kong
      Saturday 6 August - Rangers away

      Koondisest niipalju, et Frank, Ashley ja JT on Šveitsiga mänguks koosseisus. U21 lõpp-meeskonda said Manchienne, Cork, Bertrand ja Sturridge. Josh kahjuks Taani sõitvasse tiimi ei mahtunud

      Kommentaar


        Algselt postitas ddbb Vaata postitust
        Nagu ka kõigil teistel mängijatel.
        Sa saad aru mida ma mõtlen.

        Kommentaar


          Ja lõpetuseks üks kena pildiseeria ka veel







          Kommentaar








            Kommentaar








              Kommentaar








                Kommentaar


                  Algselt postitas elevant Vaata postitust
                  Borini laenulepingut võiks ju ka pikendada


                  Ehk siis uuest hooajast vaba mees. Vähemalt on noor mängumees nii et miljoni või kaks peaks ikka saama.

                  Kommentaar


                    Keegi naljanina oli fixinud selle pildi valmis, täitsa kena, kuid eks ta Real Madridi/Citysse lähe.

                    Kommentaar


                      Oleks see Torres ostmata jäänud siis saaks tõsisemalt Agüerot jahtida.

                      Kommentaar


                        Oh jah....hapukurgikas hakkab peale Kui siin juba räägitud Neymarist ja ka Lukakust ning olemas on juba Torres, Drogba, Anelka, Sturridge ja Kalou, siis jaguks ründajaid 4 meeskonna jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Oh jah....hapukurgikas hakkab peale Kui siin juba räägitud Neymarist ja ka Lukakust ning olemas on juba Torres, Drogba, Anelka, Sturridge ja Kalou, siis jaguks ründajaid 4 meeskonna jaoks.
                          Ühes võib kindel olla, et kõik nad ei jätka tuleval hooajal Chelseas (praegust ründetandemit pean silmas)

                          Kommentaar


                            Agüero, Torres oleks päris tore..

                            Kommentaar


                              Mina olen uue hooaja suhtes väga optimistlik. Väga tahaks näha ka noormeest kelle nimi oli Lucas Piazon (?)
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                                Mina olen uue hooaja suhtes väga optimistlik. Väga tahaks näha ka noormeest kelle nimi oli Lucas Piazon (?)
                                Teda näeb alle kõige varem 2012 jaanuaris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X